dnešní sešlost

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

kokyn
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 423
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od kokyn »

George píše:
kokyn píše: jezus marjá, jdi si na mastnou tyč a neser :lol:
Mastná tyč? co to jee 8O tym sem už pár tejdnu nejel 8O :lol: :lol:
nevíš co to je? tak asi s ní dostaneš přes hubu aby sis vzpomněl :wink: :lol:

Uživatelský avatar
Dr.Diesel
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1497
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prágl
Kontaktovat uživatele:

Re: dnešní sešlost

Příspěvek od Dr.Diesel »

kokyn píše:sem čekal kdy přijdeš doktore :lol: :lol: právě mi to bylo divný, do těch tvějch sem zapadnul, tyhl mi přišly nějaký nafouklejší 8O
Sem ti rikal, ze si ztloustnul. Je to na tobe videt. Vazis minimalne 31,5 bez klicu od baraku uz. Ty sedaky sou stejny. :lol: :lol: :lol:
KÄRCHER: Prodej, servis, půjčovna: http://www.allwin.eu/
KÄRCHER E-SHOP: http://karcher.allwin.eu/

Obrázek

kokyn
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 423
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: dnešní sešlost

Příspěvek od kokyn »

DrDiesel píše:
kokyn píše:sem čekal kdy přijdeš doktore :lol: :lol: právě mi to bylo divný, do těch tvějch sem zapadnul, tyhl mi přišly nějaký nafouklejší 8O
Sem ti rikal, ze si ztloustnul. Je to na tobe videt. Vazis minimalne 31,5 bez klicu od baraku uz. Ty sedaky sou stejny. :lol: :lol: :lol:
že bych přibral tolik? to se mi nezdá :lol: :lol: :lol:

Uživatelský avatar
zviratko
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10523
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Moje zlatá Praha .........
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zviratko »

kokyn píše:
zviratko píše: To klidně pak cinkni , sice bych rád preferoval 5dr. ( kvůli rodině ) , ale nedalo by se nic dělat :-)
no jako dozadu u toho třídvéře nic nedáš, já se svejma 185cm jsem si dal sedačku tak normálně a za mě se nemohl nikdo vejít :lol: :lol:
To já vím , já mám cca 197cm a taky ty vzadu mají problémy ,ale to mě moc netrápí :-) Malej se tam vejde to stačí :-) A když vezu stopařky tak většinou sedí ve předu a hlavně já mám přední sedáky z 3dvířka a ty se dají rychle sklopit :-) Ale prostě R32 je moje love !!!!
*
®
*
VW, Audi shop & zubehör : http://www.vwaudishop.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

♀♂

14. VW Golf meeting Podroužek 2o19
*

Uživatelský avatar
zviratko
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10523
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Moje zlatá Praha .........
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zviratko »

Boss píše:R32 jedine tridver ! rodina to musi vydrzet neda se svitit :D
dr. dvířko se mi ale víc líbí a zkus si dávat do třídvířka sedačku pro děti , hrůza !!!!
Rodina to vydrží neboj :-)
*
®
*
VW, Audi shop & zubehör : http://www.vwaudishop.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

♀♂

14. VW Golf meeting Podroužek 2o19
*

Uživatelský avatar
zviratko
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10523
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Moje zlatá Praha .........
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zviratko »

kokyn píše:
Boss píše:R32 jedine tridver ! rodina to musi vydrzet neda se svitit :D
no hlavně R32 neni rodinný auto, to tak pro nějakýho singla kterej vozí vedle nějakou kočičku kterou na to auto zbalil :lol: :lol:
Nevím proč by to nemohlo být rodinné auto , vždyt hodně lidí má 5dr. i 3dr. jako auto i na dovolenou , to přece neznamená že když tam je pořádný motor že už to nemůžeš řídit ve 3 lidech ???
Když jsem byl v Německu tak tam stála černá a frajer tam měl dvě sedačky recaro a pod nima měl vyšito R32 :-)
Holt lásku k VW jim musíš nacpat už od malička :-)
*
®
*
VW, Audi shop & zubehör : http://www.vwaudishop.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

