el. okno

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Uživatelský avatar
ghostrider
Pilot
Pilot
Příspěvky: 759
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od ghostrider »

KADEL píše:No já to řeším tak že je neotvírám :wink:
Někdy je otevřít ale musíš :D

KADEL
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1571
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Teplice v Čechách
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KADEL »

Ale jenom v létě t oty plasty nepraskaj tolik

Uživatelský avatar
Oakley
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1526
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Oakley »

KADEL píše:Ale jenom v létě t oty plasty nepraskaj tolik
Mně to prasklo v létě :wink:

Uživatelský avatar
liquid
Řidič
Řidič
Příspěvky: 159
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od liquid »

KADEL píše:Ale jenom v létě t oty plasty nepraskaj tolik
Taky mi to padlo v létě, ale asi ještě něco jiného, zamotalo se mi tam lanko. Takže dílenská sada za 1500,- a kamarád. :-)

Uživatelský avatar
ghostrider
Pilot
Pilot
Příspěvky: 759
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od ghostrider »

Tak jsem byl v servisu, a moc nejsem potěšen. Okno vyndali a celý je podrápaný + fólie, bylo mi řečeno že to nebude pouze jezdec ale celá stahovačka, takže mám počkat do víkendu (přijdou díly) a pak uvidím.

Uživatelský avatar
Oakley
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1526
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Oakley »

ghostrider píše:Tak jsem byl v servisu, a moc nejsem potěšen. Okno vyndali a celý je podrápaný + fólie, bylo mi řečeno že to nebude pouze jezdec ale celá stahovačka, takže mám počkat do víkendu (přijdou díly) a pak uvidím.
S takovýma věcma se do servisu nejezdí. Jasně že ti nakecaj p*čoviny...V té sadě je celá stahovačka za 1500 :wink:

Uživatelský avatar
ghostrider
Pilot
Pilot
Příspěvky: 759
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od ghostrider »

Oakley píše:
ghostrider píše:Tak jsem byl v servisu, a moc nejsem potěšen. Okno vyndali a celý je podrápaný + fólie, bylo mi řečeno že to nebude pouze jezdec ale celá stahovačka, takže mám počkat do víkendu (přijdou díly) a pak uvidím.
S takovýma věcma se do servisu nejezdí. Jasně že ti nakecaj p*čoviny...V té sadě je celá stahovačka za 1500 :wink:
Teď mi volali a zítra si pro to jedu a bude to stát 1500 a nějaký drobný takže to vypadá dobře :D .

Uživatelský avatar
Dr.Diesel
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1497
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prágl
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dr.Diesel »

Prava mi praskla v lete, leva v zime. Takze je to jedno :P Ted sem navic inteligentne otevrel tu rozbitou stahovacku a okno frrrr prask dolu. Takze sem se s tim 20 minut pral, ale nakonec sem ho s odrenyma kloubama a prstama vyrval nahoru :twisted: Ladik ma bohuzel cas akorat po dobu, co jsem v praci, takze se oprava zatim odklada :roll:

Uživatelský avatar
ghostrider
Pilot
Pilot
Příspěvky: 759
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od ghostrider »

DrDiesel píše:Prava mi praskla v lete, leva v zime. Takze je to jedno :P Ted sem navic inteligentne otevrel tu rozbitou stahovacku a okno frrrr prask dolu. Takze sem se s tim 20 minut pral, ale nakonec sem ho s odrenyma kloubama a prstama vyrval nahoru :twisted: Ladik ma bohuzel cas akorat po dobu, co jsem v praci, takze se oprava zatim odklada :roll:
Taky mám vytlačený okno nahoru abych s tím mohl aspoň jezdit a o víkendu to bude už v cajku :D konečně...............

Uživatelský avatar
cosby
Profík
Profík
Příspěvky: 1098
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od cosby »

A není tam náhodou stahovačka stejná s Octávii??

Uživatelský avatar
Dr.Diesel
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1497
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prágl
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dr.Diesel »

cosby píše:A není tam náhodou stahovačka stejná s Octávii??
Nic neresi, urve se to znova. Doporucuju vymenit za ty kovovy jezdce.

Uživatelský avatar
cosby
Profík
Profík
Příspěvky: 1098
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od cosby »

a kde se ty kovové seženou?Jsem čerstvý majitel Golfa IV-resp.moj žena tak sbírám info.

Uživatelský avatar
Dr.Diesel
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1497
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prágl
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dr.Diesel »

cosby píše:a kde se ty kovové seženou?Jsem čerstvý majitel Golfa IV-resp.moj žena tak sbírám info.
Ja to vzal od kamose v Praglu, ale v servisu to budou mit nejspis taky, opravarenska sada na stahovacky, kovovy jezdce, budou urcite vedet. Pokud za to budou ale chtit trojku, tj. dvakrat tolik, tak nebrat :D

Uživatelský avatar
Stan
Řidič
Řidič
Příspěvky: 108
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Sokolov

Příspěvek od Stan »

Nebo to vyřeš jako kámoš o Coctou. Předloni v zimě mu to prasklo tak stim jel do autorizovanýho servisu, kde mu to prozatímě opravili asi za 500,- (podepřeli okno klackem aby nespadlo :lol: ) A od tý doby jezdí s dřevěnou stahovačkou :lol: :lol:

Uživatelský avatar
ghostrider
Pilot
Pilot
Příspěvky: 759
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od ghostrider »

Stan píše:Nebo to vyřeš jako kámoš o Coctou. Předloni v zimě mu to prasklo tak stim jel do autorizovanýho servisu, kde mu to prozatímě opravili asi za 500,- (podepřeli okno klackem aby nespadlo :lol: ) A od tý doby jezdí s dřevěnou stahovačkou :lol: :lol:
Hm, tak ten to teda fakt vyřešil :roll:

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“