Alarm, cenrál

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
Martas
Řidič
Řidič
Příspěvky: 87
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Alarm, cenrál

Příspěvek od Martas »

Kluci, nemam sice golfa IV, ale A3 8L což je podle mě obdoba. Problém mam s alarmem. Na audi clubu nějak nikdo zatim neví. Napadlo mě že na GIV by to mohlo bejt stejný.
Když jsem auto přivezl tak po chvíli se samo zamklo. nedělalo to když byl klíč vevnitř. Teď mi to nějak nedělá. Další věc je že tam jsou prostorový senzory a uvnitř auta je na to tlačítko. Absolutně mi nejde dohlavy jak to funguje, a nebo to funguje špatně. Podotýkám že je vše origo. V manuálu se prd dozvim páč německy neumim. Kdyby někdo věděl budu mooc vděčnej!
Obrázek

Uživatelský avatar
travel242fx
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 251
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Bratislava

Re: Alarm, cenrál

Příspěvek od travel242fx »

Martas píše:Kluci, nemam sice golfa IV, ale A3 8L což je podle mě obdoba. Problém mam s alarmem. Na audi clubu nějak nikdo zatim neví. Napadlo mě že na GIV by to mohlo bejt stejný.
Když jsem auto přivezl tak po chvíli se samo zamklo. nedělalo to když byl klíč vevnitř. Teď mi to nějak nedělá. Další věc je že tam jsou prostorový senzory a uvnitř auta je na to tlačítko. Absolutně mi nejde dohlavy jak to funguje, a nebo to funguje špatně. Podotýkám že je vše origo. V manuálu se prd dozvim páč německy neumim. Kdyby někdo věděl budu mooc vděčnej!
hod to na vag a uvidis kde je problem. tlacitko na ultrazvuky? dobra vec asi ked ti dovnutra nalietaju skurvene MUCHY mas moznost to vypnut.
sadni do auta zapni alarm a uvidis ci funguju ....

Uživatelský avatar
VlaK
Závodník
Závodník
Příspěvky: 539
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Zlín, Brno

Příspěvek od VlaK »

Pokud jsi to privezl a nefungoval spinac dveri, auto se zamklo, protoze nevedelo, ze jsi otevrel dvere - kdyz pak bylo vetsi teplo, spinac mohl zacit fungovat.

To tlacitko slouzi k deaktivaci ostrahy interieru, treba kdyz nechavas vevnitr psa, ale chces alarm na dvere. Stisknes tlacitko, pak zavres dvere a zamknes auto. Pri pristim zamknuti uz to zase zamyka i se senzorama. Takhle se to ma chovat standardne.
Born to grow.

Uživatelský avatar
nogis
Závodník
Závodník
Příspěvky: 579
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od nogis »

Pochopil jsem to tak, že se zamklo, pokud nebyl uvnitř klíč. Nám to dělá A6 taky. Pokud je klíč ve spínačce (je sice vypnutá, ale jako aby např. hrálo rádio), tak se auto nezamkne. Ale pokud ho vytáhneš a jdeš s ním pryč (nebo ho klidně i strčíš zpátky, ale neotočíš s ním), tak si auto myslí, že jsi odešel, ale zapomněl jsi zamknout a asi po minutě se samo zamkne.

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“