Praskají žárovky

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Uživatelský avatar
VlaK
Závodník
Závodník
Příspěvky: 539
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Zlín, Brno

Příspěvek od VlaK »

Amos píše:Díky za rady. Ještě zkusím nechat zkontrolovat ten alternátor, ale stejně bych do těch xenonů šel. Zeptám se kámoše elektrikáře, jestli to zvládne.

VlaKu, jak to probíhá? Posíláš to i poštou nebo lepší osobně?

Co ti policajti? Nemusí to být v techničáku nebo tak? Nerad bych přišel o bodíky :cry:
Postou nebo osobne Brno a Zlin, jak kdo chce, je mi to docela jedno, bavim se tim :) Pri baleni baliku se da dobre manualne relaxovat :)
S policii jsem nikdy problem nemel, na aute si vsimnou jinych veci nez je tohle a pokud to neoslnuje tak, ze jim to vypali sitnici, je to bez problemu. Do TP to nedostanes, leda kdybys dodelal automaticky naklony a ostrikovace svetel, ale to uz se bavime o cene trosku hodne jine nez jsou cca 3000 za tyhle sady :)
Born to grow.

Uživatelský avatar
Amos
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 17
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Amos »

Ok. Zkusím to probrat s elektrikářem. Teď stejně nestíhám, když tak bych to viděl na červen. Zatím moc díky.

Uživatelský avatar
VlaK
Závodník
Závodník
Příspěvky: 539
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Zlín, Brno

Příspěvek od VlaK »

Amos píše:Ok. Zkusím to probrat s elektrikářem. Teď stejně nestíhám, když tak bych to viděl na červen. Zatím moc díky.
No problem, kdyz pak neco bude, radi poslouzime :)
Born to grow.

Uživatelský avatar
pietrob
Řidič
Řidič
Příspěvky: 55
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Západ

Příspěvek od pietrob »

Hoj, praskání žárovek H7 řeším, zatím s úspěchem, montáží předřadných odporů na kábl před konektor. Žárovka prý nikdy nepraskne když svítí, ale při rozsvícení, kdy tam může vznikat jakási napěťová špička při rožnutí .... tim předřadným odporem se to sníží a následně nepraská. Mám to odzkoušený, fakt to funguje, práce tak na půl hoďky ..... Opel to prodává jako náhradní díl .... mam tušení asi něco kolem 400,- Kč jeden kus ...... Tak. :roll:
G4 EDITION .....

Uživatelský avatar
Amos
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 17
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Amos »

Hmmm, to dává smysl i mně s humanitním vzděláním :D

Zkusím to nadhodit.

Dík

Uživatelský avatar
pietrob
Řidič
Řidič
Příspěvky: 55
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Západ

Příspěvek od pietrob »

Rádo se stalo pane :) , jestli to budeš machnit, tak písni výsledek, mělo by to pomoci .....
G4 EDITION .....

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“