foto rozdilu volantu r32 a 3 raminko

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Uživatelský avatar
vwberni
Pilot
Pilot
Příspěvky: 700
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha 4 Modrany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vwberni »

zajda píše:
vwberni píše: nevim teda cemu me se r32 libi uplne ze bych kvuli nemu dal vsechno a postupne vsechny ty doplnky zkoupim jestli ty mas svoje auto nabuseny vic neznamena ze se musis nekomu posmivat i kdyz pochybuju ze by jsi dal treba 2000 za koberecky apod guma taky hezka ze
heh hochu myslím že ti to může být jedno do čeho já investuju, ale když se na něčem s někým domluvím tak moje slovo platí a nevymlouvám se!
nalim: já se směju jen tomu že berni se tu furt na něco ptá a stejně nikdy nic nerealizuje viz. ta jeho 1.8T .
kdyz to realizovat nejde tak to nerealizuju ale spoustu veci jsem realizoval a na tom aute je to videt pochybuju ze ty jsi investoval vic ale samozrejme ze je mi to jedno nic proti tobe nemam a nevim co se do me navazis ,
volant se mi libi a je to nekomplikovany rozumny a cena jde unest tak kdyz to jde tak si ho koupim .
to se jako nemuzu na nic zeptat kdyz me to zajima a chci to vedet ? k cemu pak ten klub je ? myslis ze si to kazdej hned vse koupi a udela ? nechapu proste o co ti de

Uživatelský avatar
vwberni
Pilot
Pilot
Příspěvky: 700
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha 4 Modrany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vwberni »

zajda píše:
vwberni píše: nevim teda cemu me se r32 libi uplne ze bych kvuli nemu dal vsechno a postupne vsechny ty doplnky zkoupim jestli ty mas svoje auto nabuseny vic neznamena ze se musis nekomu posmivat i kdyz pochybuju ze by jsi dal treba 2000 za koberecky apod guma taky hezka ze
heh hochu myslím že ti to může být jedno do čeho já investuju, ale když se na něčem s někým domluvím tak moje slovo platí a nevymlouvám se!
nalim: já se směju jen tomu že berni se tu furt na něco ptá a stejně nikdy nic nerealizuje viz. ta jeho 1.8T .
a kdyz si neco domluvim tak moje slovo taky plati je mi jasny odkud vitr vane . jenze ja jsem si nic nedomluvil na pevno chtel jsem zjistit cenu a podle toho se rozhodnout

myslim si ze spousta lidi co se mnou jednala si na me nemuze stezovat co jsem slibil jsme udelal az na studenta ale kazdej to holt vidime jinak ja jsme na nej zadnou levou delat nechtel tecka

Uživatelský avatar
SakoVerife
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2011
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: NoveVeseli/ZdarnadSazavou/Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od SakoVerife »

no ja nevim jak vypadam potom teda ja. Ja se ptam skoro na vsechno co me zajima protoze me to zajima (co kolik stoji, kolik by stalo to namontovat atd.)

viz treba ten volant R32, ja nemam moc prehled co kolik stoji proto se na to ptam. Volant si tedka dovolit nemuzu protoze vim ze jsou prednejsi jiny veci, napriklad najem, dovolena atd. Kdyz uz budu investovat do auta, a to budu muset, tak prvni do ceho pujdou prachy jsou novy vstriky coz je asi cena toho volantu, dalsi investice bude chip uz konecne :wink: Pres zimu mam naplanovano ze hodim ty hnusny cerny "pasky" na aute do barvy a necham prelakovat 17tky na dalsi sezonu. Vsechny tyhle investice jsou zavisle na financni situaci a kdo uz bydli sam nebo ma rodinu tak urcite vi ze neni lehky vysetrit nejakou tu korunu na nejaky upravy milacka.

Chjo asi vsadim sportku :twisted:

Uživatelský avatar
vwberni
Pilot
Pilot
Příspěvky: 700
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha 4 Modrany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vwberni »

SakoVerife píše:no ja nevim jak vypadam potom teda ja. Ja se ptam skoro na vsechno co me zajima protoze me to zajima (co kolik stoji, kolik by stalo to namontovat atd.)

viz treba ten volant R32, ja nemam moc prehled co kolik stoji proto se na to ptam. Volant si tedka dovolit nemuzu protoze vim ze jsou prednejsi jiny veci, napriklad najem, dovolena atd. Kdyz uz budu investovat do auta, a to budu muset, tak prvni do ceho pujdou prachy jsou novy vstriky coz je asi cena toho volantu, dalsi investice bude chip uz konecne :wink: Pres zimu mam naplanovano ze hodim ty hnusny cerny "pasky" na aute do barvy a necham prelakovat 17tky na dalsi sezonu. Vsechny tyhle investice jsou zavisle na financni situaci a kdo uz bydli sam nebo ma rodinu tak urcite vi ze neni lehky vysetrit nejakou tu korunu na nejaky upravy milacka.


