Webasto thermo top E přídavné topení

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

mir77
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 20
Registrován: 16.09.2010 15:35

Re: Webasto thermo top E přídavné topení

Příspěvek od mir77 »

Ahoj, co mám dělat v případě, že mám ulomený výfukový výstup?

http://img25.imageshack.us/img25/5999/2 ... 141147.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Goauld
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4727
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prostějov

Re: Webasto thermo top E přídavné topení

Příspěvek od Goauld »

Nechat zavařit od někoho kdo umí vařit hliník, nebo zkusit přilepit a "svařit" tímhle tekutým kovem http://www.obchodsezarukou.cz/tmel-s-ko ... l-40g/7750" onclick="window.open(this.href);return false; Kamarád s tím má dobry zkušenosti, prej to drží dokonale. Po vytvrdnutí to má hliníkovej vzhled.
GOLF IV 1.9TDI ; Jeep Grand Cherokee WK2 5.7 HEMI

mir77
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 20
Registrován: 16.09.2010 15:35

Re: Webasto thermo top E přídavné topení

Příspěvek od mir77 »

Našla by se nějaká dobrá duše, která by mi udělala diagnostický kabel pro Webasto Thermo Top E? OBDII samici, rozumně dlouhý kabel a na konci konektor, kterej zapojím do topení.
Případně alespoň někdo, kdo by mi napsal, jak má vypadat zapojení? Zkusil bych si sehnat součástky. Netuším teda, kde sehnat Webasťáckej konektor, ale zbytek by neměl být problém.
Jo, ještě jeden dotaz. Mám to relativně čerstvě namontovaný. Vše bez problémů, topí nádherně, akorát poslední cca týden, když začne startovat, tak se mimo klasického hučivého zvuku někdy v okamžiku těsně před plním rozběhnutí ozývá jakoby houkavý zvuk. Začne cca půl minuty poté, co topení aktivuji a skončí v okamžiku, kdy dojde k plnému vznícení. Pokud se to tedy dá takhle odhadnout :) Tak jestli si mám dělat starosti, nebo to neřešit ;) Díky za info ;)

mir77
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 20
Registrován: 16.09.2010 15:35

Re: Webasto thermo top E přídavné topení

Příspěvek od mir77 »

Pofrčí mi Telestart jednotka T91 s ovladačem T90? Bylo by to v kombinaci s Thermo Topem E v Octavii I 1.9 TDi. Nerad bych koupil něco, co pohromadě nefunguje :)

Uživatelský avatar
palmexman
Řidič
Řidič
Příspěvky: 67
Registrován: 29.08.2012 08:50

Re: Webasto thermo top E přídavné topení

Příspěvek od palmexman »

Ahoj kluci, mám Golfa mkV 1.6 benzin, je tam Webasto T70 ale nefunguje mi dalka prosim o radu jak to naparovat. Pustim W. jen z auta. dekuju moc
Golf MKV - 1.6mpi 75kW

SatandaS
Řidič
Řidič
Příspěvky: 75
Registrován: 22.08.2012 19:44
Bydliště: Havířov

Re: Webasto thermo top E přídavné topení

Příspěvek od SatandaS »

poradí mi někdo kde najdu návod k obsluze webasta? Zapnout a vypnout ho umím ale rád bych si přečetl i něco více. Na netu jsem nic nenašel jen návod na hodiny :( . díky moc
Golf 4 1.9 TDI 74kw

SatandaS
Řidič
Řidič
Příspěvky: 75
Registrován: 22.08.2012 19:44
Bydliště: Havířov

Re: Webasto thermo top E přídavné topení

Příspěvek od SatandaS »

nikdo nic :cry:
Golf 4 1.9 TDI 74kw

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“