co je vse potreba na vymenu za 1,8 t

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Uživatelský avatar
vwberni
Pilot
Pilot
Příspěvky: 700
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha 4 Modrany
Kontaktovat uživatele:

co je vse potreba na vymenu za 1,8 t

Příspěvek od vwberni »

ahoj muzete mi nekdo rict co je presne treba na vymenu z 1,6 na 1,8 t
za kolik se to da cca realizovat s praci
pripadne dokazal by to nekdo udelat ?
vyplati se to nebo je vyjde levneji vymenit auto diky

Uživatelský avatar
Chudej student
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4438
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Chudej student »

:lol: :lol: :lol: Ja uz se musim fakt tlemit...
http://www.escape6.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
SakoVerife
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2011
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: NoveVeseli/ZdarnadSazavou/Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od SakoVerife »

jak uz jsi poznal z Chudasova prispevku, nevyplati se to. Kup jiny auto
Uz se to tu nekde probiralo

Uživatelský avatar
vwberni
Pilot
Pilot
Příspěvky: 700
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha 4 Modrany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vwberni »

Chudej student píše::lol: :lol: :lol: Ja uz se musim fakt tlemit...
to jsem cekal ale presne bavili jsme se o tom s bechym kdyz si ode me bral ty budiky tak bych chtel vedet cenu za kterou se to da realizovat protoze je to auto proste slaby. budu ho ted chtit bud prodat nebo vymenit motor. ses taky vsude nechapu proc se nebavis nekde o fabiich a byl by klid

Uživatelský avatar
vwberni
Pilot
Pilot
Příspěvky: 700
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha 4 Modrany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vwberni »

SakoVerife píše:jak uz jsi poznal z Chudasova prispevku, nevyplati se to. Kup jiny auto
Uz se to tu nekde probiralo
nn on to myslel trochu jinak rad do me stoura vadi mu ze porad neco vymejslim a pak nic nekoupim podle nej.
bechy rikal ze to jednoho cloveka vyslo komplet s praci na 25 to by bylo libovy zato 1,8 t nedostanu oproti svymu leda nejaky o dsot starsi ulitany bez vybavy

Uživatelský avatar
machal
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 327
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Rakovník
Kontaktovat uživatele:

Re: co je vse potreba na vymenu za 1,8 t

Příspěvek od machal »

vwberni píše:ahoj muzete mi nekdo rict co je presne treba na vymenu z 1,6 na 1,8 t
za kolik se to da cca realizovat s praci
pripadne dokazal by to nekdo udelat ?
vyplati se to nebo je vyjde levneji vymenit auto diky
dle mé zkušenosti.......věř že jsem tím prošel...nedělej to.... :cry:
jsem do toho vytek finančně,ted jsem pracně sehnal ten originál motor co jsem měl předtím...bohužel už ne můj,takže vše odznova - rozvody olej filtr apod.... věř zkušenému,pokud nemáš dost peněz nedělej to :roll:
:velo:
GOLF II 1.9 td (AAZ) ropoň :minzdr:
GOLF IV VAROŠ 1,9 Tdi silverline
ObrázekObrázek

Uživatelský avatar
Chudej student
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4438
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Chudej student »

vwberni píše:
Chudej student píše::lol: :lol: :lol: Ja uz se musim fakt tlemit...
to jsem cekal ale presne bavili jsme se o tom s bechym kdyz si ode me bral ty budiky tak bych chtel vedet cenu za kterou se to da realizovat protoze je to auto proste slaby. budu ho ted chtit bud prodat nebo vymenit motor. ses taky vsude nechapu proc se nebavis nekde o fabiich a byl by klid
Ses debil abys vedel..jen laborujes...jen se furt ptas dokola na ty stejny picoviny!!Uz jen na starym klubu si s timhle tematem votravoval nejmin 3x krat..to same je s maxidotem,budikama a dalsima vecma..ptas se stale dokola na ty same debility,nekdo Ti odpovi a Ty misto abys mu veril tak jdes vysirat jinam...Kdyz chces 1.8T tak sis mel koupit 1.8T...Nazdar :!:
http://www.escape6.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
vwberni
Pilot
Pilot
Příspěvky: 700
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha 4 Modrany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vwberni »

Chudej student píše:
vwberni píše: to jsem cekal ale presne bavili jsme se o tom s bechym kdyz si ode me bral ty budiky tak bych chtel vedet cenu za kterou se to da realizovat protoze je to auto proste slaby. budu ho ted chtit bud prodat nebo vymenit motor. ses taky vsude nechapu proc se nebavis nekde o fabiich a byl by klid
Ses debil abys vedel..jen laborujes...jen se furt ptas dokola na ty stejny picoviny!!Uz jen na starym klubu si s timhle tematem votravoval nejmin 3x krat..to same je s maxidotem,budikama a dalsima vecma..ptas se stale dokola na ty same debility,nekdo Ti odpovi a Ty misto abys mu veril tak jdes vysirat jinam...Kdyz chces 1.8T tak sis mel koupit 1.8T...Nazdar :!:
o tom nic nevim nikdo nerekl za kolik se to da realizovat ted jsem se o tom bavil s nim a kdyz rekl cenu ktera se mi libi tak se ptam . budiky jsou vyreseny vemeneny kazdej rekl neco jinyho tak jsem jen cekal na nekoho kdo to udela stejne jak to chci . ty si na spoustu veci tipujes aniz by jsi to vedel . a trochu se uklidni starej se o skodovky a nebo aspon se ovladej a nekomentuj moje priblbly dotazy kazdej se pta na to co ho zajima cus

