tažné zařízení + držák na kola

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
ENT3R
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 20
Registrován: 28.03.2009 18:36

tažné zařízení + držák na kola

Příspěvek od ENT3R »

zdravím golfáky,
uvažuji o požízení tažného zařízení + držáku na kola (stačí na 2). Chtěl jsem se zeptat, jestli je to vůbec možné (mám golf 4 r.v 98, 74kw) a pak jak by to vyšlo cenově. Tažné mi stačí opravdu jen základní - nebudu nikdy tahat káru ani nic podobného - čiště jen na ty kola. Má s tím někdo zkušenost? Díky

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: tažné zařízení + držák na kola

Příspěvek od majrek001 »

tažných je mraky pevný je levnější ale chce to s typovým listem pokud si to budeš montovat sám pak zajedeš na evidenčku cca 250,- a zapsat na Městský úřad 50,-

já bral tady http://www.e-taznezarizeni.cz/index.php?id=vw/golf-iv" onclick="window.open(this.href);return false; sundávací co není vidět, ale to je trošku v jiné cenové relaci.. jen si dej pozor některý jsou pro čtyřkoli a jiný pro předohrab a pak mají vždycky díry krátky/varoš.. elektriku jsem koupil typovou na GIV / kokta nemusí se nic pájet jen nacvakáš do konektoru a dáš to jako mezikus mezi světlo a origo konektor

hmotnost přívěsu a zatížení statický je u všech cca stejný 1600kg a staticky na kouli (držák na kola) 75kg
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

Uživatelský avatar
Stanles
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 283
Registrován: 03.03.2009 07:28
Bydliště: VWod Zábřeha
Kontaktovat uživatele:

Re: tažné zařízení + držák na kola

Příspěvek od Stanles »

Já si nechával před měsícem dělat tažný.
Dával jsem tažný od Bosalu, pevný a typová elektrika, s typovým listem.
Vyšlo mě to i s prací na 3 700 kč plus 50 kč na úřadě.

Jak psal majrek Max. hmotnost přívěsu: 1 600kg a staticky na kouli (držák na kola) 75kg

Stím držákem na kouli to je už na tobě kolik do toho chceš zainvestovat. Možná levnější řešení je koupit příčníky a držáky na střechu.
Taky jsem přemýšlel o tažným na kouli, ale ceny jsou cca. od 6 000 kč a vejš ( držák na dvě kola ). Tak jsem si koupil držáky na střechu od Thule a jsem spokojenej.
VW Golf IV Variant 1.9 TDI 66 kW
ex VW Golf II 1.6

Uživatelský avatar
zanzara2
Řidič
Řidič
Příspěvky: 105
Registrován: 12.04.2013 20:20
Bydliště: Plzeň

Re: tažné zařízení + držák na kola

Příspěvek od zanzara2 »

Thule 903
Thule 903
Jsem městský cykloturista. Na dovolenou a na výlety si beru kola už 10let. Fandím nosičům na tažné. První jsem kupoval v Německu za 150€ pro 2 kola. Funkci plnilo ale musel jsem hlídat upevnění, protože konstrukce se nakláněla. Teď mám Thule 903 pro 3. A nemohu si vynachválit. Doporučoval bych koupit ale levnější bez funkci naklápění pro otevření kufru. Cena od 3500Kč.
Přílohy
21.jpg
VW Bora 2.3i 110kW LPG: Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“