CLIMATRONIC - funkce?

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
Curry
Řidič
Řidič
Příspěvky: 92
Registrován: 07.04.2012 15:41
Bydliště: Zlínský kraj

CLIMATRONIC - funkce?

Příspěvek od Curry »

opět bych chtěl požádat zkušenější, aby se podělili o nějaké rady :-)

dnes jsem pročítal jedno forum ( není důležité o čem bylo) a narazil tam na příspěvek, kdy někdo psal, že přes nějaké tlačítka jdou přes Climatronic vyvolat nějaké funkce?

psal tam něco o aktuální rychlosti - ví někdo co to umí za funkce, popřípadě jeslti se tím dá něco "rozladit" ???



byla tam zmíněná kombinace otáčky dolů + teplota dolů + ECON ale už tam nějak nepsal co se přes to dá udělat

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: CLIMATRONIC - funkce?

Příspěvek od vtuni »

http://www.googleforidiots.com" onclick="window.open(this.href);return false;

diagnostické funkce cliamtronicu

http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?t=24180" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.skodaoctavia.cz/zajimavosti/Climatronic.htm" onclick="window.open(this.href);return false;

enjoy
Přílohy
Climatronic učební text.pdf
(1.75 MiB) Staženo 366 x
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

Uživatelský avatar
Curry
Řidič
Řidič
Příspěvky: 92
Registrován: 07.04.2012 15:41
Bydliště: Zlínský kraj

Re: CLIMATRONIC - funkce?

Příspěvek od Curry »

díky vtuni :-) nezkoušel jsem hledat přímo že jde o diagnostiku, myslel jsem že to jenom něco zobrazí, každopádně ten seznam těch funkcí je pěkný, ale ke každému jsou tam nějaké čísla, takový návod, kde by bylo co u které hodnoty má být nastavené asi není co? já se v tom zatím moc nehrabal a ani nehci "naslepo" tam něco namačkat a vyřadit tím auto z provozu....

....proto se první ptám, tak snad jsem neudělal zase tak moc, myslel jsem že jsme na foru kde se má diskutovat :adr: :sorry:

popřípadě kdyby někdo napsal nějaké nastavení co si pamatuje, nebo co zkoušel, co má závažný vliv atd..... ?

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: CLIMATRONIC - funkce?

Příspěvek od vtuni »

jsme na fóru kde se diskutuje. když by téma bylo zbytečné tak už jsme ho zamkli
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

Uživatelský avatar
Curry
Řidič
Řidič
Příspěvky: 92
Registrován: 07.04.2012 15:41
Bydliště: Zlínský kraj

Re: CLIMATRONIC - funkce?

Příspěvek od Curry »

ok, tak teda když zatím nikdo nenapsal nic konkrétního, tak mě to zajímá jeslti to aspoň trochu chápu správně...

např. teda kód 27 - engine speed (RPM) - bude mi ukazovat nějakou hodnotu, ta by měla odpovídat hodnotě ručičky otáčkoměru na přístrojovce? dále když najedu na kod 27 a potvrdím, tak tím můžu změnit hodnotu otáček? takže např. pokud stojím na místě a motor jede na volnoběh můžu takhle přes climatronic ovládat otáčky motoru?

jinak teda co jsem se díval, tak hodně těch kódu je nějaká teplota, na nějakém čidle, takže to bych si měl ověřit tak, že si najdu které to čidlo odpovídá tomu kódu, a nějak nějakým teploměrem změřit, jestli tam ta teplota je stejná jako ukazuje climatronic? respektive opět otázka - pokud tu hodnotu dám vyšší, tak climatronic si bude myslet, že na tom čidle je větší teplota, než je ve skutečnosti?

pavlo181
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 14
Registrován: 10.07.2013 21:00
Bydliště: Plzen

Re: CLIMATRONIC - funkce?

Příspěvek od pavlo181 »

chlapi ,vi nekdo co mi to pise na panelu?ja tomu nerozumim..dik
Přílohy
prosim ,vi nekdo co mi to pise na panelu?ja tomu nerozumim..dik
prosim ,vi nekdo co mi to pise na panelu?ja tomu nerozumim..dik
2.5tdi , v6, 2002

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“