zadní stěrač - problém

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Abaro
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 40
Registrován: 30.11.2012 19:32

Re: zadní stěrač - problém

Příspěvek od Abaro »

vtuni píše:je to tak těžké napsat google.com a tam "motorek zadního stěrače golf IV variant" ...??? :roll:

Chytréééj. :D

Uživatelský avatar
marfy8
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2474
Registrován: 23.11.2011 22:25
Bydliště: Prostřední Bečva

Re: zadní stěrač - problém

Příspěvek od marfy8 »

Někdo chytréééj někdo blbéééj :zzz:

Abaro
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 40
Registrován: 30.11.2012 19:32

Re: zadní stěrač - problém

Příspěvek od Abaro »

marfy8 píše:Někdo chytréééj někdo blbéééj :zzz:
Podívej se kloučku.
Krávy jsme spolu nepásli, tak si vyprošuji obzvláště od tebe takovéto nemístné poznámky.
Jestli tě tvůj táta špatně vychoval a zapomněl ti říct jak se máš ve světě chovat je mi tě opravdu líto.

Uvědom si, že sem na fórum chodí i o hodně starší lidé než jsi ty, kteří se s počítačem neseznámili už na základní škole jako ty, ale museli se na něm učit sami doma a tudíž nemůžou znát všechny ty moderní věci, aplikace, skype a Googly.
Příště než něco podobného napíšeš, ještě si to po sobě přečti než zmáčkneš tlačítko ODESLAT.

Uživatelský avatar
marfy8
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2474
Registrován: 23.11.2011 22:25
Bydliště: Prostřední Bečva

Re: zadní stěrač - problém

Příspěvek od marfy8 »

Abaro píše:Podívej se kloučku.
vyprošuji obzvláště od tebe takovéto nemístné poznámky.
Podívej se dědulo...
zato ty máš samé "místné" poznámky co?
Abaro píše:Chytréééj. :D
Mě vždycky uchvacuje jak se někdo vymlouvá na to, že neumí absolutně vůbec pracovat na internetu. Ale najít si VWforum, zaregistrovat se tu, napsat příspěvek to umíme výborně. Ale vyhledávač, vlastně základní věc pro surfování to už neznáme... Jseš tu registrován nějaký rok a půl. Mě je teda zase tebe líto, že za tu dobu jses ještě k tomu vyhledávači nedostal.

Že starším prostě nejde PC hned od ruky beru, já až budu starší tak taky budu paf z jiných věcí té doby. Ale tu to beru jako blbou výmluvu.
No ale abych tady nebyl za mladého týnejdžra co nic nedělá, poflakuje se a jen hulí trávu, tak tady je číslo dílu + odkaz.

1J6955711G
http://www.cc-autodily.cz/motorek-zad-sterace-2-2" onclick="window.open(this.href);return false;

Abaro
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 40
Registrován: 30.11.2012 19:32

Re: zadní stěrač - problém

Příspěvek od Abaro »

Víš kloučku,
asi ve tvých letech ještě nevíš co je hrubá nebo vulgární poznámka. Ty to asi bereš jako běžnou denní mluvu viď ?

Rozhodně nehodnoť to, kdo a kolik toho umí na počítači nebo na internetu.Někdo umí, někdo umí méně, někdo třeba vůbec a někdo počítač ani nemá. Víš, v životě jsou i důležitější věci než je internet, ale na to časem přijdeš.
Mimochodem zaregistrovat se na zdejší fórum není až tak složité jak předpokládáš.

Jinak samozřejmě za odkaz děkuji, ale našel jsem ho hned jak mě zdejší moderátor Vtuni " nakopol" správným směrem, za což mu děkuji.

Jo a Googl opravdu nepoužívám.( Myslíš že jsem ve společnosti méněcený ? )

To je vše, co jsem ti chtěl napsat a více se k tomu už vracet nehodlám.

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“