ocenění auta

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
gladix
Řidič
Řidič
Příspěvky: 71
Registrován: 24.12.2015 14:17

ocenění auta

Příspěvek od gladix »

Ahoj
chci se zeptat na kolik by jste ocenili tohle auto.
Vw Golf 1.6 Sr
74kw / Lpg/ 5dveřový/
Ma nové silen bloky, nove přední sportovní brzdy , nové tlumiče, pružiny, filtry, revizi lpg, přetěsnění motoru , utesnění ov, revizi servopumpy, poloosu atd...
K autu 16 Hlinikové kola + 15 Zimní s novýma continental contiwintercontact ts850 plechačema...
Najetých 153 000 km
Klimatizace ,abs ,asr, immobilizer, dalkové zamykani, atd
chci jen odhad nedokažu sam určit cenu...

Uživatelský avatar
Olaf87
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2387
Registrován: 21.06.2014 14:38
Bydliště: Plzeň

Re: ocenění auta

Příspěvek od Olaf87 »

Takhle ti to po netu taky nikdo neocení. Zajeď si do autobazaru a k ceně co ti nabídnou si připočti tak 10-20%.
VW is my lifestyle✌️ Porsche was my dream 🫶
Porsche 911 Carrera 2 (996.1) - Camper 🏎️ ⛺️
Volkswagen Polo 6KV Variant - Daily Bitch ☀️❄️

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: ocenění auta

Příspěvek od vtuni »

to jsi ten tuning rychle zabalil :mrgreen:
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=78&t=313290" onclick="window.open(this.href);return false;
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

Uživatelský avatar
Dymák
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2797
Registrován: 02.07.2011 09:22
Bydliště: Praha

Re: ocenění auta

Příspěvek od Dymák »

tak v bazaru ti nabídnou max 40K.....
ale stále je dost početná skupina lidí, co na LPG slyšej, takže bych se nebál ho nabídnout i za 80K, ale asi nečekej frontu zájemců...
Dlužníci: Recius = 4700,- czk
Objects in the mirror may be looser than they appear
B6 variant PD170
G4 variant PD270 still in progress

Bora variant PD115

gladix
Řidič
Řidič
Příspěvky: 71
Registrován: 24.12.2015 14:17

Re: ocenění auta

Příspěvek od gladix »

No jo tak v podstatě jste mi řekli že snažit se zlepšit 1,6 lpg nemá cenu a tak přemyšlím nad golfem 5 atd chtěl bych něco v benzinovém turbu a 4x4 .... ale jak říkam mam novou práci a tu už nemám tak moc placenou... přemyšlel jsem i nad nějakou jinou značkou ale nebudu soudit vw kvuli jednomu autu... a navíc chtěl bych něco novějšího cca od roku 2005 co by mi vydrželo aspoň 7-8let.
Chtěl bych se vlést co cenové kategorie +- 100-150 000. No a ohledně prodeje golfa jsem myslel že bych ho dal za 70 ... Kupoval jsem ho za 85 000 + přihlašeni atd 4000 ... A do oprav jsem dal necelých 70 což mi v ceně auta dělá 159 000 kč...

Uživatelský avatar
Olaf87
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2387
Registrován: 21.06.2014 14:38
Bydliště: Plzeň

Re: ocenění auta

Příspěvek od Olaf87 »

Tak jestli překousneš to, že na něm +/- 100tis ztratíš, tak ho prodej :D Nevím jak dlouho ho máš, ale když už si do něj tolik nasypal, tak bych si to nechal a můžeš investovat do úprav.
Počítej s tím, že to novější auto co koupíš bude mít najeto třeba stejně jako tvůj Golf a budeš do něj sypat (víc, nebo míň) zase od začátku. Nehledě na to že čím novější auto, tím víc elektroniky, věcí co se můžou posrat, nižší kvalita komponentů, dražší díly, atd... :idea:
Ale musíš sám vědět co chceš a co si můžeš dovolit. :wink:
Taky by se mi líbil třeba Passat 3C, ale jsou tam vysoké náklady na potencionální opravy a tak radši zůstanu u 4ky, ve které už jsem taky za dost peněz (na ceně pěkného 3C), ale vím, že už tam mám dost věcí pořešeno, vyměněno, zrepasováno. :drinks:
VW is my lifestyle✌️ Porsche was my dream 🫶
Porsche 911 Carrera 2 (996.1) - Camper 🏎️ ⛺️
Volkswagen Polo 6KV Variant - Daily Bitch ☀️❄️

gladix
Řidič
Řidič
Příspěvky: 71
Registrován: 24.12.2015 14:17

Re: ocenění auta

Příspěvek od gladix »

Podle toho co jsem psal do jakeho auta by jste šli vy ?

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: ocenění auta

Příspěvek od majrek001 »

těžko radit.. on i ten GV bude pokladnička jako jakékoliv jiné ojeté auto.. tady ty novější auta mají věští slkon reznout narozdíl ještě od poctívě dělané GIV..

za tu cenu seženeš nějakou GV nebo OII záleží jakou požaduješ výbavu atd a 4 motionu bude o něco méně
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: ocenění auta

Příspěvek od vtuni »

když bych nasypal 70tis do auta za opravy.... 8O ..tak bych si ho snad nechal až do konce života... :mrgreen:

je to tak jak píšou kluci.... tady jsi spoustu práce (oprav) udělal a budeš od nich mít klid... když koupíš cokoliv jinýho tak zase od začátku... takže koupíš auto za 150 a s vidinou dalších 70tis.. za opravy...

z toho co jsi napsal nevím, co vlastně chceš...

k palivu LPG:
gladix píše:Ono mě jde o to že je to i na plyn za 6 měsíců jsem najel 10 000km takže mě to vyjde i levně ...kdyby to bylo na mně tak bych to vyměnil za gti nebo 1,8t ale mám strach že by dislak moc papal.
a najednou oturbený benzín ještě v haldexu...????? :laugh:
gladix píše: . ale muj sen byl vždycky golf4 ... .
to ti ten sen dlouho nevydržel....???
gladix píše: ale jak řikam pořád se na tom něco kazí ... a já zase nemám tolik peněz abych pořád jenom cpal + má najeto 153 000 km
a když koupíš něco novějšího tak cpát nebudeš..?? budeš a ještě víc...
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

Uživatelský avatar
Goauld
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4727
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prostějov

Re: ocenění auta

Příspěvek od Goauld »

Není stary auto, do kteryho by se nesypalo. Pokud sis golfa pospravoval včetně přetěsnění motoru a nežere olej jako všechny 1.6, tak bych ho už neprodával a užil nacpany peníze. Pokud ti to ale stejně žere olej, tak ho radši prodej a zatlač slzu za 70 tisíc v hajzlu.
Já osobně nemám rád LPG, takže bych ti doporučil naftu, když chceš relativně výkon a malou spotřebu, ale stejně musíš počítat, že do jakékoliv ojetiny nasypeš další peníze. Golf V krom toho že už není tak hezkej jak IV bude taky stará mrcha, takže když už tak aspoň Golf VI, jinak bych jiny auto nekupoval.
GOLF IV 1.9TDI ; Jeep Grand Cherokee WK2 5.7 HEMI

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“