Nalepení bočních lišt

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Uživatelský avatar
Lipi
Pilot
Pilot
Příspěvky: 847
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: západ / Praha

Nalepení bočních lišt

Příspěvek od Lipi »

Potřeboval bych radu, jestli jste někdo sundaval boční lišty, tak víte, že se to nepodaří odloupnout včetně té lepenky, ale zůstane to jak na autě, tak zespoda na lištách, 5 hodin jsem ten sajrajt sundával dolu, ale podařilo se. Lišty jsou teď po laku a dávám je tam zase zpět, akorát nemohu nikde sehnat tenkou oboustranou pásku - aby to nebylo moc daleko od dveří - ta škvíra by tam nevypadala hezky, ptal jsem se u nás v papírnictví, paní na mě koukala, jako co to po ní vůbec chci. Poradil by někdo v Praze, nejlépe Chodov, nějakou speciálku s těmahle věcma, kde by měli i tenkou oboustranou pásku ???

Uživatelský avatar
travel242fx
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 251
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Bratislava

Re: Nalepení bočních lišt

Příspěvek od travel242fx »

Lipi píše:Potřeboval bych radu, jestli jste někdo sundaval boční lišty, tak víte, že se to nepodaří odloupnout včetně té lepenky, ale zůstane to jak na autě, tak zespoda na lištách, 5 hodin jsem ten sajrajt sundával dolu, ale podařilo se. Lišty jsou teď po laku a dávám je tam zase zpět, akorát nemohu nikde sehnat tenkou oboustranou pásku - aby to nebylo moc daleko od dveří - ta škvíra by tam nevypadala hezky, ptal jsem se u nás v papírnictví, paní na mě koukala, jako co to po ní vůbec chci. Poradil by někdo v Praze, nejlépe Chodov, nějakou speciálku s těmahle věcma, kde by měli i tenkou oboustranou pásku ???
chod do dobreho obchodu s kobercami a tam predavaju dobru a tenucku obojstrannu pasku drzi skvelo ale rataj stym ze auto je v podmienkach kde je voda a mraz takze natohle ti nepomoze zadna paska ....vydrzi ti to tak mesiac mozno do prveho dazda.normalne to nalep dakym chemoprenom nech to poradne drzi

Uživatelský avatar
Oakley
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1526
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Oakley »

3M nic takovýho nedělá?

Uživatelský avatar
Lipi
Pilot
Pilot
Příspěvky: 847
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: západ / Praha

Re: Nalepení bočních lišt

Příspěvek od Lipi »

travel242fx píše:
Lipi píše:Potřeboval bych radu, jestli jste někdo sundaval boční lišty, tak víte, že se to nepodaří odloupnout včetně té lepenky, ale zůstane to jak na autě, tak zespoda na lištách, 5 hodin jsem ten sajrajt sundával dolu, ale podařilo se. Lišty jsou teď po laku a dávám je tam zase zpět, akorát nemohu nikde sehnat tenkou oboustranou pásku - aby to nebylo moc daleko od dveří - ta škvíra by tam nevypadala hezky, ptal jsem se u nás v papírnictví, paní na mě koukala, jako co to po ní vůbec chci. Poradil by někdo v Praze, nejlépe Chodov, nějakou speciálku s těmahle věcma, kde by měli i tenkou oboustranou pásku ???
chod do dobreho obchodu s kobercami a tam predavaju dobru a tenucku obojstrannu pasku drzi skvelo ale rataj stym ze auto je v podmienkach kde je voda a mraz takze natohle ti nepomoze zadna paska ....vydrzi ti to tak mesiac mozno do prveho dazda.normalne to nalep dakym chemoprenom nech to poradne drzi
Z vyroby tam davaji pasku a drzelo to fakt fest, podruhy uz listy sundavat nechci :)

Uživatelský avatar
knap
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 420
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Nalepení bočních lišt

Příspěvek od knap »

Lipi píše:
travel242fx píše: chod do dobreho obchodu s kobercami a tam predavaju dobru a tenucku obojstrannu pasku drzi skvelo ale rataj stym ze auto je v podmienkach kde je voda a mraz takze natohle ti nepomoze zadna paska ....vydrzi ti to tak mesiac mozno do prveho dazda.normalne to nalep dakym chemoprenom nech to poradne drzi
Z vyroby tam davaji pasku a drzelo to fakt fest, podruhy uz listy sundavat nechci :)
3M jí určitě dělá,je to taková pěnová,něco jako tam je origo.Chemoprénem bych to ale určitě nelepil :?
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=106&t=20220" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=106&t=138318" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
travel242fx
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 251
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Bratislava

Re: Nalepení bočních lišt

Příspěvek od travel242fx »

Lipi píše:
travel242fx píše: chod do dobreho obchodu s kobercami a tam predavaju dobru a tenucku obojstrannu pasku drzi skvelo ale rataj stym ze auto je v podmienkach kde je voda a mraz takze natohle ti nepomoze zadna paska ....vydrzi ti to tak mesiac mozno do prveho dazda.normalne to nalep dakym chemoprenom nech to poradne drzi
Z vyroby tam davaji pasku a drzelo to fakt fest, podruhy uz listy sundavat nechci :)
:lol: jo jasne ze davaju mozes si ju ist kupit do BRATISLAVY DEVINSKA NOVA VES firma VOLKSWAGEN a na vratnici povec ze potrebujes pasku na bocne listy a vratnik ta kopne do vajec a mas to co si chcel :D
prober se!!!!!! skus nejaky tmel doporucujem MAMUT GLUE -high TACK (FIX-Flex) stoji okolo 200Sk je to uplne na vsetky materialy a pevnost je 22Kg/cm2 ,takze staci nanest jen kapku a pohoda

ale kludne pouzi cokolvek ine aj 3M nieco take vyraba zajdi do BAUMAXU a najdes co si chcel

