Golf IV kupní smlouva

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
Gard
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: 31.12.2014 08:59

Golf IV kupní smlouva

Příspěvek od Gard »

Ahoj
Chci se zeptat když v kupní smlouvě mám napsané že prodávající dále prohlašuje, že ke dni prodeje nejsou známy žádné závady na vozidle a ani žádné nezamlčené
a když jsem přijel do servisu musí mě měnit kompletní přední brzdy, čepy řízení, levý kulový čep, horní uložení tlumičů a nejspíš těsnění pod hlavou (jelikož mám olej v hladící kapalině)
Jak to mám dál řešit?
Golf VI 2012 TSI 1.2

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: Golf IV kupní smlouva

Příspěvek od vtuni »

vzhledem k tomu, že tohle jsou věci které se dají zkontrolovat pohledem..
tak to asi dál budeš řešit tak, že ti to v tom servisu vymění.. :mrgreen:

brzdy, čepy, uložení je spotřebák prostě běžný věci za pár stovek který se na autě mění, a nemůžeš počítat s tím, že když kupuješ cca 15let starý auto za pár desítek tis kč že tam bude všechno nový..
ba naopak.. to auto se prodává právě kvůli tomu, že původní majitel už do toho nechce rvát peníze za opravy protože chce jiný auto..

a to že máš olej v chladící kapalině jsi si samozřejmě všiml až teď??
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

Uživatelský avatar
Phoenix
Pilot
Pilot
Příspěvky: 774
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Golf IV kupní smlouva

Příspěvek od Phoenix »

Asi tak. Navíc jako kupující nekupuješ zajíce v pytli, ale měl jsi zajisté možnost si auto dobře prohlédnout ze všech stran a také projet. Zrovna tyhle věci bys v pohodě odhalil, kdybys to prohlédl. A pokud jsi si to neprohlédl, tvoje chyba, za blbost se platí. Jestli tomu nerozumíš, měl jsi si sebou vzít někoho, kdo tomu rozumí víc. Na 10-15 let starém autě se dá očekávat, že už není ve stavu nového a tak je třeba počítat i s tím, že tě to bude stát další peníze za případné opravy. Je to pořád dokola, někdo prodává 15 let staré auto za cenu průměrného horského kola, jinému se líbí a protože na lepší nemá, tak přijde a odveze si ho. Pak se diví, že auto není ve stavu nového a nejlépe by se ještě soudil, co kdyby z toho náhodou vytřískal nějaký prachy, že. :roll:
PHOENIX-shoří jen proto,aby vznešený znovu povstal z popela a vzlétl vzhůru k nebesům...
http://WWW.VW-CULT.CZ

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“