Dodelavka PC do auta

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Uživatelský avatar
Lipi
Pilot
Pilot
Příspěvky: 847
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: západ / Praha

Dodelavka PC do auta

Příspěvek od Lipi »

Chtel bych se zeptat co vsechno je treba udelat abych mel nejaky PC v aute - ted myslim neco na zpusob MAXIDOTu + priblizny ceny. Auto mi pocita kilometry a to je asi tak vsechno, hodila by se mi prumerna spotreba a docela bych vyuzil i aktualni spotrebu a venkovni teplotu. Mam r.v. 98 bez vseho. Pak by se to mohlo dat jako FAQ, pac si myslim ze to zajima vic lidi.

Uživatelský avatar
Paskal
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7640
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Paskal »

No kdyby sis přečet o 3 příspěvky níž tak bys věděl co ktomu potřebuješ než založíš nový dotaz. 8)
http://www.vw-club.cz/modules.php?name= ... pic&t=1667" target="_blank

Uživatelský avatar
travel242fx
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 251
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Bratislava

Re: Dodelavka PC do auta

Příspěvek od travel242fx »

Lipi píše:Chtel bych se zeptat co vsechno je treba udelat abych mel nejaky PC v aute - ted myslim neco na zpusob MAXIDOTu + priblizny ceny. Auto mi pocita kilometry a to je asi tak vsechno, hodila by se mi prumerna spotreba a docela bych vyuzil i aktualni spotrebu a venkovni teplotu. Mam r.v. 98 bez vseho. Pak by se to mohlo dat jako FAQ, pac si myslim ze to zajima vic lidi.
na rocnik 98 spravis palubak velice tazko pretoze nama CANBUS ...povedal by som ze je to skoro nemozne potrebujes budiky s oznacenim 1JO919... a tyto sa nedaju vobec zohnat ...(teda daju ale tie nemaju palubak) alebo ked sa aj nejake vyskitnu su take drahe ze to zoberu len naozaj ty co maju vsetko v p...i :cry:

druha moznost je vymenik celu elektriku aj s riadiacou jednotkou motora za rocnik nad 2000 co uz ma CANBUS takych budikov sa vala vsade dostatok aj s MAxiDOT.

Uživatelský avatar
crossic
Člen klubu
Příspěvky: 3494
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Dubí

Re: Dodelavka PC do auta

Příspěvek od crossic »

travel242fx píše:
Lipi píše:Chtel bych se zeptat co vsechno je treba udelat abych mel nejaky PC v aute - ted myslim neco na zpusob MAXIDOTu + priblizny ceny. Auto mi pocita kilometry a to je asi tak vsechno, hodila by se mi prumerna spotreba a docela bych vyuzil i aktualni spotrebu a venkovni teplotu. Mam r.v. 98 bez vseho. Pak by se to mohlo dat jako FAQ, pac si myslim ze to zajima vic lidi.
na rocnik 98 spravis palubak velice tazko pretoze nama CANBUS ...povedal by som ze je to skoro nemozne potrebujes budiky s oznacenim 1JO919... a tyto sa nedaju vobec zohnat ...(teda daju ale tie nemaju palubak) alebo ked sa aj nejake vyskitnu su take drahe ze to zoberu len naozaj ty co maju vsetko v p...i :cry:

druha moznost je vymenik celu elektriku aj s riadiacou jednotkou motora za rocnik nad 2000 co uz ma CANBUS takych budikov sa vala vsade dostatok aj s MAxiDOT.
Teď je ale otázka kolik to vyjde cenově - myslím ta druhá varianta
VW CC snowflake TDi 176HP 389Nm DSG

Uživatelský avatar
Lipi
Pilot
Pilot
Příspěvky: 847
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: západ / Praha

Re: Dodelavka PC do auta

Příspěvek od Lipi »

travel242fx píše: na rocnik 98 spravis palubak velice tazko pretoze nama CANBUS ...povedal by som ze je to skoro nemozne potrebujes budiky s oznacenim 1JO919... a tyto sa nedaju vobec zohnat ...(teda daju ale tie nemaju palubak) alebo ked sa aj nejake vyskitnu su take drahe ze to zoberu len naozaj ty co maju vsetko v p...i :cry:

druha moznost je vymenik celu elektriku aj s riadiacou jednotkou motora za rocnik nad 2000 co uz ma CANBUS takych budikov sa vala vsade dostatok aj s MAxiDOT.
Diky za info, ale moc si me tim nepotesil :(, vymenit celou elektriku s ridici jednotkou to musi stat peknej ranec a navic to je urcite poradna fuska :(

Uživatelský avatar
Oakley
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1526
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Dodelavka PC do auta

Příspěvek od Oakley »

Lipi píše:Diky za info, ale moc si me tim nepotesil :(, vymenit celou elektriku s ridici jednotkou to musi stat peknej ranec a navic to je urcite poradna fuska :(
Všechny jednotky! Aby spolu komunikovali.

