Otáčky do 2000 nepadají

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
KADEL
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1571
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Teplice v Čechách
Kontaktovat uživatele:

Otáčky do 2000 nepadají

Příspěvek od KADEL »

Při rozjezdu nebo když sešlápnu pedál jen do 2000-2200ot tak mi nejdou rychle dolu a při jízdě to vypadá jako když držím pedál.Myslel jsem že to dělá jen když je to studený ale dělá to i při teplím motoru.
Pokud tu jedničku vytočím nad 3000 tak pohoda.
Po studeným staru drží v pohodě 1100 jen popojedu a zvýšej se otáčky tak to chvilku cca 1-2minuty drží tak 1500 a potom to pomalu spadne na 900.Alejak se rozjedu je to zase nahoře????
Doufám že jsem to popsal správně

Uživatelský avatar
hodys
Pilot
Pilot
Příspěvky: 809
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: třebíč
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hodys »

rozdělěej škrtící klapku a vyčisti ju.
Passat B8, Passat B7

BMW R1150 GS http://www.mvautoservis.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

KADEL
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1571
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Teplice v Čechách
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KADEL »

Sem se na to z venku koukal když to sundám musím tam dát nějaké nové těsnění je v těch dosedacích plochách těsnění?abych to nerozebral a pak nemusel pěšky nakupovat nikdy jsem to ještě neřešil tak nevím

Uživatelský avatar
Oakley
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1526
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Oakley »

Není, akorát pak musíš VAGem udělat základní nastavení.

Uživatelský avatar
pietrob
Řidič
Řidič
Příspěvky: 55
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Západ

Příspěvek od pietrob »

KADEL píše:Sem se na to z venku koukal když to sundám musím tam dát nějaké nové těsnění je v těch dosedacích plochách těsnění?abych to nerozebral a pak nemusel pěšky nakupovat nikdy jsem to ještě neřešil tak nevím
Je tam těsnění, ale je to už přímo na sání takže nic...... 4 šrouby, konektor, ups dolů, votevřít klapku na FULL, vyčistit hlavně okolo dosedacích ploch klapka a těleso klapky a totéž u hřídelky ..... zpětná montáž + určo udělat základní nastavení polohy klapky VAG, VAS .....
G4 EDITION .....

Uživatelský avatar
Chudej student
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4438
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Chudej student »

Vyndej,vycisti,nandej,udelej zakladni nastveni a modli se aby nebyl v prdeli ten potenciometr...
http://www.escape6.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
pietrob
Řidič
Řidič
Příspěvky: 55
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Západ

Příspěvek od pietrob »

Chudej student píše:Vyndej,vycisti,nandej,udelej zakladni nastveni a modli se aby nebyl v prdeli ten potenciometr...
Někdy ani modlitby nepomáhaj :lol: ...... 56.000 km a už jezdim s novou klapkou .....
G4 EDITION .....

Uživatelský avatar
Chudej student
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4438
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Chudej student »

pietrob píše:
Chudej student píše:Vyndej,vycisti,nandej,udelej zakladni nastveni a modli se aby nebyl v prdeli ten potenciometr...
Někdy ani modlitby nepomáhaj :lol: ...... 56.000 km a už jezdim s novou klapkou .....
Me to tenkrat potkalo v 89 000 km...
http://www.escape6.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Oakley
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1526
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Oakley »

Chudej student píše:
pietrob píše: Někdy ani modlitby nepomáhaj :lol: ...... 56.000 km a už jezdim s novou klapkou .....
Me to tenkrat potkalo v 89 000 km...
Mě 186tis...

KADEL
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1571
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Teplice v Čechách
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KADEL »

Tak to vám díky doufám že tobude opravdu jenom chtít vyčistit

KADEL
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1571
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Teplice v Čechách
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KADEL »

takž dneska jsem to rozebral chodila v pohodě vyčistil jsem to nic moc tam nebylo spíš vypadala jako nová :( prostřík jsem to koukal jsem se i na ten potenciometr nejde to uplně odkrytovat ale šlape to v poho kalpka dosedá dobře vag nic neukázal??? smontoval jsem to.a závěr je t oto same a co to přesne dělá??
nastartuju za studena otáčky vylítnou na cca 1500...po prošlápnutí pedalu spadnou na 1000 ....při prošlápnutí pedáludo 2000 to pomalu padá nestejnoměrně dolu a u 1000 se to chvilku zastaví a pak to spadne na volnoběh cca 800-850...když to prošlápnu víc je jedno do kolika skoušel jsem to od 3000 do max tak t opořád dělá to samé od 2000dolu to blbne
takže co s tím???začalo to dělat postupně nevšímal jsem si toho ale ted je to hrozný....a šiml jsem si když jedu z kopce s rychlostí bez plynu tak to začne vstřikovat kolem1600-1800ot normálně by to mělo až cca1400 a vše tohle dělá to nepravidelně

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“