18"ky na 1,6ku

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Uživatelský avatar
Cormi
Pilot
Pilot
Příspěvky: 832
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Cormi »

Dovolte mi prosím, abych se k tomu taky vyjádřil...
Vlaku, jak jsem si teď pročítal tvoje příspěvky, tak jsi mě pobavil. Už tak nějak vím, co od tebe můžu očekávat, takže takovou reakci jsem přesně čekal, jenom mě ty rozsáhlý žvásty trochu rozesmály. Taky máš u mě obrovský plus za to, jakou práci sis musel dát s tim, abys vyhledal ten starej příspěvek na autohifi - to se skutečně cení. Nic o mně nevíš, jenom soudíš podle příspěvků na fórech. Je sice pravda, že než něco na autě udělam, tak se o tom chci dozvědět co nejvíc, abych nenarazil. Na autohifi jsem začal chodit začátkem roku 2005, což podle mě nejsou 3 roky a co se týče těch kol, tak jsou to pořád jedny a ty samý. Možná jsem občas kouknul i po jiných, ale na tom nevidim nic špatnýho. Ano, mám 16"ky, který jsem si koupil před 2 rokama jako dočasné řešení a určitě jsou lepší než VW puklice, ale určitě bych měl konečně jasno jestli 17" nebo 18" - na to mi ještě nikdo nedokázal pořádně odpovědět, takže hledam radu i tady, protože vim, že je tu spousta lidí s G4 1,6 a tak šance, že na ní má někdo 18" je větší. Myslim si, že napsat několik slov o tom, jak se majiteli jezdí na 18" zabere max. minutu, takže to pro Toxyze určitě žádná velká újma nebyla. Co se týče cen gum a dalšího co už jsi psal, jako něco v tom smyslu že se na něco takovýho nikdy nezmůžu... jestli sis nevšim, já tady neřešim ceny, ale to, jestli pro mě to auto bude se sportovnim podvozkem a 18" alu ještě použitelný. Zatim o tom nejsem přesvědčenej a nechce se mi kupovat 17" proto, abych pak hned přemýšlel nad 18". A nejsem takovej blázen, abych 18" a podvozek koupil jenom tak na zkoušku a pak prodával a dával zpátky 16" a sérii, protože na tom nejde jezdit. Co se týče toho decentního vaření a clean nárazníků, tak tam je situace taková, že nevidim důvod tohle realizovat, když nárazníky, plechy i lak jsou OK. Co na tom, že mi to zatim stačí tak, jak to mam teď a bez toho vaření se ještě nějakej čas obejdu? Jinak budeš se moc divit, ale mam i jiný záliby a aktivity než Golfa, který si taky vyžádají svuj čas a peníze... Navíc letos jsem od začátku roku nemocnej a léčim se doma (tim nechci, aby si mě litoval), tak mi auto jenom stojí pod okny. Letos už bych je neužil a proto jsem jejich koupi odložil. Jako fakt sorry, ale po tom co jsem si teď od tebe přečet bych byl nejradši, kdyby sis mě vůbec nevšímal. Nebo bude vlastně úplně nejlepší, když přestanu navštěvovat všechny fóra, kde jsi zaregistrovanej, abych tebe a vlastně i ostatní členy nepohoršoval? Tak to je asi tak vše, co jsem chtěl říct, děkuji za pozornost.

Uživatelský avatar
VlaK
Závodník
Závodník
Příspěvky: 539
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Zlín, Brno

Příspěvek od VlaK »

Mas pravdu. Brzo se uzdrav a at ti vyjdou vsechny plany. A to myslim v dobrym 8)
Born to grow.

Uživatelský avatar
Cormi
Pilot
Pilot
Příspěvky: 832
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Cormi »

Vlaku díky... Já si myslim že jsi docela v pohodě, ale neznáme se osobně a to, jak mě vždycky utřeš na fóru a zesměsníš, mě vždycky zamrzí... Nechápu, proč to děláš. Chápu, že když si někdy přečteš něco ode mě, tak se musíš chytat za hlavu, ale já už to tak prostě mam. To auto byla funglovka a mam k němu zvláštní vztah.