Chjo asi vsadim sportku :twisted:
presne vse je otazkou penez jasne ze bych nejradsi hodil ze skaly a mel novou 5 gti a tam bych mel vse :) ale takhle postupne zlepsuju podle toho co je nejjednodusi a co muzu zaplatit ten volant se mi libi takze s nejvetsi pravdepodobnosti ho vezmu i kdyz mam taky spousta veci jinych dulezitejsich splatit pujcky udelat rozvody snad to vydrzi ma to 92 ti takze proste nevim proc by se nekdo nemohl zeptat na co ho zajima :wink:

Uživatelský avatar
ghostrider
Pilot
Pilot
Příspěvky: 759
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od ghostrider »

zajda píše:
vwberni píše: nevim teda cemu me se r32 libi uplne ze bych kvuli nemu dal vsechno a postupne vsechny ty doplnky zkoupim jestli ty mas svoje auto nabuseny vic neznamena ze se musis nekomu posmivat i kdyz pochybuju ze by jsi dal treba 2000 za koberecky apod guma taky hezka ze
heh hochu myslím že ti to může být jedno do čeho já investuju, ale když se na něčem s někým domluvím tak moje slovo platí a nevymlouvám se!
nalim: já se směju jen tomu že berni se tu furt na něco ptá a stejně nikdy nic nerealizuje viz. ta jeho 1.8T .
Podle mě Tě nikdo nenutí číst vwberniho příspěvky a už vůbec né odpovídat, a jestli Ti vadí že se na něco ptá (asi málokdo je tak chytrý jako Ty) tak neodpovídej. Tvé příspěvky typu: "Já se musím smát", asi málokoho zajímá.

Uživatelský avatar
VlaK
Závodník
Závodník
Příspěvky: 539
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Zlín, Brno

Příspěvek od VlaK »

Ta fotka srovnavaci na starym foru byla moje...a je tady:
Přílohy
Velky rozsliseni
Velky rozsliseni
DSC00003.JPG (41.26 KiB) Zobrazeno 682 x
DSC00003-resize.jpg
DSC00003-resize.jpg (46.51 KiB) Zobrazeno 683 x
Born to grow.

Uživatelský avatar
vwberni
Pilot
Pilot
Příspěvky: 700
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha 4 Modrany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vwberni »

VlaK píše:Ta fotka srovnavaci na starym foru byla moje...a je tady:
jeeeeeeee dekuji presne :) no vida

Uživatelský avatar
vwberni
Pilot
Pilot
Příspěvky: 700
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha 4 Modrany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vwberni »

VlaK píše:Ta fotka srovnavaci na starym foru byla moje...a je tady:
nevis kde ho co nejlepe sehnat ?

Uživatelský avatar
rombo
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1947
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od rombo »

vypada zhe je tlustsi fsude ale to muze delat ten odraz slunce 8)

Uživatelský avatar
Oakley
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1526
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Oakley »

rombo píše:vypada zhe je tlustsi fsude ale to muze delat ten odraz slunce 8)
Má tlustější věnec :wink:

Uživatelský avatar
VlaK
Závodník
Závodník
Příspěvky: 539
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Zlín, Brno

Příspěvek od VlaK »

Je mnohem tlustsi a to vsude.
Sehnat nevim, mne ho shanel Milan_K, ale je to uz vic nez rok, takze se zeptat jeho...
Born to grow.

Uživatelský avatar
vwberni
Pilot
Pilot
Příspěvky: 700
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha 4 Modrany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vwberni »

Oakley píše:
rombo píše:vypada zhe je tlustsi fsude ale to muze delat ten odraz slunce 8)
Má tlustější věnec :wink:
a material ? je treba kvalitnejsi ?

Uživatelský avatar
VlaK
Závodník
Závodník
Příspěvky: 539
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Zlín, Brno

Příspěvek od VlaK »

vwberni píše:
Oakley píše: Má tlustější věnec :wink:
a material ? je treba kvalitnejsi ?
Delaji se dva druhy, jeden ma takovou broubkovanou matnou kuzi a druhej hladkou kuzi. Ja mam ten drsnejsi. Jinak je proste kvalitni jako kazdej kozenej kvalitni volant. Nekde si ho osahej.
Born to grow.

Uživatelský avatar
zajda
Řidič
Řidič
Příspěvky: 129
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Střední Morava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zajda »

ghostrider píše:
zajda píše: heh hochu myslím že ti to může být jedno do čeho já investuju, ale když se na něčem s někým domluvím tak moje slovo platí a nevymlouvám se!
nalim: já se směju jen tomu že berni se tu furt na něco ptá a stejně nikdy nic nerealizuje viz. ta jeho 1.8T .
Podle mě Tě nikdo nenutí číst vwberniho příspěvky a už vůbec né odpovídat, a jestli Ti vadí že se na něco ptá (asi málokdo je tak chytrý jako Ty) tak neodpovídej. Tvé příspěvky typu: "Já se musím smát", asi málokoho zajímá.
nikdo tu neděla chytrýho nikde jsem ho o ničem pokud vím nepoučoval jen jsem se smál tomu ják ho někdo nazval nadšencem do R32......

Uživatelský avatar
vwberni
Pilot
Pilot
Příspěvky: 700
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha 4 Modrany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vwberni »

zajda píše:
ghostrider píše: Podle mě Tě nikdo nenutí číst vwberniho příspěvky a už vůbec né odpovídat, a jestli Ti vadí že se na něco ptá (asi málokdo je tak chytrý jako Ty) tak neodpovídej. Tvé příspěvky typu: "Já se musím smát", asi málokoho zajímá.
nikdo tu neděla chytrýho nikde jsem ho o ničem pokud vím nepoučoval jen jsem se smál tomu ják ho někdo nazval nadšencem do R32......
to nedava moc logiku teda . Ty se smejes tomu ze me vsechno zajima a nic si nekoupim a pak se smejes tomu ze jsem nebo nejsem nadsenec. to spolu prece nesouvisi muzu mit 120 ku a byt nadsenec do r32 klidne proc ne . dr diesel me zna a videl ze jsem z rka uplne hotovej a jak to zeru proto to rika a me to auto skutecne bere ze vsech nejvic ! no nic . je to ok

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“