Môj golf 4

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Mikehunt
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 16.10.2014 23:44

Môj golf 4

Příspěvek od Mikehunt »

Zdravím. Pred týždnom som kúpil golf 4 2000R.v, 85kw, 4 motion. Pravdepodobné čipnutý.
Auto je komplet porobené, všetko ide ako ma, až na pár vecí, o ktorých by som sa rád s vami poradil.
Tak žačnem.
1. moj prvý postreh je, ked sa rozbieham na šmykľavejšiom povrchu, a zapne mi 4x4, tak počuť ako keby sa povolila natiahnuta pružina. môže to byť niečo s haldex spojkou? je to normalne, alebo je to nieaka vada? stretli ste sa s týmto už ???
2. za jazdy cítiť ako mi trošku prefukuje cez dvere, včera som skúsil auto nahraiť a interier veľmi rychlo vychladol. skúšal som kontrolovať dvere, a gumičky a bolo cítiť zaťahovanie chladného vzduchu. Ako si stým poradiť ? treba vymeniť gumenné tesnenie, alebo stačí len našteľovať dvere? a keĎ ano tak ako??
3. čidlo motora je asi vadné ukazuje zlú teplotu, cca okolo 70- 80 stupňov, chcelo by to asi výmenu. môže byť toto príčinou vyššej spotreby ?? dakujem za pomoc

Mikehunt
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 16.10.2014 23:44

Re: Môj golf 4

Příspěvek od Mikehunt »

Dalej som si všimll že mi pri slabšim osvetleni pal. Pc blika podsvietenie. No ked je na maxime je v poriadku. Inak už nieake tie pixeli nevidno, a na slnku display vobec

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“