Jak odstřihnout tovární alarm?

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
bohush
Řidič
Řidič
Příspěvky: 145
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Třinec

Jak odstřihnout tovární alarm?

Příspěvek od bohush »

Konečně jsem si u alrmu Magicar zprovoznil dálkový start, vše funguje jak má až na jednu maličkost a to, že po dálkovém nastartování spustí tovární alarm a zároveň na palubce svítí kotrolka s klíčem. Vím, že dva alarmy současně je blbost, protože v tomhle případě jdou jejich funkce vyloženě proti sobě, a tak řešením bude odstřihnout tento tovární alarm, ale nejdřív musím zjistit které kabely vlastně odpojit, umíte někdo poradit o jaké dráty se jedná a kde je najdu? Díky.

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Re: Jak odstřihnout tovární alarm?

Příspěvek od Tomm »

bohush píše:Konečně jsem si u alrmu Magicar zprovoznil dálkový start, vše funguje jak má až na jednu maličkost a to, že po dálkovém nastartování spustí tovární alarm a zároveň na palubce svítí kotrolka s klíčem. Vím, že dva alarmy současně je blbost, protože v tomhle případě jdou jejich funkce vyloženě proti sobě, a tak řešením bude odstřihnout tento tovární alarm, ale nejdřív musím zjistit které kabely vlastně odpojit, umíte někdo poradit o jaké dráty se jedná a kde je najdu? Díky.
a neni origo alarm v konfortce? ten jen tak neodstrihnes... mozna deaktivovat, ale netusim jestli to jde.
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
bohush
Řidič
Řidič
Příspěvky: 145
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Třinec

Příspěvek od bohush »

Jo je v komfortce, no podle toho co už jsem zjistil, se dá odstřihnout od houkačky a blinkrů, čili zlikvidovat ty vnější projevy alarmu, ale nevím jestli to takhle bude stačit, spíš mě zajímá právě něco jako úplná deaktivace.

Uživatelský avatar
Filip
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2864
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Fiji
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Filip »

čéče ještě napiš kde parkuješ a už je to všechno :roll:

Uživatelský avatar
cosby
Profík
Profík
Příspěvky: 1098
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od cosby »

Odpoj celý štekr a je to

Uživatelský avatar
bohush
Řidič
Řidič
Příspěvky: 145
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Třinec

Příspěvek od bohush »

Filip píše:čéče ještě napiš kde parkuješ a už je to všechno :roll:
Chci jen odpojit tovární alarm, protože ho už nepotřebuju, naopak překáží mi, a navíc tovární alarm je ta nejmenší překážka pro zloděje, tak nevím o co ti jde :?: Jak mám auto zabezpečený jinak tady rozvádět nebudu neboj. :wink:

Uživatelský avatar
Filip
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2864
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Fiji
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Filip »

bohush píše:
Filip píše:čéče ještě napiš kde parkuješ a už je to všechno :roll:
Chci jen odpojit tovární alarm, protože ho už nepotřebuju, naopak překáží mi, a navíc tovární alarm je ta nejmenší překážka pro zloděje, tak nevím o co ti jde :?: Jak mám auto zabezpečený jinak tady rozvádět nebudu neboj. :wink:
o tovární Alarm nejde,to je jasný...ale o ten magic,co píšeš...

KADEL
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1571
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Teplice v Čechách
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KADEL »

No bud jdou odpojit dvě pojistky co jsou na houkačku a na blikače ty asi víš kde jsou a nebo to blikaní a houkan deaktivovat ve vagu ale obě nevím jestli se deaktivuje celkove alarm..... to chce vyzkoušet

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Příspěvek od Tomm »

KADEL píše:No bud jdou odpojit dvě pojistky co jsou na houkačku a na blikače ty asi víš kde jsou a nebo to blikaní a houkan deaktivovat ve vagu ale obě nevím jestli se deaktivuje celkove alarm..... to chce vyzkoušet
Ja bych se spis priklonil na stranu cosbyho rady, vytahnout celej konektor. Je v nem napajeni alarmu, propojeni komfortky s blinkrama, kabel k spinaci kapoty a k houkacce, v pripade hlidani interieru i tento kabel. Dale je tam antena na prijem DO, ale pokud ma vlastni alarm, tak antenu resit nemusi 8)
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
bohush
Řidič
Řidič
Příspěvky: 145
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Třinec

Příspěvek od bohush »

Tomm píše:
KADEL píše:No bud jdou odpojit dvě pojistky co jsou na houkačku a na blikače ty asi víš kde jsou a nebo to blikaní a houkan deaktivovat ve vagu ale obě nevím jestli se deaktivuje celkove alarm..... to chce vyzkoušet
Ja bych se spis priklonil na stranu cosbyho rady, vytahnout celej konektor. Je v nem napajeni alarmu, propojeni komfortky s blinkrama, kabel k spinaci kapoty a k houkacce, v pripade hlidani interieru i tento kabel. Dale je tam antena na prijem DO, ale pokud ma vlastni alarm, tak antenu resit nemusi 8)
Už jsem to vyřešil, odstřihnul jsem z toho konektoru houkačku a směrovky, v podstatě jsem ho nechal zastrčený jenom proto, že tam mám napojeno hlídání kapoty přes ten nový alarm, dík za rady a postřehy.

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“