airbag začal na mě svítit:(

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Uživatelský avatar
travel242fx
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 251
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od travel242fx »

Stan píše:Mě zase wag hlásí: příliš velký odpor pravý boční airbag. Prej se často stává, že se ty kabely přelámou, Dá se to nějak vyměnit. A znamená to, že když mi svítí kontrolka, tak nefungujou ani ostatní bagy. Výmaz paměti nepomohl za chvíli se to rozsvítilo znovu
ked svieti kontrolka tak negunguje nic

Uživatelský avatar
suchyra
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1255
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od suchyra »

Tak mě to postihlo taky, začala svítit kontrolka :( nechápu proč, mám 5-ti dvéř, do ničeho jsem nemlátil ani nekopal. akorát jsem nechal auto celý odpoledne na slunci v tom pařáku, nešlo to jinak, přišel jsem, nastartoval a už nezhasla. teď před dovolenou, nefunkční bagy, no paráda. takže asi jedině VAG, že ano????!!!!

Uživatelský avatar
suchyra
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1255
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od suchyra »

Tak už je to asi tak běžný, že nikdo nereaguje :?

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Příspěvek od Tomm »

Precte si prosim FAQ! Tohle je tam zmineno, protoze se na to ptate porad dokola...
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
Pietro
Řidič
Řidič
Příspěvky: 165
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OstraVWa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pietro »

Oakley píše:
aLf píše:No spíš bych to viděl na studeňák ve vedení k bočnímu airbagu, když říká, že hejbal se sedákem.
Taky bych to tak viděl,VAG ti to napíše přesně. A ten kroužek pod volant je poněkud dražší,stojí 6tis :wink:
Přesně tak , taky jsem ho kupoval u nás chtěli ve VW 8560 s DPH , a já jsem dal 6500 :roll: :roll:

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“