el. okno

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Uživatelský avatar
ghostrider
Pilot
Pilot
Příspěvky: 759
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od ghostrider »

Tak, všechno už opraveno a cena pouze 1506,- Kc, za kovové jezdce, je to príma pocit mít auto opět v cajku :D :D :D

Uživatelský avatar
cosby
Profík
Profík
Příspěvky: 1098
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od cosby »

cena u dealera VW?

Uživatelský avatar
Oakley
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1526
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Oakley »

ghostrider píše:Tak, všechno už opraveno a cena pouze 1506,- Kc, za kovové jezdce, je to príma pocit mít auto opět v cajku :D :D :D
Tak to tě zase tak moc nenatáhli :D

Uživatelský avatar
ghostrider
Pilot
Pilot
Příspěvky: 759
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od ghostrider »

To cosby: Bylo to kupovaný u Škoda, a jsou to už kovový jezdci, takže spokojenost.

To Oakley: Nenatáhli, protože díl jsem si objednával sám a práci jsem měl zdarma, takže spokojenost.

Uživatelský avatar
Oakley
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1526
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Oakley »

ghostrider píše:To Oakley: Nenatáhli, protože díl jsem si objednával sám a práci jsem měl zdarma, takže spokojenost.
Tak to potom jo, jinak by tě natáhli :D

Uživatelský avatar
ghostrider
Pilot
Pilot
Příspěvky: 759
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od ghostrider »

Oakley píše:
ghostrider píše:To Oakley: Nenatáhli, protože díl jsem si objednával sám a práci jsem měl zdarma, takže spokojenost.
Tak to potom jo, jinak by tě natáhli :D
Taky si myslim, proto jsem si to takhle sice zdlouhavě ale přeci vybavil sám. :) :)

Uživatelský avatar
alean
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1644
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: North Moravia

Příspěvek od alean »

Tak mě to taky potkalo :evil: dneska sem jel do práce s oknem podepřeným klackem :lol: včera mi to sešrotovalo lanko :roll:
Jinak opravná sada- 1305,-

Uživatelský avatar
rombo
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1947
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od rombo »

kluci kdyz sme u toho potrebuju to taky vymenit.. co je potreba fsecko oddelat?? tapec sem mel dole ale pak je tam ta kovova pricka na ktere je motorek, reprak a nejde to dolu pac je na to prisroubovanej zamek, co sem na to tak zbezne koukal na nakejch dvouch sroubech (8icka 12tihran).. staci sundat jenom to nebo je potreba sundat neco u kliky dveri?? diky za rady.. kdyby nekdo mel nakej navod na netu tak sem s nim :wink:

Uživatelský avatar
alean
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1644
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: North Moravia

Příspěvek od alean »

rombo píše:kluci kdyz sme u toho potrebuju to taky vymenit.. co je potreba fsecko oddelat?? tapec sem mel dole ale pak je tam ta kovova pricka na ktere je motorek, reprak a nejde to dolu pac je na to prisroubovanej zamek, co sem na to tak zbezne koukal na nakejch dvouch sroubech (8icka 12tihran).. staci sundat jenom to nebo je potreba sundat neco u kliky dveri?? diky za rady.. kdyby nekdo mel nakej navod na netu tak sem s nim :wink:
http://www.vw-club.cz/modules.php?name= ... pic&t=5374

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“