GIV GTI je dobrej?

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Uživatelský avatar
peppa
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1671
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mělník

GIV GTI je dobrej?

Příspěvek od peppa »

uvažuju o koupi GTI tak na co bych si měl dat pozoz a jak to jede a tak,, poradíte mi :wink:

KADEL
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1571
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Teplice v Čechách
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KADEL »

neporadím nikdy jsem s tím nejel :D

Uživatelský avatar
hodys
Pilot
Pilot
Příspěvky: 809
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: třebíč
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hodys »

záleží dost na motoru, ale rozhodně bych si dal pozor, aby to nebyl nějakej vylítanej kousek. s gti se zachází většinou hůř než s normálním golfem. a bacha na kradený kousky.. jinak myslím je gti v pohodě..
Passat B8, Passat B7

BMW R1150 GS http://www.mvautoservis.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
čapik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2414
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od čapik »

jestli mohu doporučit tak se kounki po 132kw verzi. už má aji 6kvalt..

Jinak jak říká Hodys, GTi bývaj často hodně vylítaný, takže na to pozor. Jinak mají stejný mouchy jako všechny ostatní čtverky... :wink: TZN. Lepší auto nenajdeš!!! :twisted:
My fast doesn´t like hondas * * * * *

Uživatelský avatar
peppa
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1671
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mělník

Příspěvek od peppa »

Martin IV. píše:jestli mohu doporučit tak se kounki po 132kw verzi. už má aji 6kvalt..

Jinak jak říká Hodys, GTi bývaj často hodně vylítaný, takže na to pozor. Jinak mají stejný mouchy jako všechny ostatní čtverky... :wink: TZN. Lepší auto nenajdeš!!! :twisted:
jenže ta cena bude zase nekde trošku jinde né?

Uživatelský avatar
čapik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2414
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od čapik »

peppa píše:
Martin IV. píše:jestli mohu doporučit tak se kounki po 132kw verzi. už má aji 6kvalt..

Jinak jak říká Hodys, GTi bývaj často hodně vylítaný, takže na to pozor. Jinak mají stejný mouchy jako všechny ostatní čtverky... :wink: TZN. Lepší auto nenajdeš!!! :twisted:
jenže ta cena bude zase nekde trošku jinde né?
tak to nevím, ale asi o něco dražší bude...
My fast doesn´t like hondas * * * * *

Uživatelský avatar
peppa
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1671
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mělník

Příspěvek od peppa »

a určitě jich nebude tolik ale líbit bych si to dal:)

Uživatelský avatar
Pietro
Řidič
Řidič
Příspěvky: 165
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OstraVWa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pietro »

Martin IV. píše:jestli mohu doporučit tak se kounki po 132kw verzi. už má aji 6kvalt..

Jinak jak říká Hodys, GTi bývaj často hodně vylítaný, takže na to pozor. Jinak mají stejný mouchy jako všechny ostatní čtverky... :wink: TZN. Lepší auto nenajdeš!!! :twisted:
Tak 132 Kw jsem vždy viděl jen ameriku :roll: :roll: :roll: , nedělalo se to jen pro USA :?: Jinak na motor 1,8 T jsem četl jen chválu , prej vydrží v pohodě 500 000 km ...... Taky se mi líbí G4 GTI , ale nějak jsem na ty šestivály :lol: :lol:

Uživatelský avatar
čapik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2414
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od čapik »

Pietro, nene, nejdřív tady začaly vyrábět výroční edici k 25.letům od prvního GTI, a pak jak udělaly tu několaki set kusovou serii, tak ten motor daly i do normál GTI, ale bylo to samozřejmě o něco dražší, mám i ceník pro ČR, kde je zrovna 132kw (vka) naceněná
My fast doesn´t like hondas * * * * *

Uživatelský avatar
SakoVerife
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2011
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: NoveVeseli/ZdarnadSazavou/Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od SakoVerife »

zalezi jakou sumu do toho hodlas investovat, cim mladsi rok a vetsi vybava tim vyssi cena. Sice jsem moc nekoukal na ceny ale nemyslim si ze by ty ceny byli vetsi nez u TDi. Dneska si dost lidi spise kupuje auto podle spotreby.