Golfa si chci nechat tak dlouho jak to jen půjde, takže počítam ještě min. 6 let... o žádnym jinym autě neuvažuju a za tu dobu se rozhodně stihne všechno zrealizovat (určitě i víc, než mam teď naplánováno). Pak už mě tohle přejde a koupim si auto, na který ani nesáhnu a nenecham sáhnout :) Teď snad chápeš, že na nic příliš nespěcham - vlastně se divim, že už se sithlo realizovat to co je (hlavně muzika) :)

Uživatelský avatar
VlaK
Závodník
Závodník
Příspěvky: 539
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Zlín, Brno

Příspěvek od VlaK »

Cormi píše:Vlaku díky... Já si myslim že jsi docela v pohodě, ale neznáme se osobně a to, jak mě vždycky utřeš na fóru a zesměsníš, mě vždycky zamrzí... Nechápu, proč to děláš. Chápu, že když si někdy přečteš něco ode mě, tak se musíš chytat za hlavu, ale já už to tak prostě mam. To auto byla funglovka a mam k němu zvláštní vztah.

Golfa si chci nechat tak dlouho jak to jen půjde, takže počítam ještě min. 6 let... o žádnym jinym autě neuvažuju a za tu dobu se rozhodně stihne všechno zrealizovat (určitě i víc, než mam teď naplánováno). Pak už mě tohle přejde a koupim si auto, na který ani nesáhnu a nenecham sáhnout :) Teď snad chápeš, že na nic příliš nespěcham - vlastně se divim, že už se sithlo realizovat to co je (hlavně muzika) :)
No taky mam funglovku, ale...za ty roky co ho mas jsi toho moc nestihl a sam ses snad poucil, ze kdyz do neceho sahas, je to obvykle na skodu (viz. nastrikana vrzajici palubka a jeji znovu a znovurozdelavani a tlumeni). Protoze sis v predchozim prispevku sam potvrdil, ze se porad ptas na to samy, na co odpovedet nejde, musi ti snad byt jasny, ze se muzes ptat dokekonecna, ne?

Kdyz ti lidi 18ky maji, asi se na tom jezdit da. Nekde se s nima potkej, at te svezou a poznas. Ptat se "neni to moc tvrdy?" cloveka, co na tom jezdi a je zvyklej, to proste nejde - nekomu se zda tvrdyho cokoliv jinyho nez Citroen XM a nekomu zase ani podvozek natvrdo neni dost. Chapes, co tim chci rict? Ptat se muzes donekonecna, ale sam priznavas, ze ses jinej - tak si to musis sam ZKUSIT!
Born to grow.

Uživatelský avatar
pepino
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1185
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pepino »

to vlak-myslim že je jedno jak dlouho řeší kola nebo na jakym foru to řeší,požádal o radu nebo o zkušenosti a ne o blbý keci.
když se ti to nelíbí tak na to nereaguj!
na autohifi mu bez keců napsali své zkušenosti
nevim jestli se dotazoval i na tvém novém domově nebo jak jsi nazval to forum kam si před měsícem odešel,ale tady si může psát co chce

Uživatelský avatar
Nalim
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1653
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OstraVWa

Příspěvek od Nalim »

Každého věc kolikrát se tady na něco zeptá a pokud mě tohle pohoršuje,tak neodpovídám.
Nebudem si hrát na elitu a posílát lidi do pr**le.
S Cormím si občas píšu a musím říct,že mu nejde o peníze.Když si postaví hlavu,tak si to koupí ať to stojí co to stojí.
Je pravda,že někdy řeší detaily až moc do hloubky,ale tohle je každého věc.
Tohle forum je svobodné a doufám,že i zůstane.

P.S.Co mě teď sere více jsou pomrdané volby,protože to půjde pěkně do kytek :evil:

Uživatelský avatar
Cormi
Pilot
Pilot
Příspěvky: 832
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Cormi »

Vlak: jasně, vim... řeknu ti to takhle, po škole jsem začal podnikat a koupil tohohle Golfa, bohužel podnikání zrovna neprosperovalo, tak jsem to nechal jak je (stejně jsem se potřeboval hlavně naučit jezdit). Před 2 rokama jsem akorát koupil kola, výfuk, mlhovky a několik "blbostí" do interiéru. Začátkem loňskýho roku, kdy jsem mimochodem začal chodit na autohifi jsem podnikání ukončil a nechal se zaměstnat, takže peníze na to, abych něco moh začít dělat byly až loni a hned sem se vrhnul na muziku, bohužel na nic jinýho než to lakování a interiér peníze nezbyly. Teď nevim, jestli napřed investovat do domácího Hi-Fi, modelů, do auta... prostě je toho hodně, do čeho jsem ochotnej sypat peníze a vždycky něco musí počkat. Mam to všechno fakt naplánovaný a realizuju podle toho, jak jsou peníze.