♀♂

14. VW Golf meeting Podroužek 2o19
*

Uživatelský avatar
Oakley
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1526
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Oakley »

zviratko píše:Nevím proč by to nemohlo být rodinné auto , vždyt hodně lidí má 5dr. i 3dr. jako auto i na dovolenou , to přece neznamená že když tam je pořádný motor že už to nemůžeš řídit ve 3 lidech ???
Pod rodinným autem si většina lidí vybaví kombajna, nebo MPV :wink:
A4 Avant 3.0 TDI Sline

Uživatelský avatar
zviratko
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10523
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Moje zlatá Praha .........
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zviratko »

Oakley píše:
zviratko píše:Nevím proč by to nemohlo být rodinné auto , vždyt hodně lidí má 5dr. i 3dr. jako auto i na dovolenou , to přece neznamená že když tam je pořádný motor že už to nemůžeš řídit ve 3 lidech ???
Pod rodinným autem si většina lidí vybaví kombajna, nebo MPV :wink:
MPV mi moc nejede :-( a hlavně nejsem z většiny lidí :-)
*
®
*
VW, Audi shop & zubehör : http://www.vwaudishop.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

♀♂

14. VW Golf meeting Podroužek 2o19
*

Uživatelský avatar
Oakley
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1526
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Oakley »

zviratko píše:MPV mi moc nejede :-( a hlavně nejsem z většiny lidí :-)
Komu by taky jelo, tyhle pseudoauta si kupujou už jen z praktických důvodů a pamrdy tipu xsara pičuso a multipla už si kupujou lidi bez vkusu.
A4 Avant 3.0 TDI Sline

Uživatelský avatar
zviratko
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10523
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Moje zlatá Praha .........
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zviratko »

Oakley píše:
zviratko píše:MPV mi moc nejede :-( a hlavně nejsem z většiny lidí :-)
Komu by taky jelo, tyhle pseudoauta si kupujou už jen z praktických důvodů a pamrdy tipu xsara pičuso a multipla už si kupujou lidi bez vkusu.
Ani ti čoveče nevím co to píšeš za auto ??? to je made in china nebo poland ????
*
®
*
VW, Audi shop & zubehör : http://www.vwaudishop.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

♀♂

14. VW Golf meeting Podroužek 2o19
*

Uživatelský avatar
Kubas
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 224
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prague

Příspěvek od Kubas »

no teda kokyne,já bejt tebou tak jdu radši do ty R32, tam se alespoň nebudeš muset vymlouvat na prodlevu turba :lol: :lol: :lol:
(GIV)

kokyn
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 423
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od kokyn »

Kubas píše:no teda kokyne,já bejt tebou tak jdu radši do ty R32, tam se alespoň nebudeš muset vymlouvat na prodlevu turba :lol: :lol: :lol:
neser zmetku :lol: :lol: si to gti budu muset půjčit znova a ty zatim najdi nějakej dobrej place na závod :lol: :lol:

Uživatelský avatar
Kubas
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 224
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prague

Příspěvek od Kubas »

kokyn píše:
Kubas píše:no teda kokyne,já bejt tebou tak jdu radši do ty R32, tam se alespoň nebudeš muset vymlouvat na prodlevu turba :lol: :lol: :lol:
neser zmetku :lol: :lol: si to gti budu muset půjčit znova a ty zatim najdi nějakej dobrej place na závod :lol: :lol:
to si radši ten plac vyber ty,ještě by si se vymlouval,že to místo bylo neadekvátní vůči tomu tvýmu "prdítku" :lol: :lol: ale mohl by si me v něm zase svést :wink:
(GIV)

kokyn
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 423
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od kokyn »

Kubas píše:
kokyn píše: neser zmetku :lol: :lol: si to gti budu muset půjčit znova a ty zatim najdi nějakej dobrej place na závod :lol: :lol:
to si radši ten plac vyber ty,ještě by si se vymlouval,že to místo bylo neadekvátní vůči tomu tvýmu "prdítku" :lol: :lol: ale mohl by si me v něm zase svést :wink:
ale kulový :lol: :lol: je jedno jakej plac, dostaneš tak i tak :lol: :lol: no uvidíme jak se vše vyvrbí :D

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“