Daval bych si asi pozor na to aby stav vozidla odpovidal najetym kilometrum, jestli to nebylo bourany (koukni v kufru pod koberec, jestli jsou slcovany mezery u dveri, kapoty atd, koukni u motoru jak vypada chladic a svetla) Samozrejmosti je si to poradne projet, alespon 30 Km podle me teda.



Urcite nekdo jeste prihodi dalsi poznatky na co si dat pozor a bude konkretnejsi co primo u GTI.

Uživatelský avatar
Dr.Diesel
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1497
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prágl
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dr.Diesel »

Martin IV. píše:Pietro, nene, nejdřív tady začaly vyrábět výroční edici k 25.letům od prvního GTI, a pak jak udělaly tu několaki set kusovou serii, tak ten motor daly i do normál GTI, ale bylo to samozřejmě o něco dražší, mám i ceník pro ČR, kde je zrovna 132kw (vka) naceněná
Z ty JubiGTI byli prodejci u nas (jako v CR, v salonu nedelam :D ) nestastny, kdyz to meli na krame. Kdyz jim zakaznik rek, ze RSova octa je o pulku levnejsi, tak se na to tezko odpovidalo i pres ty BBSa apod. Stalo to totalni nesmysl.
Osobne bych z referenci doporucil spis 110kW, protoze ta 180ka dost chlasta, ale je to o prioritach. :wink:
KÄRCHER: Prodej, servis, půjčovna: http://www.allwin.eu/
KÄRCHER E-SHOP: http://karcher.allwin.eu/

Obrázek

Uživatelský avatar
peppa
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1671
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mělník

Příspěvek od peppa »

chlasta jo? no ja si myslím že když se ta 110kw trošlu poůadí tak pojede taky dobře:)

Uživatelský avatar
čapik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2414
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od čapik »

DrDiesel píše:
Martin IV. píše:Pietro, nene, nejdřív tady začaly vyrábět výroční edici k 25.letům od prvního GTI, a pak jak udělaly tu několaki set kusovou serii, tak ten motor daly i do normál GTI, ale bylo to samozřejmě o něco dražší, mám i ceník pro ČR, kde je zrovna 132kw (vka) naceněná
Z ty JubiGTI byli prodejci u nas (jako v CR, v salonu nedelam :D ) nestastny, kdyz to meli na krame. Kdyz jim zakaznik rek, ze RSova octa je o pulku levnejsi, tak se na to tezko odpovidalo i pres ty BBSa apod. Stalo to totalni nesmysl.
Osobne bych z referenci doporucil spis 110kW, protoze ta 180ka dost chlasta, ale je to o prioritach. :wink:
jj, ta cena byla hodně přemrštěná, ale oni ten motor pak dávaly i do obyč GTi...

Jinak oproti 110kw v té spotřebě zase není takovej rozdíl :wink: doporučuji Peppovi at mrkne na http://www.golfiv.de" target="_blank zaregistruje se tam a určitě najde téma rozdíly 110 a 132 přímo od uživatelů
My fast doesn´t like hondas * * * * *

Uživatelský avatar
Ondrej
Pilot
Pilot
Příspěvky: 700
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ondrej »

Teď jsem viděl na tipcars.cz GIV jubileum GTI 2001 23tis 132KW 6ti kvalt. za 260tis. Je to dost málo a je to SRN a bez servisky, asi to bude bouračka. Ale vypadá přenádherně!!!

Uživatelský avatar
čapik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2414
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od čapik »

Ondrej píše:Teď jsem viděl na tipcars.cz GIV jubileum GTI 2001 23tis 132KW 6ti kvalt. za 260tis. Je to dost málo a je to SRN a bez servisky, asi to bude bouračka. Ale vypadá přenádherně!!!
jo 23tis. je málo, ale jinak ty jubilejka na téhle ceně začínají :wink:
My fast doesn´t like hondas * * * * *

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“