+ a - Golfa IV

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Uživatelský avatar
boris_pl
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzen

Příspěvek od boris_pl »

Bohuzel ne vsechna, 74 kW ma pouze 5kvalt. :(

Uživatelský avatar
Filip
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2864
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Fiji
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Filip »

boris_pl píše:Bohuzel ne vsechna, 74 kW ma pouze 5kvalt. :(
tak tak... :wink:

Uživatelský avatar
DavidST
Řidič
Řidič
Příspěvky: 141
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od DavidST »

Na http://www.tipcars.cz" target="_blank je recenze na G4 a vni je napsano ze G4 kazi povest predchozich 3 generaci....Tak nevim co stim basnik chtel rict.....A pak sem slysel ze ma o neco lepsi podvozek nez G3....Tak nevim

Uživatelský avatar
Stan
Řidič
Řidič
Příspěvky: 108
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Sokolov

Příspěvek od Stan »

Mám tenhle motor (81 KW) v krátkým Golfu a naprostá spokojenost. Jednou jsem měnil váhu vzduchu - repas za 2500,- a silentblocky stabilizátoru - řádově stokoruny. Jinak běžná údržba

Uživatelský avatar
Dr.Diesel
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1497
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prágl
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dr.Diesel »

DavidST píše:Na http://www.tipcars.cz" target="_blank je recenze na G4 a vni je napsano ze G4 kazi povest predchozich 3 generaci....Tak nevim co stim basnik chtel rict.....A pak sem slysel ze ma o neco lepsi podvozek nez G3....Tak nevim
Ja vim, co se tyce globalne spolehlivosti, tak podle me maj pravdu. Se podivej, co to ma furt za nejaky mouchy. Na jedny strane je to zavineny dalsima novejma vecma, ktery se muzou sypat no.

Jinak pridavam - :
Plastovy jezdce na stahovackach a jiny dily z plastu vymejslel idiot a ne technik (na druhou stranu maj prej povinny procento dilu z recyklovatelnejch plastu, takze je to asi splneni debilniho pozadavku, kvuli kterymu tam potom ty plasty ruzne praskaj - viz inteligentni plastova tlakova trubka napric ARL motorem - fakt skvele vymysleny bez jakyhokoliv pruziciho prvku).

Uživatelský avatar
DavidST
Řidič
Řidič
Příspěvky: 141
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od DavidST »

Ja chci neco koupit ale podle recenzi Golf4,B5 zadnej zazrak ani spolelivost.....Ale treba Ford Mondeo generace 2 jen samy kladny veci...Podvozek kterej muze B5 zavidet....Atd....Mam golfika3 rad ale podvozek me sklamal....Tak fakt nevim co koupim :cry:

Uživatelský avatar
Stan
Řidič
Řidič
Příspěvky: 108
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Sokolov

Příspěvek od Stan »

DavidST píše:Ja chci neco koupit ale podle recenzi Golf4,B5 zadnej zazrak ani spolelivost.....Ale treba Ford Mondeo generace 2 jen samy kladny veci...Podvozek kterej muze B5 zavidet....Atd....Mam golfika3 rad ale podvozek me sklamal....Tak fakt nevim co koupim :cry:
Já mám zase špatný zkušenosti s fordama, Je pravda, že sem neměl mondeo 2. generace, ale motry nic moc (hlavně diesely) netěsný poruchový, prožraný A náhradní díly drahý jako prase. Co sem musel koupit na golfíka bylo na forda 2x - 3x draší

Uživatelský avatar
Bedrich
Řidič
Řidič
Příspěvky: 102
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: u Hranic na Moravě

Příspěvek od Bedrich »

Hele máme doma ještě tři renolty, sice jeden už je takovej postarší, ale svýho Golfíčka bych za žádnou jinou značku nevymněnil.
Je takovej malej, přítujnej a roztomilej. :D :D

Uživatelský avatar
Stan
Řidič
Řidič
Příspěvky: 108
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Sokolov

