Motor 1.6 16V (77kW) nebo 1.9 TDI?

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Uživatelský avatar
Chudej student
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4438
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Chudej student »

DrDiesel píše:Hehe
1) Lidi kupujou kone, jezdej s Nm. -> TDI
2) Kdyz budes potrebovat, TDI prodas rychlejc a lip nez 1.6 ->TDI
3) Vyradis se s upravama motoru -> TDI
4) Kdyz mu pomuzes, 1.6ku vyprasis i s poladenou 90kou -> TDI
5) Pojede to levnejc -> TDI

aby se nereklo, ze sem neobjektivni:
1) Nekomu se s dieselem blbe jezdi (ale je to i o zvyk) -> 1.6
2) Pokud chces karu na vyblbnuti, je lepsi benzin (ale krapatko silnejsi ...), na jezdeni bych rek, ze to neplati.
3) TDI je tezsi na predek.

A FLAME MUZE ZACIT :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Tso to mumlate Jasanek :?: :?: :!: :lol: :lol:
http://www.escape6.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Toxyz
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4623
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Toxyz »

ambrosio píše:
Toxyz píše:já mám 1,6 16v...taky za rok nenajezdím tolik, denně 30km ráno do školy a odpoledne (večer) zpět...ted mám spotřebu 7,5 ...a to mám 225/40R18 ...v zimě spotřeba překvapivě spíš menší :lol:
Auto máš kupované nové nebo dovoz z DE? Sháním někoho "prověřeného" z Pardubického kraje, kdo se zabývá dovozem z DE...Je lepší koupit od soukromníka nebo autohausu? Jak je to s nějakou zárukou?
Auto je puvodem z Itálie (sám vím že z itálie se vozej většinou horší auta než z D ale muj Golf neni ten připad :wink: ) Jinak jsem ho koupil přes známého a ten ho měl od nějakého dovozce
dále: je jedno jestli je to soukromník nebo autohaus, jen si dej pozor na podvodny inzeráty....těch je dost :!: záruka, nevim...jedině že by to bylo hodně nový, jinak ti nikdo záruku asi nedá...prostě auto porádně prolez všechno vyzkoušej a pak nebude zbytečný nemilý překvapení :idea:

jinak výbava je dost individuální, někdo má třeba Highlane a nemá klimu,..prostě si řekni co chceš a po tom nějak tak pátrej
GI Cabrio 1,8 16v - White Edition + daily TDI "slepice"

Uživatelský avatar
Ribees
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 219
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Lanškroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ribees »

Toxyz píše:
ambrosio píše: Auto máš kupované nové nebo dovoz z DE? Sháním někoho "prověřeného" z Pardubického kraje, kdo se zabývá dovozem z DE...Je lepší koupit od soukromníka nebo autohausu? Jak je to s nějakou zárukou?
Auto je puvodem z Itálie (sám vím že z itálie se vozej většinou horší auta než z D ale muj Golf neni ten připad :wink: ) Jinak jsem ho koupil přes známého a ten ho měl od nějakého dovozce
dále: je jedno jestli je to soukromník nebo autohaus, jen si dej pozor na podvodny inzeráty....těch je dost :!: záruka, nevim...jedině že by to bylo hodně nový, jinak ti nikdo záruku asi nedá...prostě auto porádně prolez všechno vyzkoušej a pak nebude zbytečný nemilý překvapení :idea:

jinak výbava je dost individuální, někdo má třeba Highlane a nemá klimu,..prostě si řekni co chceš a po tom nějak tak pátrej
OK, díky za radu...Koukal jsem na tvoje autí a vypadá dost cool, něco podobnýho budu přesně shánět (v černé barvě). Můžeš mi něco dle vlastní zkušenosti doporučit, co by ve výbavě nemělo scházet? Moje současné požadavky: GIV 1.6 16V 77kW, ročník 2001 a mladší (je nějaký rozdíl 2000-2002?), černá barva, 16" nebo 17" kola, najeto do 150.000 km, automatická klima (= climatronic?). Díky za info předem...

