Oprava ALU

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
golFIK
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 24.02.2006 21:02

Oprava ALU

Příspěvek od golFIK »

Nemáte někdo radu, jak a čím zaretušovat odřený al disk? Vzal jsem trochu obrubník. Rozhoně to není na lakování celého disku, myslel jsem něco jako je opravná tuška na karoserii. Disk je origo VW. Díky golFIK

Uživatelský avatar
Toxyz
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4623
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Toxyz »

no jestli je to odřeny vic daji se koupit specialní spraye přimo na al disky, prodavaj s ruznou zrnitosti a stoji asi 150-200 :? někde v prodejně barev nebo kde michaj je určitě mit budou.....název ti neřeknu jsem ve škole, ale doma se kouknu :wink:
já jsem s ním spravoval svoje kola (dvě byly odřený) a kdybych neřek kde to je tak to ani nepoznate....jsem asi šikovnej :lol: :lol:

Uživatelský avatar
golFIK
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od golFIK »

Kdyby jsi se večer podíval na tu značku tak by mi to pomohlo, zatím díky

Uživatelský avatar
Toxyz
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4623
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Toxyz »

golFIK píše:Kdyby jsi se večer podíval na tu značku tak by mi to pomohlo, zatím díky
jj najdu to, mám zbytek toho spraye ještě někde doma

Uživatelský avatar
Toxyz
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4623
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Toxyz »

tak tady je foto sprajů - všechno od MOTIPu, je jich hodně druhů (já jsem vyzkoušel tyhle) ceny max do 200,- asi
ten stříbrnej vlevo není přímo určenej na kola ale je to hodně kvalitní lak - a na kola mi ho doporučili (mám s ním udělanej i interiér :lol: )
jinak by ti měli tam kde prodávaj barvy poradit, a jestli máš na kolech nějakou specifickou barvu 8O tak by ti ji našli ve vzorníku a přimo namichali dle odstínu kola a a mužou ji dat i do spraye :wink:
Přílohy
DSCN3414.JPG
DSCN3414.JPG (86.37 KiB) Zobrazeno 1255 x

Uživatelský avatar
Toxyz
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4623
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Toxyz »

tak jsem po tom dneska ještě pátral a prodávaj i ty korekční tyčinky, je to od Motipu a jmenuje se to nějak Wheel paint korektor nebo jak, stojí přesně 129Kč, ale myslím že sprayem to uděláš líp :wink:

Uživatelský avatar
mikki
Řidič
Řidič
Příspěvky: 192
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od mikki »

mám taky problém s alu při přezouvání se mi jedno povalilo a mám tam takový malý dírky tak si myslim že by byla dobrá ta tyčinka na vyplnění těch direk a pak lak co vy na to?

Uživatelský avatar
Toxyz
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4623
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Toxyz »

mikki píše:mám taky problém s alu při přezouvání se mi jedno povalilo a mám tam takový malý dírky tak si myslim že by byla dobrá ta tyčinka na vyplnění těch direk a pak lak co vy na to?
jj tak nějak, uvidíš sám podle rozsahu poškození

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“