pul maxi a moznost detekce otevreneho kufru ?

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Uživatelský avatar
vwberni
Pilot
Pilot
Příspěvky: 700
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha 4 Modrany
Kontaktovat uživatele:

pul maxi a moznost detekce otevreneho kufru ?

Příspěvek od vwberni »

ahoj funguje u pul maxi signalizace kdyz je otevreny kufr mel jsem maxi a tam to slo a ted u tohohle se to nesignalizuje ? da se to jen aktivovat pres vag ? a jak ?

Uživatelský avatar
Filip
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2864
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Fiji
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Filip »

Mně to napíše,takže to určo nějak půjde :wink:

Uživatelský avatar
vwberni
Pilot
Pilot
Příspěvky: 700
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha 4 Modrany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vwberni »

Filip píše:Mně to napíše,takže to určo nějak půjde :wink:
a mas pul maxi ?

Uživatelský avatar
Filip
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2864
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Fiji
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Filip »

vwberni píše:
Filip píše:Mně to napíše,takže to určo nějak půjde :wink:
a mas pul maxi ?
Jasan...jinak bych ti to nepsal...napíše to zadní kapota otevřena :wink:

Uživatelský avatar
vwberni
Pilot
Pilot
Příspěvky: 700
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha 4 Modrany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vwberni »

Filip píše:
vwberni píše: a mas pul maxi ?
Jasan...jinak bych ti to nepsal...napíše to zadní kapota otevřena :wink:
a co to jeste umi ? jaky mas rok mel jsem predtim ostrikovace servis kufr benzin ale to je i ted samozrejme no a pak ty navi funkce ale to byl maxik no

Uživatelský avatar
Filip
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2864
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Fiji
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Filip »

vwberni píše:
Filip píše: Jasan...jinak bych ti to nepsal...napíše to zadní kapota otevřena :wink:
a co to jeste umi ? jaky mas rok mel jsem predtim ostrikovace servis kufr benzin ale to je i ted samozrejme no a pak ty navi funkce ale to byl maxik no
Navi nemám,takže bez nich...čidlo do nádobky ostřikovačů mi Milan rozmluvil,takže dveře,servis,nafta,chladicí kap atd...je toho moc...2002

Uživatelský avatar
vwberni
Pilot
Pilot
Příspěvky: 700
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha 4 Modrany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vwberni »

Filip píše:
vwberni píše: a co to jeste umi ? jaky mas rok mel jsem predtim ostrikovace servis kufr benzin ale to je i ted samozrejme no a pak ty navi funkce ale to byl maxik no
Navi nemám,takže bez nich...čidlo do nádobky ostřikovačů mi Milan rozmluvil,takže dveře,servis,nafta,chladicí kap atd...je toho moc...2002
jj je fakt ze to otravovalo kazdou chvili dik moc

Uživatelský avatar
Chudej student
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4438
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Chudej student »

Kdyz tam davas novy budiky tak Ti je musi ten dotycnej nakodovat aby to umelo ty funkce co ty stary....jak je vidno tak se na to vysral ten co to delal...
http://www.escape6.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
vwberni
Pilot
Pilot
Příspěvky: 700
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha 4 Modrany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vwberni »

Chudej student píše:Kdyz tam davas novy budiky tak Ti je musi ten dotycnej nakodovat aby to umelo ty funkce co ty stary....jak je vidno tak se na to vysral ten co to delal...
jasny no a ted dodatecne by to ale mohlo jit taky ne ? jde mi o to jestli proste treba ten maxidot umel zobrazit neco co tenhle neumi krom teda navigace a asi stopy cd a takovy asi taky neukaze to je mi jasny

Uživatelský avatar
TomB
Pilot
Pilot
Příspěvky: 872
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TomB »

vwberni píše:
Chudej student píše:Kdyz tam davas novy budiky tak Ti je musi ten dotycnej nakodovat aby to umelo ty funkce co ty stary....jak je vidno tak se na to vysral ten co to delal...
jasny no a ted dodatecne by to ale mohlo jit taky ne ? jde mi o to jestli proste treba ten maxidot umel zobrazit neco co tenhle neumi krom teda navigace a asi stopy cd a takovy asi taky neukaze to je mi jasny
Já mám v B5 taky jen poloviční maxidot a píše to kapalinu do ostřikovačů, servis, nízkou hladinu oleje, brzdový obložení atd. Na kufr mám kontrolku, ale není zapojená, ale po konzultaci s Milanem se jí chystám připojit a uvidím, jestli to bude hlásit. Podle Milana by to mělo jít.
Který čidla a co budou hlásit je daný kodováním přístrojovky. Dá se to změnit kdykoliv. Mě to dobráci v autor servisu při zbytečný výměně přístrojovky nechali nakodovaný "bez zvláštní výbavy" takže to nesignalizovalo polovinu věcí.

Uživatelský avatar
vwberni
Pilot
Pilot
Příspěvky: 700
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha 4 Modrany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vwberni »

TomB píše:
vwberni píše: jasny no a ted dodatecne by to ale mohlo jit taky ne ? jde mi o to jestli proste treba ten maxidot umel zobrazit neco co tenhle neumi krom teda navigace a asi stopy cd a takovy asi taky neukaze to je mi jasny
Já mám v B5 taky jen poloviční maxidot a píše to kapalinu do ostřikovačů, servis, nízkou hladinu oleje, brzdový obložení atd. Na kufr mám kontrolku, ale není zapojená, ale po konzultaci s Milanem se jí chystám připojit a uvidím, jestli to bude hlásit. Podle Milana by to mělo jít.
Který čidla a co budou hlásit je daný kodováním přístrojovky. Dá se to změnit kdykoliv. Mě to dobráci v autor servisu při zbytečný výměně přístrojovky nechali nakodovaný "bez zvláštní výbavy" takže to nesignalizovalo polovinu věcí.
tu hladinu oleje asi golf nema co ??

Uživatelský avatar
Oakley
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1526
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Oakley »

vwberni píše:tu hladinu oleje asi golf nema co ??
Má, objeví se hláška: " STOP, vypněte motor, malý tlak oleje."

Uživatelský avatar
MKTech
Pilot
Pilot
Příspěvky: 855
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Slavkov

Příspěvek od MKTech »

Mají to vesměs jen motory TDI PD je to čidlo v olejové vaně.
Diagnostika -AUDI-VW-SKODA-SEAT,Dojezdy oken přes DO,Palubní PC dojezd na zbylé palivo,Air CRASH Data,Tachometry KM+Pin,Chiptuning Motorů.Montáž Climatronicu,Palubních PC, Tempomatů,Navigací

Uživatelský avatar
zajda
Řidič
Řidič
Příspěvky: 129
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Střední Morava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zajda »

Chudej student píše:Kdyz tam davas novy budiky tak Ti je musi ten dotycnej nakodovat aby to umelo ty funkce co ty stary....jak je vidno tak se na to vysral ten co to delal...
co by jsi čekal chudas někdo hold šetři a nechá si to zapojit od kde jakýho tatara :-)

Uživatelský avatar
Chudej student
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4438
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Chudej student »

Milan_TS píše:Mají to vesměs jen motory TDI PD je to čidlo v olejové vaně.
Jj:)
Přílohy
PICT2944.JPG
PICT2944.JPG (47.26 KiB) Zobrazeno 1054 x
http://www.escape6.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“