budiky problem

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
mifii
Řidič
Řidič
Příspěvky: 151
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Domažlice

budiky problem

Příspěvek od mifii »

Znama ma G4 a myslim si ze je zavada na budikach.Pri otoceni klicku do 1.polohy se rozblikaj vsechny kontrolky(pohasinaji)a zacnou se cukat rucicky.Po nastartovani vse funguje a jen nekdy vypadava a nejde vubec modre podsvetleni.Myslim si ze tam muzou byt studene spoje.Kouknu se na to az v utery,tak jestli se stim nekdo uz setkal,tak by me pomohl.Diagnostika 0 zavad ale nelze se pripojit na akcni cleny pristrojive desky.Predem dekuji za jakekoli rady.

Uživatelský avatar
Oakley
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1526
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Oakley »

ukostření pod baterkou
A4 Avant 3.0 TDI Sline

Uživatelský avatar
mifii
Řidič
Řidič
Příspěvky: 151
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Domažlice

Příspěvek od mifii »

podivam se diky

Uživatelský avatar
Oakley
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1526
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Oakley »

mifii píše:podivam se diky
Nejen podívat, ale rozebrat a očistit a pokud možno nastříkat mědí :wink:
A4 Avant 3.0 TDI Sline

Uživatelský avatar
mifii
Řidič
Řidič
Příspěvky: 151
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Domažlice

Příspěvek od mifii »

jj ja vim u octavie uz sem to delal:D

Uživatelský avatar
mifii
Řidič
Řidič
Příspěvky: 151
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Domažlice

Příspěvek od mifii »

tak ´jak jsem dopadl s G4 budikama:Kostry pod baterkou jsem opravil a zavada porad stejna.Budiky jsem rozebral a proletoval studene spoje.Zavada porad stejna.Volal jsem znamemu co dela elektrikare u vw a ten mi rekl ze to muzou delat zarovky na osvetleni popelniku atd-ze jsou treba silnejsi nez maji byt.Vsechny jsem kontroloval a porad stejne i sem to mel odpojene poelnik ovl.topeni,kastlik atd...A zavada porad stejna.Tak jsem prinesl budiky ze sveho golfa a prehodil jsem je a zavada je 100% v budikach.!!!Zavada se projevovala tak ze:Pri zapnuti osvetleni byly budiky normalne podsvetleny jak maji byt,pote sem otocil klicek a podsvetleni budiku zhaslo a nedalo se zapnout.Po vypnuti a zapnuti klicku zacalo podsvetleni budiku pravidelne blikat se vsema kontrolkama a rucicky se cukaly.Vada je stopro v budikach-nedokazu ji opravit-nereaguje na otresy.

Uživatelský avatar
vwberni
Pilot
Pilot
Příspěvky: 700
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha 4 Modrany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vwberni »

mifii píše:tak ´jak jsem dopadl s G4 budikama:Kostry pod baterkou jsem opravil a zavada porad stejna.Budiky jsem rozebral a proletoval studene spoje.Zavada porad stejna.Volal jsem znamemu co dela elektrikare u vw a ten mi rekl ze to muzou delat zarovky na osvetleni popelniku atd-ze jsou treba silnejsi nez maji byt.Vsechny jsem kontroloval a porad stejne i sem to mel odpojene poelnik ovl.topeni,kastlik atd...A zavada porad stejna.Tak jsem prinesl budiky ze sveho golfa a prehodil jsem je a zavada je 100% v budikach.!!!Zavada se projevovala tak ze:Pri zapnuti osvetleni byly budiky normalne podsvetleny jak maji byt,pote sem otocil klicek a podsvetleni budiku zhaslo a nedalo se zapnout.Po vypnuti a zapnuti klicku zacalo podsvetleni budiku pravidelne blikat se vsema kontrolkama a rucicky se cukaly.Vada je stopro v budikach-nedokazu ji opravit-nereaguje na otresy.
me se zas stane ze nekdy kdyxz otocim klicem tak zustane pal pc byt uplne cerveny ??? a taky nekdy rucicka drhne pri 3500 rpm nebo kolem 3 nevite nekdo co to ? a jak to opravit ? diky

Uživatelský avatar
mifii
Řidič
Řidič
Příspěvky: 151
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Domažlice

Příspěvek od mifii »

ta rucicka jestli drhne tak muze o ten (papír)co je pod ni.melo by to byt videt a s tim displejem nevim fakt sviti cervene?

Uživatelský avatar
vwberni
Pilot
Pilot
Příspěvky: 700
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha 4 Modrany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vwberni »

mifii píše:ta rucicka jestli drhne tak muze o ten (papír)co je pod ni.melo by to byt videt a s tim displejem nevim fakt sviti cervene?
jj nekecam. ! fakt ! :) zkusim vyfotit stane se to treba kazdy 20 startovani nebo tak nejak nekdy i treba 5 x za sebou :(

a co s tim papirem ? nevim jak se v tom kdo hrabal :(

Uživatelský avatar
vwberni
Pilot
Pilot
Příspěvky: 700
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha 4 Modrany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vwberni »

mifii píše:ta rucicka jestli drhne tak muze o ten (papír)co je pod ni.melo by to byt videt a s tim displejem nevim fakt sviti cervene?
tak dnes opet tak jsem ti to vyfotil :(

¨staci otocit klickem na vypnuto a znovu a vetsinou je to ok nekdy ale se to musi udelat treba 5x . v aute je immo 2,5 budiky jsou immo 3 . jinak vse ok. a kdyz je ten displej takhle cervenej tak stejne pocita km , cas i vsechno
Přílohy
chyba budiky.JPG
chyba budiky.JPG (32.95 KiB) Zobrazeno 896 x

Uživatelský avatar
mifii
Řidič
Řidič
Příspěvky: 151
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Domažlice

Příspěvek od mifii »

husty nu 8O Pochybuju ze tam budou nake studene spoje spis naka soft .zavada.Vag nic nepise?

Uživatelský avatar
vwberni
Pilot
Pilot
Příspěvky: 700
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha 4 Modrany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vwberni »

mifii píše:husty nu 8O Pochybuju ze tam budou nake studene spoje spis naka soft .zavada.Vag nic nepise?
nejsem si jistej tusim ale ze tam snad byla nejaka chyba komunikace ale to uz je davno.
v budikach se soft prehraval . rikam je to jen obcas docela me to sere :(.(nevim jestli by se to vyresilo kdybych nechal ty budiky vymenit za jiny,nebo jestli je to proste nekompatibilita auta a budiku, protoze budiky jsou novejsi nez auto jiny immo a tak . zajda tusim to ma taky a rikal ze vse ok . zajimalo by me co na to milan ts

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“