Kdo má na kolik načipováno? A co na to spojka?

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Uživatelský avatar
nogis
Závodník
Závodník
Příspěvky: 579
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od nogis »

To je dobře, tyhle lidi vědí co dělaj.

Uživatelský avatar
Hydrant
Řidič
Řidič
Příspěvky: 66
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hydrant »

nogis píše:To je dobře, tyhle lidi vědí co dělaj.
Mam taky trosku chipnuty auto od Milana(190PS a 400Nmkroutak-na moji zodpovednost) a muzu rict, ze zadny 2,0l diesel se necape(ani nove BMW).... Jinak spojka trosku protestuje v nastupu turba na velkou rychlost, teda pokud jedu pouze pomalu. Ale to ma reseni: na brzdy.cz mi nabidl pan Jirsa keramickou spojku (lamelu) vymenou za 4800Kc a to docela jde,ale pokud jezdim normalne a nemackam plny plyn hned od startu tak uplne v pohode. Od chipu mam ujeto pouze 12tis km

Uživatelský avatar
Tommy-cupra
Řidič
Řidič
Příspěvky: 171
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Tommy-cupra »

Hydrant píše:
nogis píše:To je dobře, tyhle lidi vědí co dělaj.
Mam taky trosku chipnuty auto od Milana(190PS a 400Nmkroutak-na moji zodpovednost) a muzu rict, ze zadny 2,0l diesel se necape(ani nove BMW).... Jinak spojka trosku protestuje v nastupu turba na velkou rychlost, teda pokud jedu pouze pomalu. Ale to ma reseni: na brzdy.cz mi nabidl pan Jirsa keramickou spojku (lamelu) vymenou za 4800Kc a to docela jde,ale pokud jezdim normalne a nemackam plny plyn hned od startu tak uplne v pohode. Od chipu mam ujeto pouze 12tis km
to s tou spojkou je dobry,do toho bych mozna sel, myslis ze se s tim pak da jezdit po praze?

Uživatelský avatar
Hydrant
Řidič
Řidič
Příspěvky: 66
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hydrant »

Tommy-cupra píše:
Hydrant píše: Mam taky trosku chipnuty auto od Milana(190PS a 400Nmkroutak-na moji zodpovednost) a muzu rict, ze zadny 2,0l diesel se necape(ani nove BMW).... Jinak spojka trosku protestuje v nastupu turba na velkou rychlost, teda pokud jedu pouze pomalu. Ale to ma reseni: na brzdy.cz mi nabidl pan Jirsa keramickou spojku (lamelu) vymenou za 4800Kc a to docela jde,ale pokud jezdim normalne a nemackam plny plyn hned od startu tak uplne v pohode. Od chipu mam ujeto pouze 12tis km
to s tou spojkou je dobry,do toho bych mozna sel, myslis ze se s tim pak da jezdit po praze?
Tak to ti nepovim, mam kamarda co ma keramickou spojku v Type-R,ale jel jsem s tim autem jen sprint, takze nevim jake to je po meste... Fakt neporadim...ale jestli chces tak se ho zeptam, kazdopadne on s tim autem po Praze jezdi

Uživatelský avatar
Tommy-cupra
Řidič
Řidič
Příspěvky: 171
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Tommy-cupra »

toje ten stribrnej type r co stoji na zizkove?

Uživatelský avatar
Hydrant
Řidič
Řidič
Příspěvky: 66
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hydrant »

Tommy-cupra píše:toje ten stribrnej type r co stoji na zizkove?
Jo jo to je on...ted nedavno byl v tuning casopisu...

Uživatelský avatar
Tommy-cupra
Řidič
Řidič
Příspěvky: 171
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Tommy-cupra »

s tim jsem jel,kdyz mela velka voda kluci z kr ho davali ke me do garaze,tak jsem s tim jel docela peknej kus a je to v pohode,normalne se s tim da jezdit po praze

Uživatelský avatar
Hydrant
Řidič
Řidič
Příspěvky: 66
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hydrant »

Tommy-cupra píše:s tim jsem jel,kdyz mela velka voda kluci z kr ho davali ke me do garaze,tak jsem s tim jel docela peknej kus a je to v pohode,normalne se s tim da jezdit po praze
Nema vzadu sedacky a vepredu jsou skorepiny...a taky ve predu jsou jiny svetla... souhlas?

Uživatelský avatar
Tommy-cupra
Řidič
Řidič
Příspěvky: 171
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Tommy-cupra »

jo jo to je ona,mel jsem ji mesic v garazi,ale jel jsem s ni jen kdyz jsme ji ke me vezli

Uživatelský avatar
Lipi
Pilot
Pilot
Příspěvky: 847
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: západ / Praha

Příspěvek od Lipi »

jaky je nejvhodnejsi motor na chip u G4 TDi? 81 kW ??

kolik by z toho slo dostat kW za jaky peniz ?

Uživatelský avatar
Ondrej
Pilot
Pilot
Příspěvky: 700
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ondrej »

já mám sérii 125KW, (spojka 225mm) po 150tis výměna spojky i stetrvačníku, oprava 40tis :evil:

Uživatelský avatar
Boin
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 28
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od Boin »

Vyplatí se dávat chip na golfa III TDI (66/81kW), kterej už má ze sebou víc jak 200t km...nebo je to lepší dávat jen na nový motory...kolik by stál nejlevnější?

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“