hlučnost v interiéru kvůli výfuku ?

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
RRR
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 239
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

hlučnost v interiéru kvůli výfuku ?

Příspěvek od RRR »

Zdravím všechny, v interiéru se mi začala projevovat vyšší hlučnost při jízdě hlavně ve vyšších otáčkách. Byl jsem s tím v servisu VW kde mi řekli, že zvenku je výfuk úplně v poho, žádná koroze ale uvnitř je vyhořený. Může to být ? Ještě jsem o tom neslyšel.
Jen dodám, že je to origo výfuk a má 5 let.
Dík.

Uživatelský avatar
alean
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1644
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: North Moravia

Příspěvek od alean »

může být ,většinou vevnitř zkorodujou příčky a potom to rezonuje :x

Uživatelský avatar
PepekCZ
Profík
Profík
Příspěvky: 961
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha to je raj..
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PepekCZ »

ja jsem vcera resil taky problem z výfukem (rezonovalo mě to hlavně v nízkejch otáčkách) a byl to upadlej držák na silentbloku je to uprostred auta, tak sem si udelal zlepsovak, starej kus odříznut, navařen kus trubky jako novej držák potrubí a je zase ticho :) doporucuji práce na 30min ;)

hrusakova.pavla
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 31.10.2012 23:32

Re: hlučnost v interiéru kvůli výfuku ?

Příspěvek od hrusakova.pavla »

prosím,prosím...golf 1,4 16v,rezonuje mi výfuk,drnčení v interieru v oblasti řadící páky a v uvedených otáčkách mi drnčí přední sedadla,fakt masáž:(byl rozebranej,střední díl vyměněný a změna už to nedrnčí při 2800 a 3200otáčkách ale v 1800 a 2400takže při každým blbým courání po městě,hlavně prosím radu co s tím,díky díky

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: hlučnost v interiéru kvůli výfuku ?

Příspěvek od majrek001 »

neklepe ti to někde o nápravu nebo vzadu o výztuhu? všechny držáky výfuku a vlnovec jsou v pořádku?
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

Uživatelský avatar
Kubos32
Profík
Profík
Příspěvky: 1015
Registrován: 08.12.2009 20:07
Bydliště: KarVWina

Re: hlučnost v interiéru kvůli výfuku ?

Příspěvek od Kubos32 »

hrusakova.pavla píše:prosím,prosím...golf 1,4 16v,rezonuje mi výfuk,drnčení v interieru v oblasti řadící páky a v uvedených otáčkách mi drnčí přední sedadla,fakt masáž:(byl rozebranej,střední díl vyměněný a změna už to nedrnčí při 2800 a 3200otáčkách ale v 1800 a 2400takže při každým blbým courání po městě,hlavně prosím radu co s tím,díky díky
drnčelo my to kolem tych 1800 až 2000otaček když sem mel upadly ten plech nad vyfukem nad střednim dilem bo jak se vyfuk hybal tak se o to plech opiral jak sem plech přidelal tak od te doby klid je to asi rok zpet
Vw Golf 4 . 3dveř

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“