Výbava Golf IV ?

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Uživatelský avatar
EAST
Pilot
Pilot
Příspěvky: 864
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: East Bohemia

Výbava Golf IV ?

Příspěvek od EAST »

Zdarec mam moznost koupit Golfa IV 1.9Tdi r.v.2001
Je komplet v kuzi + vyhrev. Prekvapilo me akorat ze na to ze ma kozeny interier + climatronic ma okna + zrcatka v manualu.
Jsem myslel ze se kozene sedadla davaly do Higline. POpr. jestli tu nekdo nemate komplet tapecy + el. okna na 5dverko.
Diky za info :?

Uživatelský avatar
pepajosef
Řidič
Řidič
Příspěvky: 145
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pepajosef »

no kozene sedaky si tam muze dat kdokoliv i potom:)
puvodni stupen vybavy najdes na stisku VW..je na prvni vnitrni strane v servisni knize a taky v kufru nalevo od rezervy na tom samem stitku cca 10x15cm..potom to kucii neni presne..doplnte me ..

Uživatelský avatar
GolfinoIV
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2044
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha, Žilina

Příspěvek od GolfinoIV »

EAST
najskor ta klima a ta koza tam bola dodelana

pali_g
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: SLOVENSKO, BA-okolie

Příspěvek od pali_g »

GolfinoIV píše:EAST
najskor ta klima a ta koza tam bola dodelana

Moze to tak byt original. Mam auto dovezene z nemecka
a mam tam CLIMATRONIC a k tomu manualne okna aj zrkadla.
Tiez ma to prekvapilo lebo je to dost nelogicke. Ale mam to preverene. Auto tak vyslo z vyrobnej linky....
Nemci si zaplatia za klimu ale na okna kaslu....

Uživatelský avatar
ghostrider
Pilot
Pilot
Příspěvky: 759
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od ghostrider »

pali_g píše:
GolfinoIV píše:EAST
najskor ta klima a ta koza tam bola dodelana

Moze to tak byt original. Mam auto dovezene z nemecka
a mam tam CLIMATRONIC a k tomu manualne okna aj zrkadla.
Tiez ma to prekvapilo lebo je to dost nelogicke. Ale mam to preverene. Auto tak vyslo z vyrobnej linky....
Nemci si zaplatia za klimu ale na okna kaslu....
Nojo, kdyz to ale kupovali novy, tak okna + zrcatka v elektrice staly raketu v ty dobe jako doplnek vybavy :wink:

Uživatelský avatar
EAST
Pilot
Pilot
Příspěvky: 864
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: East Bohemia

Příspěvek od EAST »

No prave tohle je taky dovoz Nemecko jeste na nem. TP.
Da se to nejako zjistit jestli je to tam original napr. podle toho jestli je to Trendline nebo pod. Popr. kde najdu co obsahovali jednotlive vybavy Golfu 4 v jednotlivych vybavach.
Diky moc East

Uživatelský avatar
GolfinoIV
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2044
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha, Žilina

Příspěvek od GolfinoIV »

EAST
niekde tu bol na to odkaz ale v kufri na stitku kde je aj farba auta (je nalepeny v kufri na lavo od rezervy z tvojho pohladu )tak podla tych cisiel a pismen zistis vybavu

pali_g
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: SLOVENSKO, BA-okolie

Příspěvek od pali_g »

EAST píše:No prave tohle je taky dovoz Nemecko jeste na nem. TP.
Da se to nejako zjistit jestli je to tam original napr. podle toho jestli je to Trendline nebo pod. Popr. kde najdu co obsahovali jednotlive vybavy Golfu 4 v jednotlivych vybavach.
Diky moc East

Mne to pozreli v PORSCHE na SK. Dal som im VIN-ko a oni
mi vycucli zo systemu co tam bolo objednane pre prveho majitela z vyrobnej linky.
Neviem ci stupne vybavy BASIC, HIGHLINE, TRENDLINE atd. boli rovnake v nemecku. Mozno sa mylim,ale tam bola myslim ze volnejsia volitelna vybava. Tam to funguje troska inac jak u nas....