Uživatelský avatar
Toxyz
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4623
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Toxyz »

díky, já když sem kupoval chtěl sem moc stříbrnou ale nakonec sem spokojen :wink:
jinak mezi ročníkama není moc velkej rozdíl, ale samozřejmě čím novější tím lepší....myslím že od 2002 se dávali novejší budíky se stříbrným lemem, ty se tu pak dost scháněj
výbava: climatronic je dobrej....ale někdy si řikám ža by mě stačila manual klima ty čudly mě někdy štvou, pak sem rád že mám palubní PC, dálkovej centrál, elektrický vokna a zrcátka co mi schází je ESP....je toho asi víc no, ale třeba navigaci nebo kuži pro mě netřeba :lol:

samozřejmě je blbost nekoupit auto když nebude s ESP, prostě když bude pěknej tak nevahej.....spousta věcí se dá pak dodělat, na kola nehled, těch je tu v nabídce dost a dost(a stejně bude zima), já koupil auto na 16"
GI Cabrio 1,8 16v - White Edition + daily TDI "slepice"

Uživatelský avatar
Ribees
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 219
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Lanškroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ribees »

Toxyz píše:díky, já když sem kupoval chtěl sem moc stříbrnou ale nakonec sem spokojen :wink:
jinak mezi ročníkama není moc velkej rozdíl, ale samozřejmě čím novější tím lepší....myslím že od 2002 se dávali novejší budíky se stříbrným lemem, ty se tu pak dost scháněj
výbava: climatronic je dobrej....ale někdy si řikám ža by mě stačila manual klima ty čudly mě někdy štvou, pak sem rád že mám palubní PC, dálkovej centrál, elektrický vokna a zrcátka co mi schází je ESP....je toho asi víc no, ale třeba navigaci nebo kuži pro mě netřeba :lol:

samozřejmě je blbost nekoupit auto když nebude s ESP, prostě když bude pěknej tak nevahej.....spousta věcí se dá pak dodělat, na kola nehled, těch je tu v nabídce dost a dost(a stejně bude zima), já koupil auto na 16"
Jo asi takovou jsem měl taky představu ohledně výbavy...Auto plánuju koupit někdy během zimy (únor - duben 2007), snad budou lepší ceny, plánuju investici cca 6.000 €...Jen musím sehnat někoho, kdo by mi to dovezl, protože tomu technicky úplně nerozumím, tak abych nevybral nějakej šmejd...

Uživatelský avatar
Ondrej
Pilot
Pilot
Příspěvky: 700
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ondrej »

Hlavně ať to má klimu a okna v elektrice, to se dost obtížně a nákladně pak dodělává. Jinak PC, dálku, navigaci a další věci seženeš tady od někoho z klubu, jsou tu i borci co ti to za úplatu namontujou. Ale ty okna a klimu bych viděl jako základ.

Uživatelský avatar
Ribees
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 219
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Lanškroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ribees »

Ondrej píše:Hlavně ať to má klimu a okna v elektrice, to se dost obtížně a nákladně pak dodělává. Jinak PC, dálku, navigaci a další věci seženeš tady od někoho z klubu, jsou tu i borci co ti to za úplatu namontujou. Ale ty okna a klimu bych viděl jako základ.
Je tu někdo z klubáků z Pardubického kraje, kdo se zabývá montáží tuningových doplňků, případně nevíte o nějaké firmě z této oblasti?

Uživatelský avatar
olmic
Řidič
Řidič
Příspěvky: 138
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od olmic »

Ahoj, nebylo by pro Tebe výhodnější třeba koupit http://www.vw-club.cz/modules.php?name= ... ic&t=11949" target="_blank budeš to mít ověřený.

Uživatelský avatar
Toxyz
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4623
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Toxyz »

ambrosio píše:
Ondrej píše:Hlavně ať to má klimu a okna v elektrice, to se dost obtížně a nákladně pak dodělává. Jinak PC, dálku, navigaci a další věci seženeš tady od někoho z klubu, jsou tu i borci co ti to za úplatu namontujou. Ale ty okna a klimu bych viděl jako základ.
Je tu někdo z klubáků z Pardubického kraje, kdo se zabývá montáží tuningových doplňků, případně nevíte o nějaké firmě z této oblasti?
tak například tady v revilu ledacos uměj, já si ale montuju doplňky sám...s různými výsledky :lol: :lol:
GI Cabrio 1,8 16v - White Edition + daily TDI "slepice"

Uživatelský avatar
Ribees
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 219
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Lanškroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ribees »

olmic píše:Ahoj, nebylo by pro Tebe výhodnější třeba koupit http://www.vw-club.cz/modules.php?name= ... ic&t=11949" target="_blank budeš to mít ověřený.
Auto to je pěkný, ale já sháním benziňáka 1.6 16V, ne diesela...Jinak bych ho ale bral...

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“