Nalepení bočních lišt

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Uživatelský avatar
Lipi
Pilot
Pilot
Příspěvky: 847
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: západ / Praha

Příspěvek od Lipi »

cosby píše:zrovna jsem to řešil.Ta páska nešla dolů "ni boha" tak jsem zajel k lakýrům,ti na to mají spešl kotouček a rovnou mi to znova nalepili,mají na to spešl tenkou oboustranou pásku a drží to jak "sfiňa"
Joo ? No tak to jsi to vyresil super, to ja do doloval spoustu hodin, tak lepivou pasku co na to pouzili jsem jeste nevidel. Ale nalepeny znova to jeste nemam. Ten muj lakyra tuhle pasku nemel, protoze mi to lakovali v Pazout servisu a pazouti to mají asi nejak nasroubovany ci co.

Uživatelský avatar
Paskal
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7640
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Nalepení bočních lišt

Příspěvek od Paskal »

Chudej student píše:
Paskal píše: Jestli to je vpohodě tak já sem potom činský buh srandy. :)
A ten lakyr se jmenuje Coprfild. 8)
Zase nemudruj kdyz si to nevidel...ja to videl na x pripadech vcetne treba strikani prahu na aute i list..drzi to do ted a kvalita je super..to ze to u vas na morave nikdo neumi je vec jina :P .. :lol:
Jak já viděl střikat tak ty si ještě říkal na h***o papu :P tak nerozdávej zozumy. :revenant: U nás je dost lakýru a mám i jednoho (dobrý kámoš,střiká už 20let) co kněmu jezdí šefove od Hellera aby jim stříkal auta tak to o něčem svěčí. :wink:
Prostě se to sundává aby to bylo super a znova lepí na oboustranou lepicí pásku a nebudu se stebou o tom dohadovat. 8)
Jak by brousil na autě hrany těch lišt tak by to buď ojebal že by to nebylo ono nebo by podřel i dveře a musel by stříkat celé dveře. A to by se vyplatilo. :wink:

Uživatelský avatar
Lipi
Pilot
Pilot
Příspěvky: 847
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: západ / Praha

Příspěvek od Lipi »

klucí, vždyť je to buřt ne ? :D Tak se mi tu nešpičkujte :D

Uživatelský avatar
Paskal
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7640
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Paskal »

Lipi píše:klucí, vždyť je to buřt ne ? :D Tak se mi tu nešpičkujte :D
JJ mě to je taky šumák :arrow: ať si to třeba kdo chce natře štětkou od záchodu. :) :lol: :wink:

Uživatelský avatar
Chudej student
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4438
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Nalepení bočních lišt

Příspěvek od Chudej student »

Paskal píše:
Chudej student píše: Zase nemudruj kdyz si to nevidel...ja to videl na x pripadech vcetne treba strikani prahu na aute i list..drzi to do ted a kvalita je super..to ze to u vas na morave nikdo neumi je vec jina :P .. :lol:
Jak já viděl střikat tak ty si ještě říkal na h***o papu :P tak nerozdávej zozumy. :revenant: U nás je dost lakýru a mám i jednoho (dobrý kámoš,střiká už 20let) co kněmu jezdí šefove od Hellera aby jim stříkal auta tak to o něčem svěčí. :wink:
Prostě se to sundává aby to bylo super a znova lepí na oboustranou lepicí pásku a nebudu se stebou o tom dohadovat. 8)
Jak by brousil na autě hrany těch lišt tak by to buď ojebal že by to nebylo ono nebo by podřel i dveře a musel by stříkat celé dveře. A to by se vyplatilo. :wink:
Co je mi Paskale do Tveho kamarada? :) :wink: Jako sorry ale bavili jsme se o tom ze to jde kvalitne nastrikat i na aute...Nevim do jake miry mas sikovne kamarady zrovna Ty ale ja uz to videl nekolikrat takhle delat..a nikdy bych Ty bocni listy nesundaval pac je to smelc jak dobytek.naraznikove ano,ale bocni vetsinou pokud jsou tam delsi dobu atd tak to pod nima bude zajebane atd..navic kdyz budes sundavat to lepidlo taky to neni zadna vyhra..Kazdej na to mame svuj nazor,ja Ti ho neberu ale jde to udelat i kvalitne na aute..tot vse :) Mozna Ty si to videl nekdy strikat kdyz sem jeste tahal kacera po navsi ale Ty do ted nevis ze mas B5 Facelift a ne B6 jak tvrdis...papa :wink: :P
http://www.escape6.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Lipi
Pilot
Pilot
Příspěvky: 847
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: západ / Praha

Příspěvek od Lipi »

Zjistil by mi prosim nekdo v etce cislo dilu - ta oboustranna samolepka ?

