foto rozdilu volantu r32 a 3 raminko

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Uživatelský avatar
Chudej student
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4438
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Chudej student »

VlaK píše:To je zvyk, ja zas radsi tlustsi :)

Nicmene R32 jsou dva druhy, nevim, ktery se davaly kam - jeden druh je hladka kuze, druhej je kuze s povrchem jako ma palubka v G4. Nejsou stejny a na trhu jsou oba druhy.
Vlado to se Ti jen zda...to je Tvuj subjetivni pocit ale jedine dva druhy co se R32 volantu delali jsou na manual a pak na tiptronic..(ten s tema padlama co ma Dr.Diesel) kuze je u vsech stejna...
http://www.escape6.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
vwberni
Pilot
Pilot
Příspěvky: 700
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha 4 Modrany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vwberni »

Chudej student píše:
zajda píše:no káždopádně je to super volant :!: ještě tak před měsícem bych ho bral všema 10, ale teď jak jsem viděl ten volant s octavky RS II tak bych si asi radši koupil ten když porovnáte cenu R32 a RS II tak je tam tak 4000,- rozdíl navíc i ten v RS II je dobře tvarovanej :twisted:
Mel sem ted moznost s R32 4 dny jezdit...a byl sem rad ze se vracim k tomu svemu...klacicke trirameno je horsi ale ten z ty RSII co mam ja mi proste padne lepe do ruky..nevim..subjektivni pocit...
Tenhle ? jak se pak resi znak ?pasuje jinak do iv bez problemu ?
Přílohy
VOLANT.jpg
VOLANT.jpg (35.54 KiB) Zobrazeno 551 x

Uživatelský avatar
Chudej student
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4438
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Chudej student »

Jo...mam tam i radicku z ORS II
Pasuje..akorat se musi predelat stekr na airbag..OCT II ho ma jinak...Mam 3 ty volanty doma uplne nove...znacek nevim..asi si ho nechat udelat na prumer v reklamce a pak ho prelepit...
takhle to vypada..
Obrázek
Přílohy
DSCF5384.JPG
DSCF5384.JPG (38 KiB) Zobrazeno 549 x
http://www.escape6.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Nalim
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1653
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OstraVWa

Příspěvek od Nalim »

Nevím mě se ten Octaváckyvolant moc nelíbí,ale spíše ten R32.

Uživatelský avatar
Dr.Diesel
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1497
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prágl
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dr.Diesel »

VlaK píše:To je zvyk, ja zas radsi tlustsi :)

Nicmene R32 jsou dva druhy, nevim, ktery se davaly kam - jeden druh je hladka kuze, druhej je kuze s povrchem jako ma palubka v G4. Nejsou stejny a na trhu jsou oba druhy.
Ver mi, mel sem ze zacatku taky matnej a na levy strane se mi uz taky pomalu meni :twisted:
Blah píše:da se to vyresit levne... potahem... :D :D :D
Tesco tuzer. Bijte hoooo :lol: :lol: :lol: Stejne jak si se nam ztratil cestou na Rasnou, tak si nemoh otocit volantem, protoze ti po nem klouzal ten potah :lol: :lol: :lol:
KÄRCHER: Prodej, servis, půjčovna: http://www.allwin.eu/
KÄRCHER E-SHOP: http://karcher.allwin.eu/

Obrázek

Uživatelský avatar
VlaK
Závodník
Závodník
Příspěvky: 539
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Zlín, Brno

Příspěvek od VlaK »

DrDiesel píše:
VlaK píše:To je zvyk, ja zas radsi tlustsi :)

Nicmene R32 jsou dva druhy, nevim, ktery se davaly kam - jeden druh je hladka kuze, druhej je kuze s povrchem jako ma palubka v G4. Nejsou stejny a na trhu jsou oba druhy.
Ver mi, mel sem ze zacatku taky matnej a na levy strane se mi uz taky pomalu meni :twisted:
Blah píše:da se to vyresit levne... potahem... :D :D :D
Tesco tuzer. Bijte hoooo :lol: :lol: :lol: Stejne jak si se nam ztratil cestou na Rasnou, tak si nemoh otocit volantem, protoze ti po nem klouzal ten potah :lol: :lol: :lol:
Ver ty mne, ze mam jinej nez mas ty :) Ja mam matnej z povrchove stejnyho materialu jako je palubka. Pak jsou zcela hladky matny. BUdem se muset nekde potkat, at vidis ten rozdil...
Born to grow.

Uživatelský avatar
concorde
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 321
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Liberec

Příspěvek od concorde »

jestli chcete pořádnej volant, tak se soustřeďte na tenhle...

já vím já vím, mám si jít zase remcat do diskuse o pětkách, ale chtěl jsem to tu oživit ;-)

bus
Přílohy
P5120133.JPG
P5120133.JPG (40.41 KiB) Zobrazeno 471 x
fau-vé je nejlepší, ostatní je hadr...

Uživatelský avatar
Chudej student
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4438
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Chudej student »

concorde píše:jestli chcete pořádnej volant, tak se soustřeďte na tenhle...

já vím já vím, mám si jít zase remcat do diskuse o pětkách, ale chtěl jsem to tu oživit ;-)

bus
Coz o to my by jsme se soustredili..Ale volant samotnej stoji tak nejak stejne jako starej z R32...ale sehnat do toho airbag je peknej pruser..ten stoji ranu..a navic tam musis jeste predelat stekr na airbag...
http://www.escape6.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
pepino
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1185
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pepino »

Chudej student píše:
concorde píše:jestli chcete pořádnej volant, tak se soustřeďte na tenhle...

já vím já vím, mám si jít zase remcat do diskuse o pětkách, ale chtěl jsem to tu oživit ;-)

bus
Coz o to my by jsme se soustredili..Ale volant samotnej stoji tak nejak stejne jako starej z R32...ale sehnat do toho airbag je peknej pruser..ten stoji ranu..a navic tam musis jeste predelat stekr na airbag...
a navíc do škodovky by to stejně nebylo ono, musel bys nechat v reklamce udělat samolepku a přelepit ot vw :lol: :lol: :lol:

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“