VW Bora kufr

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
ZOkYN
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 368
Registrován: 05.04.2009 11:27

VW Bora kufr

Příspěvek od ZOkYN »

Mám dotaz na VW Bora sedan. Chci se zeptat, když se podíváte do kufru tak nahoře v tom kufru je kovová konstrukce na které je položeno plato pod zadním oknem v autě. A zajímá mě, lakovala se komplet do barvy vozidla, nebo pouze tam byl takový dostřik z výroby !!! Díky... je to fakt důležitý...

Uživatelský avatar
lumpo
Pilot
Pilot
Příspěvky: 864
Registrován: 05.05.2010 22:20
Bydliště: Pardubicko
Kontaktovat uživatele:

Re: VW Bora kufr

Příspěvek od lumpo »

Jen dostrik. Je to misto ktere neni videt a fabrika na tom setri. Ma to tak i spousta jonych aut. Proc je to dulezite?
BAZAR:

http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=225&t=314046" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
ZOkYN
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 368
Registrován: 05.04.2009 11:27

Re: VW Bora kufr

Příspěvek od ZOkYN »

Našel jsem si kradený auto....které bylo zlegalizováno a dáno do komisního prodeje. Poznal jsem si to podle 11 markantů na tomto konkrétním vozidle... ještě mám dva v záloze, ale ty jsem nemohl na místě zjistit, protože to auto nebylo zvednutý. A tenhle dostřik je pádný důvod auto zajistit a poslat na expertízu, protože v tom (mém) autě je to lakovaný celý a leskne se to jak psí kulky !!! A policajti na mě v tom příslušným obvodě čumí jak na blázna a furt si myslí, že když auto sedí papírově, tak nemůže být kradený !!!

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: VW Bora kufr

Příspěvek od vtuni »

by mě zajímalo těch 11 markantů...a to proč zrovna to konkrétní auto musí být kradený...

v 99% tam jsou pozměněny idnetifikátory ale hlavně z důvodů oprav...
záměna kastle atd....
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

Uživatelský avatar
ZOkYN
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 368
Registrován: 05.04.2009 11:27

Re: VW Bora kufr

Příspěvek od ZOkYN »

Protoze jsem si to auto poznal. 4 z tech markantu jsou nezamenitelny na kastli. Proto to chci nechat proverit. A prece neni slozity,zlegalizovat kradeny auto na doklady auta treba z Belgie,jak rikas zamenou identifikatoru(vin,typovy stitek). A zkoumanim se da zjistit zasah do kastle,lak se da taky proverit.

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“