Co vás to už stálo?

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Uživatelský avatar
Shorty
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3135
Registrován: 24.05.2010 16:33
Bydliště: Praha

Re: Co vás to už stálo?

Příspěvek od Shorty »

Za 3 a půl roku zhruba 38tisíc a to počítám všechno kromě benzínu, myčky, dálniční známky. Takže i za obutí a práci, kterou jsem musel přenechat zručnejším, což bylo cca 15% nákladů.
VW Golf Variant VII 1.4 TSI Maraton Edition
VW Golf Cabriolet I 1.8 GL
VW Tiguan II 1.5 TSI Life
ex: VW Golf VI 1.4 TSI
ex: VW Golf IV 1.6 16V
ex: VW Golf Variant IV 1.6 16V

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: Co vás to už stálo?

Příspěvek od vtuni »

tak a kolik toho z těch 38 tis byla "nutná investice" (pneu , servis..atd....)
a kolik z toho byly "vychytávky" :?: bez kterých by se to obešlo..


????
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

Uživatelský avatar
skacel99
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9993
Registrován: 30.10.2008 15:25
Bydliště: Jevíčko

Re: Co vás to už stálo?

Příspěvek od skacel99 »

spotřební materiál jako gumy,brzdy,rozvody,žárovky a hlavně palivo a oleje člověk nesmí počítat.Bez toho to auto prostě nemůže fungovat.A když už počítáš dálniční známku,můžeš do toho rovnou zahrnout i STK,povinný ručení ,parkování a případný pokuty :roll:

Uživatelský avatar
Shorty
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3135
Registrován: 24.05.2010 16:33
Bydliště: Praha

Re: Co vás to už stálo?

Příspěvek od Shorty »

vtuni píše:tak a kolik toho z těch 38 tis byla "nutná investice" (pneu , servis..atd....)
a kolik z toho byly "vychytávky" :?: bez kterých by se to obešlo..
No absolutně nutná byla jen lambda sonda a jedna cívka za 3500, bez toho to nejelo. K tomu si připočti teda ještě dvojku na 3x výměnu filtrů a olejů. Obutí jsem měl, ale chtěl jsem lepší pro jistotu a pro krásu, to samé rozvody a baterka...a pak už jen vysloveně vychytávky.
VW Golf Variant VII 1.4 TSI Maraton Edition
VW Golf Cabriolet I 1.8 GL
VW Tiguan II 1.5 TSI Life
ex: VW Golf VI 1.4 TSI
ex: VW Golf IV 1.6 16V
ex: VW Golf Variant IV 1.6 16V

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: Co vás to už stálo?

Příspěvek od vtuni »

skacel99 píše:spotřební materiál jako gumy,brzdy,rozvody,žárovky a hlavně palivo a oleje člověk nesmí počítat.Bez toho to auto prostě nemůže fungovat.A když už počítáš dálniční známku,můžeš do toho rovnou zahrnout i STK,povinný ručení ,parkování a případný pokuty :roll:
:good:

já bych pozměnil téma topicu na to "kolik vás stály vychytávky"

protože jinak tady budem soutěžit kdo koupil největší vrak+ kdo má auto nejdýl...že musel x-krát vyměnit olej, koupit 8x dálniční známku, a 3x vyměnit gumy..a to si myslím že nikoho nezajíma... :wink: tak jak nikoho moc nezajímá kolik ho stálo auto jako takový.. takže přesně jak píše skácel.. to že koupíš auto v bazaru a hned po koupi do něj nasypeš 15tis.. protože uděláš rozvody, koupíš na to gumy, doplníš klimu, vyměníš olej, brzdovku a nemrzku... není investice..peníze to sice stojí...ale platíš je zvlášt jen kvůli tomu že jsi nekoupit o 15 tis dražší auto, který by to mělo všechno nový.. sice je to hodně zjednodušený...ale snad chápeme...
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

Uživatelský avatar
Woko_O
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 466
Registrován: 22.09.2011 22:50

Re: Co vás to už stálo?

Příspěvek od Woko_O »

Spíš jsem to myslel asi tak ja píše vtuni..

