dotaz na komfort.jednotku

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
cosby
Profík
Profík
Příspěvky: 1098
Registrován: 24.02.2006 21:02

dotaz na komfort.jednotku

Příspěvek od cosby »

Předem díky za odpovědi.
Jsem čerstvým majitelem Golf IV TDi rv.99,tedy koupil jsem ho ženě,sám mám Octávku a Octávky znám nazpaměť,dělám montáže maxidotu,předělávky komfort.systému z II.na III.generaci kvůli vystřel.klíčům a teď bych toto chtěl udělat u Golfa a zajímá mě,jak je to tam s komfort.jednotkami,zda-li mají stejné značení jako u Octávek atd.Mám tam manu.klima.el.okna,centrál na klíč.Na Octávku seženu jakoukli komfortku.V golfu mám 1J0959799Q.mám vystřelováky III.generace-na Octávii a rád bych je tam použil,tak mě zajímají problémy.U octávky je potřeba měnit komfort+přepinování konektoru komfortky+výměna motorku vedveřích.
Chlapi,díky za kažkou radu a třebas i pište na cosby@centrum.cz" target="_blank,

Uživatelský avatar
zajda
Řidič
Řidič
Příspěvky: 129
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Střední Morava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zajda »

můžu se zeptat kvůli čemu to chces přehazovat? jinak já mám komf. 2.5 gen a kdybych to chtěl přehodit na 3 gen tak by mě to stálo cca 10 000,- a to mě za to nestojí, ukazovalo by mě to navíc jen otevřený dveře a nějaký drobnosti.

Uživatelský avatar
cosby
Profík
Profík
Příspěvky: 1098
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od cosby »

proč to chci měnit??jsem magor-fakt.Mám to i v octávce.
Jinak 10.000??Za co?
Do octávky to dělám za cca 4800 komplet s matrošem.
jinak jsem se bavil s Milanem_TS a už vím co a jak.

Uživatelský avatar
MKTech
Pilot
Pilot
Příspěvky: 855
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Slavkov

Příspěvek od MKTech »

cosby píše:proč to chci měnit??jsem magor-fakt.Mám to i v octávce.
Jinak 10.000??Za co?
Do octávky to dělám za cca 4800 komplet s matrošem.
jinak jsem se bavil s Milanem_TS a už vím co a jak.
Jj je to tak na Koktávky se toho válí všude dost u golfu motorek na okna pod 1000Kč kus nejde sehnat. Komfortka 1000-1500Kč, Vystřelováky bud sada zámků nebo samostatný klíč 600-1500kč. Maxidot kolem 3000Kč problém sehnat. To jsme na 10000Kč kde je práce atd.
Diagnostika -AUDI-VW-SKODA-SEAT,Dojezdy oken přes DO,Palubní PC dojezd na zbylé palivo,Air CRASH Data,Tachometry KM+Pin,Chiptuning Motorů.Montáž Climatronicu,Palubních PC, Tempomatů,Navigací

Uživatelský avatar
travel242fx
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 251
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Bratislava

Re: dotaz na komfort.jednotku

Příspěvek od travel242fx »

cosby píše:Předem díky za odpovědi.
Jsem čerstvým majitelem Golf IV TDi rv.99,tedy koupil jsem ho ženě,sám mám Octávku a Octávky znám nazpaměť,dělám montáže maxidotu,předělávky komfort.systému z II.na III.generaci kvůli vystřel.klíčům a teď bych toto chtěl udělat u Golfa a zajímá mě,jak je to tam s komfort.jednotkami,zda-li mají stejné značení jako u Octávek atd.Mám tam manu.klima.el.okna,centrál na klíč.Na Octávku seženu jakoukli komfortku.V golfu mám 1J0959799Q.mám vystřelováky III.generace-na Octávii a rád bych je tam použil,tak mě zajímají problémy.U octávky je potřeba měnit komfort+přepinování konektoru komfortky+výměna motorku vedveřích.
Chlapi,díky za kažkou radu a třebas i pište na cosby@centrum.cz" target="_blank,
Za 10000Kc si kupis GSM AUTOALARM co ma vystup aj na central a mas to 1000000000 krat lepsie ako prehadzovat tie komfortky.A navyse spravis aj nieco pre bezpecnost auta.

Uživatelský avatar
Chudej student
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4438
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: dotaz na komfort.jednotku

Příspěvek od Chudej student »

travel242fx píše:
cosby píše:Předem díky za odpovědi.
Jsem čerstvým majitelem Golf IV TDi rv.99,tedy koupil jsem ho ženě,sám mám Octávku a Octávky znám nazpaměť,dělám montáže maxidotu,předělávky komfort.systému z II.na III.generaci kvůli vystřel.klíčům a teď bych toto chtěl udělat u Golfa a zajímá mě,jak je to tam s komfort.jednotkami,zda-li mají stejné značení jako u Octávek atd.Mám tam manu.klima.el.okna,centrál na klíč.Na Octávku seženu jakoukli komfortku.V golfu mám 1J0959799Q.mám vystřelováky III.generace-na Octávii a rád bych je tam použil,tak mě zajímají problémy.U octávky je potřeba měnit komfort+přepinování konektoru komfortky+výměna motorku vedveřích.
Chlapi,díky za kažkou radu a třebas i pište na cosby@centrum.cz" target="_blank,
Za 10000Kc si kupis GSM AUTOALARM co ma vystup aj na central a mas to 1000000000 krat lepsie ako prehadzovat tie komfortky.A navyse spravis aj nieco pre bezpecnost auta.
Nejakej alarm Ti nezaridi spoustu veci co umi komfortka..At uz klice,nebo ostatni zamykani nehlede na dalsi veci co treba bude chtit cosby dodelat..
http://www.escape6.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

KADEL
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1571
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Teplice v Čechách
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KADEL »

dotaz dalo by se dohrát do komf.ovládání oken DO četl jse mna škodovce že to jde??? jestli někdo ví tak zítra opíšu čislo jestli by to šlo nebo co potřebujete

Uživatelský avatar
cosby
Profík
Profík
Příspěvky: 1098
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od cosby »

prý nejde

KADEL
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1571
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Teplice v Čechách
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KADEL »

cosby píše:prý nejde
vyčerpávajíci odpověd díky :D

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“