Uživatelský avatar
travel242fx
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 251
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Bratislava

Re: Dodelavka PC do auta

Příspěvek od travel242fx »

Lipi píše:
travel242fx píše: na rocnik 98 spravis palubak velice tazko pretoze nama CANBUS ...povedal by som ze je to skoro nemozne potrebujes budiky s oznacenim 1JO919... a tyto sa nedaju vobec zohnat ...(teda daju ale tie nemaju palubak) alebo ked sa aj nejake vyskitnu su take drahe ze to zoberu len naozaj ty co maju vsetko v p...i :cry:

druha moznost je vymenik celu elektriku aj s riadiacou jednotkou motora za rocnik nad 2000 co uz ma CANBUS takych budikov sa vala vsade dostatok aj s MAxiDOT.
Diky za info, ale moc si me tim nepotesil :(, vymenit celou elektriku s ridici jednotkou to musi stat peknej ranec a navic to je urcite poradna fuska :(
jojo jak pise oakley vsetky jednotky v aute aby to komunikovalo po CANBUSE...je to hruza no co uz to by snad vysli lacnejsie tie budiky rovno u preddajcu VW ...

inak na EBAY som videl jedny budiky 1JO919 malo to polovicny PALUBAK ale vydrazili sa tusim okolo 200euro ...ak mas chut tak to musis sledovat kazdy den prehladavat EBAY ci sa tam nahodou nieco neobjavi no a potom uz iba pevne nervy a kopu prachov.ale uz davno som tam nic nevidel toto bolo asi tak pred dvoma ci troma mesiacmi :cry:




j

Uživatelský avatar
Lipi
Pilot
Pilot
Příspěvky: 847
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: západ / Praha

Příspěvek od Lipi »

:( Doufal jsem, ze to bude jednodussi.

Uživatelský avatar
Oakley
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1526
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Oakley »

Lipi píše::( Doufal jsem, ze to bude jednodussi.
Jednodušší by to bylo, kdybys měl model od roku 2001 vejš.

Uživatelský avatar
Lipi
Pilot
Pilot
Příspěvky: 847
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: západ / Praha

Příspěvek od Lipi »

Oakley píše:Jednodušší by to bylo, kdybys měl model od roku 2001 vejš.
Joooo, kdybych mel jinyho ctyrkovyho G tak by bylo mooooooooc vetsi o moc jednodussi. Stejne tomu ale nemuzu uverit, ze neni nejaka jina varianta mozna. Spotreba a teplota by se fakt hodila, ale nechci kvuli tomu menit pul auta.

Uživatelský avatar
cosby
Profík
Profík
Příspěvky: 1098
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od cosby »

Hoši,jsem čerstvý majitel GIV TDI(tedy koupil jsem ho ženě).Octávky a Fábie znám skoro nazpaměť,tam dělá i překopávky komfort systému z II na III generaci a podobně zajímá mě totéž u Golfa,resp.nechci to překopávat,ale pal.pc by se šiknul.S Milanem_TS jsme si vyměnili pár foto a vypadá to,že by šly použít budíky-resp.deska z Octávie,kterých je všude dost a i stará Octávka-98 co neměla kom.Can Bus má pal.pc,tak by to mohlo jít.Asi je to pro mě výzva a jak budu mít čas,vyzkouším to.podsvit se předělá,to problém není,jen nevím,co na to bude říkat immo,ale myslím,že to zprovoznit půjde

Uživatelský avatar
crossic
Člen klubu
Příspěvky: 3494
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Dubí

Příspěvek od crossic »

Tak sem pak dej vědět jak to dopadlo
VW CC snowflake TDi 176HP 389Nm DSG

Uživatelský avatar
travel242fx
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 251
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od travel242fx »

cosby píše:Hoši,jsem čerstvý majitel GIV TDI(tedy koupil jsem ho ženě).Octávky a Fábie znám skoro nazpaměť,tam dělá i překopávky komfort systému z II na III generaci a podobně zajímá mě totéž u Golfa,resp.nechci to překopávat,ale pal.pc by se šiknul.S Milanem_TS jsme si vyměnili pár foto a vypadá to,že by šly použít budíky-resp.deska z Octávie,kterých je všude dost a i stará Octávka-98 co neměla kom.Can Bus má pal.pc,tak by to mohlo jít.Asi je to pro mě výzva a jak budu mít čas,vyzkouším to.podsvit se předělá,to problém není,jen nevím,co na to bude říkat immo,ale myslím,že to zprovoznit půjde
jo super vyskusaj to a keby to slapalo tak jedny budiky s palubakom z octavky si rezervujem aj ja :D potom napis sem do fora urcite budu mat zaujem aj viacery

Uživatelský avatar
crossic
Člen klubu
Příspěvky: 3494
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Dubí

Příspěvek od crossic »

Bylo by dobrý to udělat rovnou jako článek s návodem - je tu spousta lidí co by se do toho určitě pak pustilo
VW CC snowflake TDi 176HP 389Nm DSG

Uživatelský avatar
Lipi
Pilot
Pilot
Příspěvky: 847
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: západ / Praha

Příspěvek od Lipi »

crossic píše:Bylo by dobrý to udělat rovnou jako článek s návodem - je tu spousta lidí co by se do toho určitě pak pustilo
Souhlas, me by to moooooc zajimalo jak do toho miho dostat a rozbehat palubak.

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“