SPECIÁLNÍ HÁDACÍ TÉMA BENZIN vs. NAFTA

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: SPECIÁLNÍ HÁDACÍ TÉMA BENZIN vs. NAFTA

Příspěvek od vtuni »

no když se do té problematiky zavrtáš do hloubky... tak zjistíš, že to tak opravdu není... :wink:
uršitě jinej výfuk, brzdy, origo carbon v interiéru atd... ale ty to popisuješ jak když by to bylo úplně jiný auto, což není...
třeba na US forech je o tom celkem dost napsáno.
trošku mi to připomíná octavii 4X4 s paketem pro špatný cesty a octavii SCOUT .. která je o 100 tis dražší a liší se v podstatě jen těma plastama z venku a plaketkou scout..
nebo např G-IV jubi .. který mělo pár jiných plastů a pár vychytávek v interiéru a taky stálo o 200tis víc než klasika GTI ..
u těch audin je ten rozdíl daleko markantnější .. ale rozhodně to nejsou úplně jiný auta... těch společných dílů mají víc než dost..
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

Uživatelský avatar
karlik610
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 38
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: SPECIÁLNÍ HÁDACÍ TÉMA BENZIN vs. NAFTA

Příspěvek od karlik610 »

uznávám,že těch dílů mají spostu stejných,ale jen dílu...nemají stejné konstrukční celky...nejlíp je porovnat si to v etce...S4 není zdaleka tak nákladná na sevis,protože používá "main stream" díly,kdežto servisovat RS4 je raketa a to i když si to člověk dělá sám....ale úplně nejlepší je v obou se svézt,byť se to nemusí zdát,rozdíl je obrovský...mluvím z vlastní zkušenosti a ne "jedna paní povídala"...RS4 sice nemám a nikdy jsem neměl,ale podobný auta mám v práci neustále,takže mám možnost porovnávat ledaco :drinks:

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“