Bora + PDA propojeny s radiem a zapnutym nabijecem hapruje

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
castor
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 32
Registrován: 24.02.2006 21:02

Bora + PDA propojeny s radiem a zapnutym nabijecem hapruje

Příspěvek od castor »

Zdravim Vas vsechny,vim ze to sem asi moc nepatri ale treba nekdo ma podobnou zkusenost a poradi mi.Jde o to ze jsem sve PDA Acer n35 chtel propojit jackem s radiem kdyz uz ho mam v aute kvuli navigaci a tim padem ho vyuzit i jako prehravac MP3,filmu,etc. Vse slape v pohode dokud nestrcim napajeci kabel od aceru do cigaretoveho zapalovace aby se nabijel.Kdyz neni nastartovano tak to jeste jde,je z reproduktoru slyset jen sumeni s praskanim,jakmile ale nastartuju zacne se ozyvat i piskot a podobne pazvuky a to uz se proste neda.Chtelo by to asi nejak odrusovaci clanek ale moc tomu nerozumim takze se obracim na Vas ;)

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Re: Bora + PDA propojeny s radiem a zapnutym nabijecem hapru

Příspěvek od Tomm »

castor píše:Zdravim Vas vsechny,vim ze to sem asi moc nepatri ale treba nekdo ma podobnou zkusenost a poradi mi.Jde o to ze jsem sve PDA Acer n35 chtel propojit jackem s radiem kdyz uz ho mam v aute kvuli navigaci a tim padem ho vyuzit i jako prehravac MP3,filmu,etc. Vse slape v pohode dokud nestrcim napajeci kabel od aceru do cigaretoveho zapalovace aby se nabijel.Kdyz neni nastartovano tak to jeste jde,je z reproduktoru slyset jen sumeni s praskanim,jakmile ale nastartuju zacne se ozyvat i piskot a podobne pazvuky a to uz se proste neda.Chtelo by to asi nejak odrusovaci clanek ale moc tomu nerozumim takze se obracim na Vas ;)
a co mas za radio?
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
dakty
Pilot
Pilot
Příspěvky: 851
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dakty »

asi tam je někde nějaký rušivý element...přesně,co máš za rádio? Co zkusit napojit ten zapalovač (=zásuvku 12V) přímo na baterku???

Osobně mám PDA iPAQ HP rz1710 a i toto mám občas propojené,ale žádně pískání nemám...

Uživatelský avatar
castor
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 32
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od castor »

radio mam Panasonic CQ-DFX802N
Přílohy
art14999_0.jpg
art14999_0.jpg (7.67 KiB) Zobrazeno 926 x

Uživatelský avatar
dakty
Pilot
Pilot
Příspěvky: 851
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dakty »

pěkný,ale je to divný...nemělo by to nikterak zlobit...leda ýe by byl KO vstup do rádia...

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Příspěvek od Tomm »

Co treba zkusit jestli neni nekde povolena kostra? At uz u radia nebo u te zasuvky?

Ten cigaretovej nabijec je original nebo nejaka levna kopie?

Minimalne bych zkusil ten nabijec zapojit do zasuvky v kufru, jestli to bude taky delat.
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“