Takový ty víceméně nepotřebný investice.. třeba ted budu dělat investici za větší peníz,za nový vstřiky,upravu softwaru plus píčoviny s tim spojený,kdy si teda budu servis a práci dělat sám,ale vim že kdybych to tam nedal,tak se vůbec nic nestane a to auto prostě pojede taky..ale proč né? Proč já to dělám? :D

Uživatelský avatar
charlie77
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1333
Registrován: 27.12.2009 16:16
Bydliště: okres TC
Kontaktovat uživatele:

Re: Co vás to už stálo?

Příspěvek od charlie77 »

Ja bych to rekl jednoduse, za vsechny vychytavky bych mel minimalne jednu, ne-li dve dalsi ojety bory.. Urcite to preleze xxxK a na tom auto to neni poradne videt :mrgreen: to je nejhorsi

Uživatelský avatar
paprika44
Řidič
Řidič
Příspěvky: 159
Registrován: 16.09.2012 21:08

Re: Co vás to už stálo?

Příspěvek od paprika44 »

Já mám auto asi 7 měsíců a zatím jsem do něj vrazil 25 000,-
Zadní diodové světla, sportovni koncovy tlumic, carbonova folie na kapotu, brzdove kotouce + desky brembo max, rozvody, letni elektrony,provozni naplne + filtry, hadice od posilovace brzd, sportovni sani + konus, oddechovy filtrik, cidlo abs

Jeste planuji vymenit cepy,stabilizator,silentbloky ramene a mozna i silentbloky motoru, v lete pak nechat striknout blatnik + prah a tim jsem skoncil takze tak 10 000 do nej jeste dam :D Ale auto jsem koupil za 39 000 s tim, ze byl tuknutej naraznik.....za par dni sem sundal srnku a mam naraznik novy zaplaceny pres pojistku....takze jsem usetril par ticis :D
Golf IV 1.4 16v AHW r.v. 98/99 modrá metla ---- Brzdy Brembo MAX, Sport. volant Top Drive Victor, Simota sportovní sání, Cesam Sport 205/45 R16, sportovní pružiny 35/25mm

Uživatelský avatar
Wíťa
Člen klubu
Příspěvky: 2688
Registrován: 27.10.2008 05:15
Bydliště: Havl. Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: Co vás to už stálo?

Příspěvek od Wíťa »

kdyz spocitam vse jsem v tom zatim kolem 200-250t :mrgreen:
NA PRODEJ díly golf iv http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=4 ... 6#p2381636" onclick="window.open(this.href);return false;
OPRAVY A RENOVACE SEDAČEK VW GOLF IV http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=46&t=260712" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: Co vás to už stálo?

Příspěvek od vtuni »

taky slušný ... :good:
já se tady radši nevyjadřuju :mrgreen:
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

Uživatelský avatar
Doctor Driver
Člen klubu
Příspěvky: 1398
Registrován: 13.03.2012 16:39
Bydliště: Slaný

Re: Co vás to už stálo?

Příspěvek od Doctor Driver »

Tak odhadem sem už do auta nasypal to samé za kolik sem ho před 2 lety koupil. Tedy +;- 70 tis. Což není mnoho, ale zase všechno funguje a nebál bych se s tim někam vyrazit a nebo někoho předjet. Ale třeba známej tyhle samý prachy naházel do svý hťp fábie a tam už je to na poklepání si na čelo :fool: Vrak co nejede a nikdy nepojede, jízdní komfort nulovej a jediný co má s Golfem společnýho je to trapný zrcátko u spolujezdce, které jsem již úspěšně nahradil za normální kus :mrgreen:
VW Golf IV V6 4_MOTION

Ywo
Řidič
Řidič
Příspěvky: 185
Registrován: 28.08.2011 11:39
Bydliště: Prostějov

Re: Co vás to už stálo?

Příspěvek od Ywo »

vtuni kolik ? :D byla by zato nová 7mička ?
VW Bora 1.9 TDI 74Kw 2002

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: Co vás to už stálo?

Příspěvek od vtuni »

v GTI ??? :mrgreen:
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

Uživatelský avatar
chev
Člen klubu
Příspěvky: 654
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Třemošnice
Kontaktovat uživatele:

Re: Co vás to už stálo?

Příspěvek od chev »

Ywo píše:vtuni kolik ? :D byla by zato nová 7mička ?
jo, ale bmw :smoke:
Golf IV 1,8 20V Highline

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: Co vás to už stálo?

Příspěvek od vtuni »

eMko :mrgreen:
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“