Uživatelský avatar
Chudej student
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4438
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Chudej student »

Lipi píše:Zjistil by mi prosim nekdo v etce cislo dilu - ta oboustranna samolepka ?
Paskal ji zrovna myslim ma..tak kontaktuj jeho :wink:
http://www.escape6.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Paskal
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7640
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Paskal »

Chudej student píše:
Lipi píše:Zjistil by mi prosim nekdo v etce cislo dilu - ta oboustranna samolepka ?
Paskal ji zrovna myslim ma..tak kontaktuj jeho :wink:
JJ to víš že ji mám. :wink:

Uživatelský avatar
Paskal
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7640
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Nalepení bočních lišt

Příspěvek od Paskal »

Chudej student píše:
Paskal píše: Jak já viděl střikat tak ty si ještě říkal na h***o papu :P tak nerozdávej zozumy. :revenant: U nás je dost lakýru a mám i jednoho (dobrý kámoš,střiká už 20let) co kněmu jezdí šefove od Hellera aby jim stříkal auta tak to o něčem svěčí. :wink:
Prostě se to sundává aby to bylo super a znova lepí na oboustranou lepicí pásku a nebudu se stebou o tom dohadovat. 8)
Jak by brousil na autě hrany těch lišt tak by to buď ojebal že by to nebylo ono nebo by podřel i dveře a musel by stříkat celé dveře. A to by se vyplatilo. :wink:
Co je mi Paskale do Tveho kamarada? :) :wink: Jako sorry ale bavili jsme se o tom ze to jde kvalitne nastrikat i na aute...Nevim do jake miry mas sikovne kamarady zrovna Ty ale ja uz to videl nekolikrat takhle delat..a nikdy bych Ty bocni listy nesundaval pac je to smelc jak dobytek.naraznikove ano,ale bocni vetsinou pokud jsou tam delsi dobu atd tak to pod nima bude zajebane atd..navic kdyz budes sundavat to lepidlo taky to neni zadna vyhra..Kazdej na to mame svuj nazor,ja Ti ho neberu ale jde to udelat i kvalitne na aute..tot vse :) Mozna Ty si to videl nekdy strikat kdyz sem jeste tahal kacera po navsi ale Ty do ted nevis ze mas B5 Facelift a ne B6 jak tvrdis...papa :wink: :P
Ty si fakt trubka :) já řikal že to je tak zažíté u nás v ČR a hodně lidi tomu tak říká B6 i když to je 3BG a né že to je tak org. označení. :gy:
Jestli chceš tak ti to téma najdu. :arrow: A nebo lepší bude když ti držku zalepím oboustránkou a nebudeš kecat nesmyslý :P :) Čagobelo šilenče :repa: :wink:

Uživatelský avatar
Chudej student
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4438
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Nalepení bočních lišt

Příspěvek od Chudej student »

Paskal píše:
Chudej student píše: Co je mi Paskale do Tveho kamarada? :) :wink: Jako sorry ale bavili jsme se o tom ze to jde kvalitne nastrikat i na aute...Nevim do jake miry mas sikovne kamarady zrovna Ty ale ja uz to videl nekolikrat takhle delat..a nikdy bych Ty bocni listy nesundaval pac je to smelc jak dobytek.naraznikove ano,ale bocni vetsinou pokud jsou tam delsi dobu atd tak to pod nima bude zajebane atd..navic kdyz budes sundavat to lepidlo taky to neni zadna vyhra..Kazdej na to mame svuj nazor,ja Ti ho neberu ale jde to udelat i kvalitne na aute..tot vse :) Mozna Ty si to videl nekdy strikat kdyz sem jeste tahal kacera po navsi ale Ty do ted nevis ze mas B5 Facelift a ne B6 jak tvrdis...papa :wink: :P
Ty si fakt trubka :) já řikal že to je tak zažíté u nás v ČR a hodně lidi tomu tak říká B6 i když to je 3BG a né že to je tak org. označení. :gy:
Jestli chceš tak ti to téma najdu. :arrow: A nebo lepší bude když ti držku zalepím oboustránkou a nebudeš kecat nesmyslý :P :) Čagobelo šilenče :repa: :wink:
Ja to nasel...a velice sem se bavil.... :P :wink:
:arrow: http://www.vwclub.cz/modules.php?name=F ... sc&start=0" target="_blank
jeste jedna perlicka je tady... :arrow:
http://www.vwclub.cz/modules.php?name=F ... sc&start=0" target="_blank
http://www.escape6.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
chev
Člen klubu
Příspěvky: 654
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Třemošnice
Kontaktovat uživatele:

