Packa tempomatu

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Uživatelský avatar
SakoVerife
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2011
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: NoveVeseli/ZdarnadSazavou/Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od SakoVerife »

Oakley píše:Jde to do každýho s el. plynem. Zobrazí se ti akorát v budíckách kontrolka tempomatu, že je aktovovaný,takový malý oranžový tachec.
i na GIV 98? to budu muset potom kouknout :wink:

Uživatelský avatar
Stan
Řidič
Řidič
Příspěvky: 108
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Sokolov

Příspěvek od Stan »

kluci díky za vysvětlení. Asi dám manželce tip na dárek k narozeninám 8)

Uživatelský avatar
SakoVerife
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2011
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: NoveVeseli/ZdarnadSazavou/Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od SakoVerife »

Stan píše:kluci díky za vysvětlení. Asi dám manželce tip na dárek k narozeninám 8)
hlavni je poradne vysvetlit jak to funguje, aby pak napriklad nejela na jednicku plnej knedlik se zamacknutym tempomatem :lol:

To jsem jednou takhle cetl ¨nekde na webu ze nejaka americanka si pujcila myslim v nemecku auto v pujcovne. A jak byla zvykla na automata tak zaradila jednicku a celou dobu jela po dalnici na jednicku. Clanek byl doplnen jeste o fotky jak potom vypada takovej motor :D

Uživatelský avatar
Stan
Řidič
Řidič
Příspěvky: 108
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Sokolov

Příspěvek od Stan »

SakoVerife píše:
Stan píše:kluci díky za vysvětlení. Asi dám manželce tip na dárek k narozeninám 8)
hlavni je poradne vysvetlit jak to funguje, aby pak napriklad nejela na jednicku plnej knedlik se zamacknutym tempomatem :lol:

To jsem jednou takhle cetl ¨nekde na webu ze nejaka americanka si pujcila myslim v nemecku auto v pujcovne. A jak byla zvykla na automata tak zaradila jednicku a celou dobu jela po dalnici na jednicku. Clanek byl doplnen jeste o fotky jak potom vypada takovej motor :D
Né neboj dárek to bude pro mě, tip pro manželku co má koupit :). Jinak manželka má řidičák 8 let a nejeto 15 Km, takže radši ji k tomu nepouštět. Akorát mě nemá kdo vozit z hospody :cry:

Uživatelský avatar
Maxricho
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 214
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Maxricho »

Me by zase zajimalo co to vlastne je ten elektr. plyn jak se lisi od mechanickeho,ale kdyz jsem rozdelal ten plast kolem volantu tak kabelaz k tempomatu tam uz mam.Tak si myslim ze mam taky el.plyn. mam GIV 1.8T rv. 99 pak uz staci jen packa ?

Uživatelský avatar
Chudej student
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4438
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Chudej student »

Maxricho píše:Me by zase zajimalo co to vlastne je ten elektr. plyn jak se lisi od mechanickeho,ale kdyz jsem rozdelal ten plast kolem volantu tak kabelaz k tempomatu tam uz mam.Tak si myslim ze mam taky el.plyn. mam GIV 1.8T rv. 99 pak uz staci jen packa ?
Packa a kabelaz..mechanickej plyn mas ze Ti to taha lanko...U elektrickyho to jde normalne po kabelech...Proto tam tempomat nedas..leda tak cihlu :P
http://www.escape6.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Stan
Řidič
Řidič
Příspěvky: 108
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Sokolov

Příspěvek od Stan »

sou blázni co to přidělaj i na ten mehanickej plyn, ale je to strašná práce a spoustu předělávání (servo, který tah za to lanko...) a určitě to nepořídíš za tyhle peníze

Uživatelský avatar
srotty
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4769
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OLOMOUC

Příspěvek od srotty »

Oakley píše:Jde to do každýho s el. plynem. Zobrazí se ti akorát v budíckách kontrolka tempomatu, že je aktovovaný,takový malý oranžový tachec.
Mám 1,6 16V s el.plynem,bude určitě stačit páčka s kabeláží a aktivovat to VAGem?Chci si udělat radost a dlouho už o tempomatu přemýšlím.Navíc to není ani tak velká investice.

Uživatelský avatar
mvolesko
Řidič
Řidič
Příspěvky: 195
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha - Západ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mvolesko »

nedávno jsem si instaloval páčku do B5, koupil jsem origo ze SUPERBA nejnovější model páčky ta stojí nová u dealera škoda dílů 830 Kč MOC s DPH, pak ještě kablíky cca 120 a konektůrek cca 280 a jen zapojit funguej to super :)

Uživatelský avatar
Nalim
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1653
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OstraVWa

Příspěvek od Nalim »

Nemáš foto toho tempomatu?a čísla dílu?

Uživatelský avatar
mvolesko
Řidič
Řidič
Příspěvky: 195
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha - Západ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mvolesko »

je to ten typ dole:
Obrázek

jinak veškerý info, čísla dílů, odkazy a navéd na instal tady:
http://dieselpower.cz/forum/viewtopic.php?t=833

Uživatelský avatar
SCorp
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 37
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Martin, SK

Příspěvek od SCorp »

Niekde pisali ze niektore auta maju kabelaz uz natiahnutu... Neviete konkretne ktorym modelom to tahali aj ked tam nedavali tempomat? Mam GIV TDI model 2000 Highline tak ci to tam uz nahodou nemam nech zbytocne tie kable nezhanam a moc to rozoberat nechcem...

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“