proužky na pc

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
berny
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 35
Registrován: 24.02.2006 21:02

proužky na pc

Příspěvek od berny »

Nevíte prosim nekdo proc mam prouzkovonej pulmaxik ale kdyz jedu tak po nejake dobe se ztrati a je peknej tmavej.Myslel jsem ze je to zimou ale asi ne ,diky moc za rady.
Přílohy
pc1.jpg
pc1.jpg (25.3 KiB) Zobrazeno 603 x

Uživatelský avatar
verich
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 341
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od verich »

Je to způsobeno částečně nepřilnulým páskovým přechodem mezi el.deskou a LCD.Tady pomůže jen odborný servis ,který dokáže znovu natavit pásek zpět na LCD.Tohle je obvyklá bolest LCD u značky OPEL.

Uživatelský avatar
berny
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 35
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od berny »

verich píše:Je to způsobeno částečně nepřilnulým páskovým přechodem mezi el.deskou a LCD.Tady pomůže jen odborný servis ,který dokáže znovu natavit pásek zpět na LCD.Tohle je obvyklá bolest LCD u značky OPEL.
tak to ma teda neobycejnou radost,tedka jen sehnat nekoho kdo se v tom vyzna a opravi to ,nevis jestli se to bude zhorsovat nebo je to setrvalý stav?? ,moc diky za radu

Uživatelský avatar
Oakley
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1526
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Oakley »

nereaguje to i na nerovnosti?do kopce, z kopce?
A4 Avant 3.0 TDI Sline

Uživatelský avatar
berny
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 35
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od berny »

Oakley píše:nereaguje to i na nerovnosti?do kopce, z kopce?
to ne ,jen par kilaku(tak 30) a ztmavne to.

Uživatelský avatar
verich
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 341
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od verich »

To je právě tím,že provozem se ten přechod k LCD lehce ohřeje a spoj se obnoví.Možná (ale tipoval bych to tak na 10%) to může být nějakým studeňákem na plošňáku u napájení integráčů pro zobrazování segmentů toho displeje ,možná i kostra maxidotu.Nevím.Takhle na dálku se to těžko určuje.Ale když tu palubku vyndáš a najdeš si nějakej solidní TV-VIDEO servis v okolí kde bude ochotnej technik ,tak tu závadu najde a za pár korun odstraní.To se musíš domluvit.Já už jsem tohle kolikrát opravoval známým právě na zmiňovaných autech OPEL kde tyhle displeje tak po 5-6 letech zlobí.

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“