Uživatelský avatar
vwberni
Pilot
Pilot
Příspěvky: 700
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha 4 Modrany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vwberni »

Chudej student píše:
vwberni píše: to jsem cekal ale presne bavili jsme se o tom s bechym kdyz si ode me bral ty budiky tak bych chtel vedet cenu za kterou se to da realizovat protoze je to auto proste slaby. budu ho ted chtit bud prodat nebo vymenit motor. ses taky vsude nechapu proc se nebavis nekde o fabiich a byl by klid
Ses debil abys vedel..jen laborujes...jen se furt ptas dokola na ty stejny picoviny!!Uz jen na starym klubu si s timhle tematem votravoval nejmin 3x krat..to same je s maxidotem,budikama a dalsima vecma..ptas se stale dokola na ty same debility,nekdo Ti odpovi a Ty misto abys mu veril tak jdes vysirat jinam...Kdyz chces 1.8T tak sis mel koupit 1.8T...Nazdar :!:
kdybych si mohl koupit vse co chci tak se na nic ani nepotrebuju ptat kazdej nema takovy stesti jako ty

Uživatelský avatar
Chudej student
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4438
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Chudej student »

vwberni píše:
Chudej student píše: Ses debil abys vedel..jen laborujes...jen se furt ptas dokola na ty stejny picoviny!!Uz jen na starym klubu si s timhle tematem votravoval nejmin 3x krat..to same je s maxidotem,budikama a dalsima vecma..ptas se stale dokola na ty same debility,nekdo Ti odpovi a Ty misto abys mu veril tak jdes vysirat jinam...Kdyz chces 1.8T tak sis mel koupit 1.8T...Nazdar :!:
kdybych si mohl koupit vse co chci tak se na nic ani nepotrebuju ptat kazdej nema takovy stesti jako ty
To sedi od cloveka co dostal karu od mamky co???Ja jedine auto co sem dostal od rodiny byla prvni 405 ktera mela hodnotu 40tis..na ostatni sem si vydelal..Asi zavidis kdyz pises ze mam stesti a vse nac si ukazu.ty vidis jen ty veci ale to ze sedim kazdej den v praci na prdeli a dalsi veci to uz ne...kdyz o me vis h***o tak se do me neser..vem si radeji tuzticku a jdi si sepsat co vse potrebujes na vymenu motoru...
http://www.escape6.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
vwberni
Pilot
Pilot
Příspěvky: 700
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha 4 Modrany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vwberni »

Chudej student píše:
vwberni píše: kdybych si mohl koupit vse co chci tak se na nic ani nepotrebuju ptat kazdej nema takovy stesti jako ty
To sedi od cloveka co dostal karu od mamky co???Ja jedine auto co sem dostal od rodiny byla prvni 405 ktera mela hodnotu 40tis..na ostatni sem si vydelal..Asi zavidis kdyz pises ze mam stesti a vse nac si ukazu.ty vidis jen ty veci ale to ze sedim kazdej den v praci na prdeli a dalsi veci to uz ne...kdyz o me vis h***o tak se do me neser..vem si radeji tuzticku a jdi si sepsat co vse potrebujes na vymenu motoru...
na auto mi pridala to je pravda mam v nem ale podil a stalo me uz tolik ze bych mohl mit klidne druhy i kdyz treba bez vybavy a starsi ok ja se do tebe neseru spis naopak co delas nevim jestli ve svym veku dokazes vydelat pul mega na auto sam tak jsi lepsi a konec diskuze zas

Uživatelský avatar
bechy
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2545
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bechy »

Zkusim nekde pohledat cislo na typka ze Zlina, co si odeme tu turbinu kupoval a menil to prave z 1.6tky v Leonu ...
˙˙˙ɐɯɐɥou nɹnɥzʌ ouɥɔǝsʌ ǝɾ ǝz 'ǝpɾıɹd ıɯ noqop ıupǝlsod

Uživatelský avatar
Chudej student
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4438
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Chudej student »

bechy píše:Zkusim nekde pohledat cislo na typka ze Zlina, co si odeme tu turbinu kupoval a menil to prave z 1.6tky v Leonu ...
Jestli myslis doktora tak ho to vyslo cca na 130Tis a auto stalo pul roku....
http://www.escape6.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
VlaK
Závodník
Závodník
Příspěvky: 539
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Zlín, Brno

Příspěvek od VlaK »

Presne tak...a cislo na nej radsi nehledej, pac to teprve nedavno zkompletoval a zjistil, ze prevodovka nic moc, tak se moc nepripominej :)

Doktorovi taky kazdej rikal, jak je to v pohode, jak to za 30 zkompletuje do libovky...a pak uz se to vezlo - cidla, svazky, kabely, hadice, atd atd - nikdo do toho nechtel jit, tak mu to lezelo doma a jeste dneska mu tam porad neco zlobi, protoze to neni sladeny. Je na cca presne jak rika Jirka 130 000 a porad vi o spouste veci, kterou je treba jeste predelat.
Sorry berni, ale presne tohle uz jsem ti psal na starym foru.

Ten cas, co tady stravis laborovanim venuj radsi praci - ja si na Golfa taky vydelavam sam a jde to.
Born to grow.

Uživatelský avatar
Nalim
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1653
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OstraVWa

Příspěvek od Nalim »

Ježiš,tak ať se ptá a co? :lol:
Jirko každý nemůže vědět všechno a když ti to tak vadí,tak mu nemusíš odpovídat? :P A právě ty jako old clubák bys měl být nad věcí!
Některé věci se tu probírájí 100x a taky to nikdo neřeší.
Kdo ví poradí a kdo neví rád se přiučí.

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“