Re: Nalepení bočních lišt

Příspěvek od chev »

Chudej student píše:
Paskal píše: Ty si fakt trubka :) já řikal že to je tak zažíté u nás v ČR a hodně lidi tomu tak říká B6 i když to je 3BG a né že to je tak org. označení. :gy:
Jestli chceš tak ti to téma najdu. :arrow: A nebo lepší bude když ti držku zalepím oboustránkou a nebudeš kecat nesmyslý :P :) Čagobelo šilenče :repa: :wink:
Ja to nasel...a velice sem se bavil.... :P :wink:
:arrow: http://www.vwclub.cz/modules.php?name=F ... sc&start=0" target="_blank
jeste jedna perlicka je tady... :arrow:
http://www.vwclub.cz/modules.php?name=F ... sc&start=0" target="_blank
Tak teď tě hustě dostal Paskale :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Uživatelský avatar
Toxyz
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4623
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Toxyz »

tak pánové, nechci se tady do vás míchat ani se stavět na něčí stranu, ale jen dát zkušenosti :wink:
nechával jsem si na předchozím voze stříkat komplet lišty okolo celýho auta + kliky a zrcátka, všechno přidělaný na autě :lol:
postup byl takovej že se to oblepilo, obrousilo, pak se to zalepení sundalo, znovu zalepilo, tentokrát celý auto, jen to co bylo ke stříkání koukalo (lišty, kliky, zrcátka) a pak už kalasika lakování :arrow: výsledek stál za to, žádný šméčko a bez kdejakýho sundání a lepení :wink:
toť vše

Uživatelský avatar
Paskal
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7640
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Nalepení bočních lišt

Příspěvek od Paskal »

Chudej student píše:Ja to nasel...a velice sem se bavil.... :P :wink:
:arrow: http://www.vwclub.cz/modules.php?name=F ... sc&start=0" target="_blank
jeste jedna perlicka je tady... :arrow:
http://www.vwclub.cz/modules.php?name=F ... sc&start=0" target="_blank
No vida tak si mi aspoň ušetřil práci s hledaním. :)
Taky sem se dobře pobavil :arrow: tak doufám že sis to přečet pozorně :roll: abys tu nepsal chujoviny že nevím jaký mám typ auti ty sněhuláku :P :lol: :lol: :wink:

Uživatelský avatar
Paskal
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7640
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Nalepení bočních lišt

Příspěvek od Paskal »

chev píše:Tak teď tě hustě dostal Paskale :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nevím čemu se chlameš :roll: a už vubec nevím čim mě měl jako dostat. 8)

Uživatelský avatar
MKTech
Pilot
Pilot
Příspěvky: 855
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Slavkov

Re: Nalepení bočních lišt

Příspěvek od MKTech »

Paskal píše:
Milan_TS píše:Měl jsi je nechat nalakovat na Autě.
Tak to bych chtěl vidět toho lakyrníka který by to na autě :arrow: brousil,kytoval,naleptal,dal do plniče a střiknul. :roll:
To by byla kvalita a efekt jak c*p. :tooth:
Můžeš se podívat na moje auto na srazu v Pávově. Jinak co je ostatní na autě přišroubováno je lepší to sundat. Boční lišty nedoporučuju. Pokud se sundají a stříknou tak se prohnou při lepení může lak popraskat. Jinak co chceš na Lištách brousit ? Hodí se do do plniče na plasty pak barva a lak samo že do všeho musí jít změkčovadlo. Jinak jsem nenašel oboustranou lepící pásku co by se dala srovnat s originální . Origo jde koupit ale ta cena. Ty neorigo se často samy odlepují při vyšších teplotách. Jinak je to o Lakýrníkovy tem co se jim stím nechce hrát ti řeknou sundat. Ale stačí se stím pohrát poctivě lišty olepit aby se nestříklo na dveře a není co řešit.
Naposledy upravil(a) MKTech dne 21.03.2006 23:50, celkem upraveno 1 x.
Diagnostika -AUDI-VW-SKODA-SEAT,Dojezdy oken přes DO,Palubní PC dojezd na zbylé palivo,Air CRASH Data,Tachometry KM+Pin,Chiptuning Motorů.Montáž Climatronicu,Palubních PC, Tempomatů,Navigací

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“