Velký TP dotaz

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
qwertztz
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 05.07.2013 11:07

Velký TP dotaz

Příspěvek od qwertztz »

Zdravím , chci se zeptat, koupil jsem si VW Golf r.v. 2000 , narazil jsem na nejasnost v TP , celý TP mo odpovídá až na jednu věc a to je druh(typ) mám tam napsáno 3-dvéřové,(mám normální 5-dvéřový) nevím jestli to je nějaké označení, či to někdo špatně vypsal... díky za odpověd

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: Velký TP dotaz

Příspěvek od vtuni »

máš čorku nebo totalní bouračku a někdo to postavil na jiný papíry.. :mrgreen:

ne a ted vážně .. bez vtipu
pokud máš 5dvéřovou karoserii tak tam musí být napsáno 5 dvéřová..

kouknul bych se na přední příčku pod okno jak je VIN podle mě tam najdeš sváry :( .. jestli máš to auto nově..tak bych se s tímhle asi obrátil na prodejce.. i když ukecávat to jako skrytou vadu budeš asi těžko..protože tohle se dalo zkontrolovat při převzetí auta..
chápu že je to asi kravina... že si toho člověk nevšimne.. ale můžeš mít pak problémy na STK... tam si toho taky nemusí všimnout.. kontrolovat budou hlavně VIN a typ motoru... ale jestli si toho všimnou tak budeš mít problém...
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

Uživatelský avatar
Dymák
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2797
Registrován: 02.07.2011 09:22
Bydliště: Praha

Re: Velký TP dotaz

Příspěvek od Dymák »

pokud je to dovoz, tak je běžný, že se úředník přepíše při zakládání "novýho" auta do databáze... to samý se mohlo stát při vypisování novýho TP z důvodu ztráty, za popsanej, atd...

já měl jednu dobu 3 stejný třídvéřáky a v TP bylo: 1-samonosná 3dvéř, 2-samonosná 2dvéř, 3-kupé 3dvéř.....

tak si vyber, já bych si z toho hlavu nedělal.. jinak to samozřejmě jde na úřadě opravit, ale nevím, jestli nebudou chtít nějaký byrokratický kolečko..
Dlužníci: Recius = 4700,- czk
Objects in the mirror may be looser than they appear
B6 variant PD170
G4 variant PD270 still in progress

Bora variant PD115

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“