Příspěvek od Stan »

Bedrich píše:Hele máme doma ještě tři renolty, sice jeden už je takovej postarší, ale svýho Golfíčka bych za žádnou jinou značku nevymněnil.
Je takovej malej, přítujnej a roztomilej. :D :D
O renoltech radši nemluv. Tchán mění už asi 7 zapalovací cívku (na čtyřválec dobrá bilance) A to není žádnej starej šuplík (CLIO 1,4 16V 72 KW r.2001)

Uživatelský avatar
Filip
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2864
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Fiji
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Filip »

Asi tak...proč myslíte že MIK tady z klubu sice prodává tyhle rádoby TVŮRCE AUTOMOBILŮ a koupil si passata :wink:

Uživatelský avatar
Dr.Diesel
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1497
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prágl
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dr.Diesel »

Filip píše:Asi tak...proč myslíte že MIK tady z klubu sice prodává tyhle rádoby TVŮRCE AUTOMOBILŮ a koupil si passata :wink:
Protoze se na nej shanej lip dily, protoze se to tady vali na kazdym rohu? :lol:

Uživatelský avatar
Nalim
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1653
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OstraVWa

Příspěvek od Nalim »

mínusy- TDi 66kw třepačka motoru při dojezdu..pravděpodobně dvouh.setrvák nebo 3vstřik.
Odchází mikrospínač ve dveřích v zámku u řidiče.
Vrzání interiéru.
Zbytečně pogumované plasty v interiéru(jdou vidět škrábance)
Nekvalitní ventily do r.99,lámou se(viz můj příklad)

plusy+ Jinak se mi líbí interiér,kastle,spotřeba,modré podsvětlení.
Je to jinak super auto.

Uživatelský avatar
Toxyz
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4623
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Toxyz »

Nalim píše:mínusy- TDi 66kw třepačka motoru při dojezdu..pravděpodobně dvouh.setrvák nebo 3vstřik.
Odchází mikrospínač ve dveřích v zámku u řidiče.
Vrzání interiéru.
Zbytečně pogumované plasty v interiéru(jdou vidět škrábance)
Nekvalitní ventily do r.99,lámou se(viz můj příklad)

plusy+ Jinak se mi líbí interiér,kastle,spotřeba,modré podsvětlení.
Je to jinak super auto.
jo tak ty pogumovaný plasty jsou fakt hrozný, mám auto 02 a poškrábaný hrozně, a když jsem to tedka lakoval, zas to nešlo vůbec dolů :evil:
jinak k vrzání v interiéru mám taky výhrady a tyky spousta plastovejch dílů s nějakejma caplíkama co se hned uloměj :twisted:

ale klady převažujou, měl jsem před tím fordy, takže teď jsem jak v automobilovém nebi :daz:

Uživatelský avatar
DavidST
Řidič
Řidič
Příspěvky: 141
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od DavidST »

Co se tyce toho mondea 1 tak tam psaly ze je to hruza a des...
Ale prej 2 je super....Prečtete si ty recenze na http://www.tipcars.com" target="_blank jakmile nabehne prvni stranka zancknete cestinu a pak nabehne dalsi stranka tak je tam 50 prvních poraden.......Je tam o passatu,golfu nic moc peknyho napsano... :cry:

Uživatelský avatar
chev
Člen klubu
Příspěvky: 654
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Třemošnice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od chev »

DavidST píše:Co se tyce toho mondea 1 tak tam psaly ze je to hruza a des...
Ale prej 2 je super....Prečtete si ty recenze na http://www.tipcars.com" target="_blank jakmile nabehne prvni stranka zancknete cestinu a pak nabehne dalsi stranka tak je tam 50 prvních poraden.......Je tam o passatu,golfu nic moc peknyho napsano... :cry:
Sry za OT,ale http://www.tipcars.com" target="_blank mi nejde, protože stránky prej nepodporujou operu, a když nepodporujou operu, tak sou to blbý stránky, takže si VW můžou hanět jak chtěj....

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“