Uživatelský avatar
EAST
Pilot
Pilot
Příspěvky: 864
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: East Bohemia

Příspěvek od EAST »

Tady posilam fotku toho interieru.
Tak nevim jestli je to origo nebo ne :cry:
Je to v Praze jeste na nem.. TP.
Tak kdyby nekdo vedel kdo to dotahl do Cech.
Je to 5dverko cerna - tukla ze vsech stran.
Přílohy
golf.JPG
golf.JPG (41.8 KiB) Zobrazeno 3876 x

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Re: Výbava Golf IV ?

Příspěvek od Tomm »

EAST píše:POpr. jestli tu nekdo nemate komplet tapecy + el. okna na 5dverko.
Diky za info :?
Predelani oken na el. neni jen tak, uz se tu o tom vedlo dost diskuzi. Zkus si vyhledat profil uzivatele "Cormi" a projit si jeho temata, v jednom z nich je peknej popis.
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
Mitalita
Řidič
Řidič
Příspěvky: 109
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mitalita »

nemci si ty auta konfigurujou podle potreb... kdyz mas klimu, tak kolikrat si stahnes okno? ja osobne akorat u mekace na drive... jediny co je blby, tak je v tomto pripade absence vyhrevu zrcatek...

Uživatelský avatar
Ogy
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 492
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Lysá nad Labem a Slaný
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ogy »

Mitalita píše:nemci si ty auta konfigurujou podle potreb... kdyz mas klimu, tak kolikrat si stahnes okno? ja osobne akorat u mekace na drive... jediny co je blby, tak je v tomto pripade absence vyhrevu zrcatek...

jen nekecej, Ty ho mas stazeny porad, aby na Tebe bylo videt a mohl jsi machrovat, ze mas Golficka :lol: :lol: :lol:
už jste to viděli ?...... http://www.ogy.cz/" target="_blank

Uživatelský avatar
Mitalita
Řidič
Řidič
Příspěvky: 109
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mitalita »

Ogy píše:
Mitalita píše:nemci si ty auta konfigurujou podle potreb... kdyz mas klimu, tak kolikrat si stahnes okno? ja osobne akorat u mekace na drive... jediny co je blby, tak je v tomto pripade absence vyhrevu zrcatek...

jen nekecej, Ty ho mas stazeny porad, aby na Tebe bylo videt a mohl jsi machrovat, ze mas Golficka :lol: :lol: :lol:
Ale ja uz daaaavno golficka nemaaaam... :)

Uživatelský avatar
zviratko
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10523
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Moje zlatá Praha .........
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zviratko »

je to tak , Němci jsou prostě jiný lidi , oni si dají všechno třeba i navigaci , ale k čemu elektrický okna ?? když mám klimu ?? prostě to tak je. Třeba u nás když jsi chtěl koupit Vectru 2,5V6 , tak šla pouze v max výbavě což bylo cca 850,000,- základ , ale stačilo odjet za hranice a šla objednat totální socka pouze s tímto motorem !!!!!! a to nemělo ani klimu !!!!
Prostě tam si řekneš co chceš a tak ti to udělají , bohužel to jde pouze v Německu :-( jinde to nejde.
Ani ta blb* Škodovka tohle neumí a to je tady doma :-(
*
®
*
VW, Audi shop & zubehör : http://www.vwaudishop.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

♀♂

14. VW Golf meeting Podroužek 2o19
*

Uživatelský avatar
suchyra
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1255
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od suchyra »

chjo, ty krásný kožený sedáky jsem tam měl, než mi to vybrakovali, šmejdi :evil:
jinak klimu mám, ale el. přední okna je dobrá věc, když chceš s někým třeba mluvit a stahuješ nějakou tou kličkou nebo co tam je, tak je to v takovým autě docela trapárna :roll: vzadu jsou ale pro mě k ničemu, spíš pro zlost, že si s tím někdo furt hraje když se to neinaktivuje :evil:
a zrcátka el. taky zbytečnost, s nima hejbám jednou za uherák :) jo, kdyby byly sami sklapovací, tak to jo :D
GVII Alltrack 1.8TSI DSG 4M[/size]
GVII GTE

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“