Problém s budíky

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
kamikazecz
Pilot
Pilot
Příspěvky: 705
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Doma NÉÉé!
Kontaktovat uživatele:

Problém s budíky

Příspěvek od kamikazecz »

Nazdar pánová dnes jsem si v autě vyměnil budíky...a potrebuji vědět kam mam připojit čidlo teploty vzduchu porad mi sviti znak odstrikovacu tudis potrebuji pripojit cidlo k odstrikovacum...a na pal PC mi porad sviti napis MFA1 a nejde to prepinat prosim poradte co vsechno musim jeste predelat aby mě to vsechno fungovalo...diky...

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Příspěvek od Tomm »

Cidlo teploty budto do predniho narazniku a nebo pokud mas climatronic, tak se to da nejak pres nej. Jinak cidlo hladiny ostrikovacu se da vypnout kodovanim (pokud ho nemas). A jeste potrebujes pravou packu na prepinani funkci..
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
kamikazecz
Pilot
Pilot
Příspěvky: 705
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Doma NÉÉé!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kamikazecz »

jo jo cidla mam ale bohuzel nevim kam ho k cemu mam pripojit jsem uplne blbej kabelaz by byla taky...ale fakt nevim potreboval bych nejakej navod a schema zapojeni jak o to ma bejt zapojeny...jinak acku mam taky ale nereaguje porad tam mam jen MFA 1 a nic me to nedela jinak musi bejt i nejaky cidlo do motoru nebo ne??? na spotrebu atd nebo to jde z ridici jednotky...

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Příspěvek od Tomm »

kamikazecz píše:jo jo cidla mam ale bohuzel nevim kam ho k cemu mam pripojit jsem uplne blbej kabelaz by byla taky...ale fakt nevim potreboval bych nejakej navod a schema zapojeni jak o to ma bejt zapojeny...jinak acku mam taky ale nereaguje porad tam mam jen MFA 1 a nic me to nedela jinak musi bejt i nejaky cidlo do motoru nebo ne??? na spotrebu atd nebo to jde z ridici jednotky...
O zadnym cidlu k motoru nevim (krom toho teplotniho). Spotreba jde z rj. protoze je treba i na vagu :-)

El.schema bohuzel nemam, to musi dodat nekdo jiny.
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
kamikazecz
Pilot
Pilot
Příspěvky: 705
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Doma NÉÉé!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kamikazecz »

Je sakra jsem si myslel ze si to přez vejkend spíchno a vono zase nic..vcera jsem musel kvuli tem budikum vymenit ridici jednotku imobilizer a budiky tu ovladaci packu tak jsem mel na celej den co delat ale ted to porad nejde mam tam jen to MFA1 a to je vse co to umi tak nevim... :roll:

Uživatelský avatar
Kuny1991
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1280
Registrován: 17.10.2009 21:48
Bydliště: Kynšperk nad VWohří
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém z budíky prosím pomoc...

Příspěvek od Kuny1991 »

Zdravím kolegové, mám na Octavce problém se spotřebou v MFA, tak doufám, že GIV bude mít stejné řešení :mrgreen: Jde o to, že MFA mi píše průměrnou spotřebu okolo 2,2l/100km ... aktuální jsem se ještě nedostal přes 8l a to jsem tomu naložil plnej knedlik... může mi někdo poradit, čím to může být? Díky :)
ex GII 1.6 TD 1V CL
now Vento 1.9 TDi 1Z GLX
Daily Octavia 1.9 TDI ALH
Koupím pár dílů na Vento

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: Problém z budíky prosím pomoc...

Příspěvek od vtuni »

bud rád... co by jiní za takovou spotřebu dali :laugh: :laugh: :laugh:
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

Uživatelský avatar
Kuny1991
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1280
Registrován: 17.10.2009 21:48
Bydliště: Kynšperk nad VWohří
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém z budíky prosím pomoc...

Příspěvek od Kuny1991 »

No jako být to realná spotřeba tak si pískám že :mrgreen: Ale abych se dostal na reálnou spotřebu tak musím cca 2x násobit :D
ex GII 1.6 TD 1V CL
now Vento 1.9 TDi 1Z GLX
Daily Octavia 1.9 TDI ALH
Koupím pár dílů na Vento

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14720
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém s budíky

Příspěvek od tornado1 »

zkontrolovat kodování budíků a kabeláž
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
Kuny1991
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1280
Registrován: 17.10.2009 21:48
Bydliště: Kynšperk nad VWohří
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém s budíky

Příspěvek od Kuny1991 »

Děkuju za radu, mohl by si mi prosím prozradit jak zkontrolovat kódování? Podle VISu, z kterého znám kódování, to s tím nemá nic společnýho pokud se nepletu... Asi tím myslíme každej něco jiného. Pokud jde o kontrolu % v kanálu 3, tak je nastaveno 100%. :)
ex GII 1.6 TD 1V CL
now Vento 1.9 TDi 1Z GLX
Daily Octavia 1.9 TDI ALH
Koupím pár dílů na Vento

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“