Uživatelský avatar
MKTech
Pilot
Pilot
Příspěvky: 855
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Slavkov

Re: Nalepení bočních lišt

Příspěvek od MKTech »

Lipi píše:Potřeboval bych radu, jestli jste někdo sundaval boční lišty, tak víte, že se to nepodaří odloupnout včetně té lepenky, ale zůstane to jak na autě, tak zespoda na lištách, 5 hodin jsem ten sajrajt sundával dolu, ale podařilo se. Lišty jsou teď po laku a dávám je tam zase zpět, akorát nemohu nikde sehnat tenkou oboustranou pásku - aby to nebylo moc daleko od dveří - ta škvíra by tam nevypadala hezky, ptal jsem se u nás v papírnictví, paní na mě koukala, jako co to po ní vůbec chci. Poradil by někdo v Praze, nejlépe Chodov, nějakou speciálku s těmahle věcma, kde by měli i tenkou oboustranou pásku ???
Měl jsi je nechat nalakovat na Autě.
Diagnostika -AUDI-VW-SKODA-SEAT,Dojezdy oken přes DO,Palubní PC dojezd na zbylé palivo,Air CRASH Data,Tachometry KM+Pin,Chiptuning Motorů.Montáž Climatronicu,Palubních PC, Tempomatů,Navigací

Uživatelský avatar
Paskal
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7640
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Nalepení bočních lišt

Příspěvek od Paskal »

Milan_TS píše:
Lipi píše:Potřeboval bych radu, jestli jste někdo sundaval boční lišty, tak víte, že se to nepodaří odloupnout včetně té lepenky, ale zůstane to jak na autě, tak zespoda na lištách, 5 hodin jsem ten sajrajt sundával dolu, ale podařilo se. Lišty jsou teď po laku a dávám je tam zase zpět, akorát nemohu nikde sehnat tenkou oboustranou pásku - aby to nebylo moc daleko od dveří - ta škvíra by tam nevypadala hezky, ptal jsem se u nás v papírnictví, paní na mě koukala, jako co to po ní vůbec chci. Poradil by někdo v Praze, nejlépe Chodov, nějakou speciálku s těmahle věcma, kde by měli i tenkou oboustranou pásku ???
Měl jsi je nechat nalakovat na Autě.
Tak to bych chtěl vidět toho lakyrníka který by to na autě :arrow: brousil,kytoval,naleptal,dal do plniče a střiknul. :roll:
To by byla kvalita a efekt jak c*p. :tooth:

Uživatelský avatar
Filip
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2864
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Fiji
Kontaktovat uživatele:

Re: Nalepení bočních lišt

Příspěvek od Filip »

Paskal píše:
Milan_TS píše:Měl jsi je nechat nalakovat na Autě.
Tak to bych chtěl vidět toho lakyrníka který by to na autě :arrow: brousil,kytoval,naleptal,dal do plniče a střiknul. :roll:
To by byla kvalita a efekt jak c*p. :tooth:
OT: To už aji CYP je tu sprostý slovo? 8O

Uživatelský avatar
Paskal
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7640
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Nalepení bočních lišt

Příspěvek od Paskal »

Filip píše:OT: To už aji CYP je tu sprostý slovo? 8O
:?: :?: :?: :kto:

Uživatelský avatar
Filip
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2864
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Fiji
Kontaktovat uživatele:

Re: Nalepení bočních lišt

Příspěvek od Filip »

Paskal píše:
Filip píše:OT: To už aji CYP je tu sprostý slovo? 8O
:?: :?: :?: :kto:
Copak? však ty máš o příspěvek výš hvězdičku... :wink:

Uživatelský avatar
Chudej student
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4438
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Nalepení bočních lišt

Příspěvek od Chudej student »

Paskal píše:
Milan_TS píše:Měl jsi je nechat nalakovat na Autě.
Tak to bych chtěl vidět toho lakyrníka který by to na autě :arrow: brousil,kytoval,naleptal,dal do plniče a střiknul. :roll:
To by byla kvalita a efekt jak c*p. :tooth:
Uplne v pohode..staci sikovnej lakyra...
http://www.escape6.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Paskal
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7640
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Nalepení bočních lišt

Příspěvek od Paskal »

Chudej student píše:Uplne v pohode..staci sikovnej lakyra...
Jestli to je vpohodě tak já sem potom činský buh srandy. :)
A ten lakyr se jmenuje Coprfild. 8)

Uživatelský avatar
Chudej student
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4438
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Nalepení bočních lišt

Příspěvek od Chudej student »

Paskal píše:
Chudej student píše:Uplne v pohode..staci sikovnej lakyra...
Jestli to je vpohodě tak já sem potom činský buh srandy. :)
A ten lakyr se jmenuje Coprfild. 8)
Zase nemudruj kdyz si to nevidel...ja to videl na x pripadech vcetne treba strikani prahu na aute i list..drzi to do ted a kvalita je super..to ze to u vas na morave nikdo neumi je vec jina :P .. :lol:
http://www.escape6.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
cosby
Profík
Profík
Příspěvky: 1098
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od cosby »

zrovna jsem to řešil.Ta páska nešla dolů "ni boha" tak jsem zajel k lakýrům,ti na to mají spešl kotouček a rovnou mi to znova nalepili,mají na to spešl tenkou oboustranou pásku a drží to jak "sfiňa"

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“