propojení maxidotu s páčkou u GIV

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
verich
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 341
Registrován: 24.02.2006 21:02

propojení maxidotu s páčkou u GIV

Příspěvek od verich »

Poradí někdo jak propojit maxidot budíky s ovl.páčkou ?A taky jestli je potřeba nějaké další připojování?Mám nové budíky s půlmaxidotem na GIV 1,6 16V r.v.2003.Dík

Uživatelský avatar
Chudej student
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4438
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Chudej student »

A Ty tam PC nemas?
http://www.escape6.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
verich
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 341
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od verich »

Nemám tam vůbec žádný palubák.Pouze jsem dodělával tempomat a při tý příležitosti jsem tam dal obě dvě páčky.Jak pro tempomat vlevo ,tak i pro palubák vpravo.Jen to propojit ,ale nevím který piny páčky s kterejma pinama v budíkách.Mám nový budíky s půlmaxidotem a navi propojovat nechci proto nemám celej maxidot.Chci jen abych viděl spotřebu atd.

Uživatelský avatar
Markul
Řidič
Řidič
Příspěvky: 115
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Markul »

Musi se tam donapojit 4 draty do budiku!
Pak budes tahat 1 kabel od teplotniho cidla z predniho narazniku do budiku a 1 kabel k ridici jednotce.
Jedině benzín mi chutná :-)
VW - z lásky ke značce!

Uživatelský avatar
nogis
Závodník
Závodník
Příspěvky: 579
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od nogis »

Když jsem si dodělával maxidot (původně jsem neměl PC vůbec), tak jsem žádný kabel do řídicí jednotky nezapojoval...

Uživatelský avatar
verich
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 341
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od verich »

Už to mám dávno hotový.Do řídící jednotky se nic nezapojuje.Kdyby náhodou někdo měl zájem o schema propojení tak pošlu na mail.

Uživatelský avatar
Markul
Řidič
Řidič
Příspěvky: 115
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Markul »

verich píše:Už to mám dávno hotový.Do řídící jednotky se nic nezapojuje.Kdyby náhodou někdo měl zájem o schema propojení tak pošlu na mail.
Mate pravdu, ten kabel jde jinam :oops:
Jedině benzín mi chutná :-)
VW - z lásky ke značce!

Uživatelský avatar
verich
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 341
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od verich »

:lol: Zítra zde umístím obrázek propojení aby to bylo k dispozici všem co budou chtít propojovat. :lol:

Uživatelský avatar
Markul
Řidič
Řidič
Příspěvky: 115
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Markul »

verich píše::lol: Zítra zde umístím obrázek propojení aby to bylo k dispozici všem co budou chtít propojovat. :lol:
Jo, to by bylo bezva!
A mozna by bylo dobry to hodit do nejake sekce jako kompletni navod :wink:
Jedině benzín mi chutná :-)
VW - z lásky ke značce!

Uživatelský avatar
nogis
Závodník
Závodník
Příspěvky: 579
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od nogis »

Myslím, že návod je zbytečný. Je to pár kablíků a podle obrázku to jde docela dobře. Ale jestli se někomu chce psát návod, tak to aspoň ulehčí těm dalším... :D

Uživatelský avatar
verich
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 341
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od verich »

zde je propojení s maxidotem bez NAVI (bude-li zájem o propojení NAVI pošlu na mail) :drv:

Uživatelský avatar
nogis
Závodník
Závodník
Příspěvky: 579
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od nogis »

Na co je prosím tě ten kablík co vede z modrého konektoru. Na tom shématu co jsem měl k dispozici když jsem to dělal to nebylo, ale funguje mi to bez problémů. Kdyžtak bych poprosil o to schéma na navi, to jsem nikde nesehnal. To by mělo být něco podobného jako připojení rádia, aby mi to konečně ukazovalo na maxidotu stanice, nebo ne? nogis@seznam.cz" target="_blank Děkuji :D

Uživatelský avatar
verich
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 341
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od verich »

:o To je připojení napájení se stávajícího modrého konektoru.Je to zvláštní ,že ti to funguje,ale buď rád.Po kompletním propojení velké NAVI na velký maxidot to na horní půlce displeje ukazuje stanice rádia a v režimu navigace to ukazuje směr šipkou,název stávající ulice (užitečná věc) a vpravo je ubývající ukazatel vzdálenosti ke změně směru jízdy.Dám takhle nějak dokupy obrázek propojení s NAVI a dám to sem. :lol:

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“