Co se týče tříramennýho volantu, tak ten mě vůbec nebere. Koupil jsem si na ten 4-ramennej koženej potah od Isotty (řešenej přímo na tenhle, takže jde i přes ty ramena) a jsem naprosto spokojenej. Dveře a palubka teď celkem drží, akorát blbne středovej tunel, ale neřešim to. Předělá se to koncem léta, abych měl klid na zimu a s tim se spojí další věci související s interiérem.

Mimochodem, kdo by měl zájem o úplně novou loketní opěrku, tak je na ebayi akci - každá (včetně kožených!!!) za 88,00 EUR.Poštovný vyjde na 16,95 EUR, takže pokud na ní máte někdo spadeno, tak tohle je jedinečná příležitost... http://stores.ebay.de/Tuning-Fanatics-S ... idZ2QQtZkm" target="_blank

Obrázek

Uživatelský avatar
castor
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 32
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od castor »

To Cormi: Cau chlape,ja mam na sve Bore 225/40/18 a podvozek je serie,zadek je sice trochu nahore ale me se to tak libi a navic kdyz tam sedne 5 devadesatikilovejch lidi a jezdim pres ty nase boule tak to ani neskrtne,mel sem moznost zkusit sport pruziny a komfort sel total nekam nehlede na to ze uz jen prechodem na 18ky sel komfort tak o 40% dolu.Sport pruziny nebrat,bud celej podvozek coz je podle me zbytecnost a nebo nech klidne serii.
Přílohy
3.jpg
3.jpg (40.16 KiB) Zobrazeno 942 x

Uživatelský avatar
Cormi
Pilot
Pilot
Příspěvky: 832
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Cormi »

castor: díky. Na Boru jsem už koukal dřív - tyhle kola VW opravdu moc sluší. Nemůžu si pomoct, ale pořádnej G4 a pořádná Bora musí stát na 18". Za tyhle blatníky budu VW do smrti proklínat :D

Uživatelský avatar
Cormi
Pilot
Pilot
Příspěvky: 832
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Cormi »

Jinak už jako malej kluk jsem snil o pěknym Golfovi (napřed Golf 2, pak Golf 3 Variant a nakonec mam Golfa 4). Bohužel, jak teď zjišťuju, tak realizace neni vůbec jednoduchá, zvlášť v našich podmínkách.

Uživatelský avatar
Cormi
Pilot
Pilot
Příspěvky: 832
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Cormi »

Mimochodem tady je G4 na 22"... taky to jde, ale na 1,6 trošku moc :)

Obrázek

Uživatelský avatar
Chudej student
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4438
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Chudej student »

Pro spokojenost nekterych clenu bych zalozil sekci:Laborace a jim podobne :wink: :lol: :lol: nekteri clenove by jiste hojne vyuzivali... :D
http://www.escape6.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
pepino
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1185
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pepino »

Chudej student píše:Pro spokojenost nekterych clenu bych zalozil sekci:Laborace a jim podobne :wink: :lol: :lol: nekteri clenove by jiste hojne vyuzivali... :D
jj a tebe moderátorem :lol:

Uživatelský avatar
Chudej student
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4438
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Chudej student »

pepino píše:
Chudej student píše:Pro spokojenost nekterych clenu bych zalozil sekci:Laborace a jim podobne :wink: :lol: :lol: nekteri clenove by jiste hojne vyuzivali... :D
jj a tebe moderátorem :lol:
No jasne Pepiku :D
http://www.escape6.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
castor
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 32
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od castor »

Ja teda nevim ale ten Golf na tech 22" se mi proste hnusi,je to podle me spis senzace nez krasa,takovy klisee,pripomina mi to Lolo Ferrari a jeji prsa,senzace ale hnus ;)

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“