jak se pozna praskla stahovacka ?

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Uživatelský avatar
vwberni
Pilot
Pilot
Příspěvky: 700
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha 4 Modrany
Kontaktovat uživatele:

jak se pozna praskla stahovacka ?

Příspěvek od vwberni »

ahojte menil jsem stahovacku u spolujezdce za takovou tu opravnou sadu
byla uplne z jineho materialu na levou stranu jsem se vykaslal
ale kdyz jsou otevrena okna a zabouchnou se dvere tak to okno dela divnej zvk kdyz za nej vezmu tak s nim hybat nejde drzi pevne prijde mi to na obou stranach

je teda znova praskla ??? jen tak ??

Uživatelský avatar
rombo
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1947
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od rombo »

ten divnej zvuk to dela kdy?? kdyz to stahujes nebo vytahujes?? pokud myslis zhe to dela treba bordel kdyz jen zabouchnes dvere pri stahnutym okynku a pak je klid tak je to v poho pac se to okno trocha pohne :wink:


jinak praskla stahovacka bud dela kraval kdyz se stahuje/vytahuje okno a nebo nejde vubec :lol:

Uživatelský avatar
PeLa
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2095
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jižní Čechy - kousek od Metropole
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PeLa »

Když Ti prasknou ty silonové úchyty, tak Ti zajede okno do dveří. Ta opravná sada je už hliníková a ta by prasknout neměla.
El Rom de Cuba

http://pelack.mybrute.com" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
vwberni
Pilot
Pilot
Příspěvky: 700
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha 4 Modrany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vwberni »

rombo píše:ten divnej zvuk to dela kdy?? kdyz to stahujes nebo vytahujes?? pokud myslis zhe to dela treba bordel kdyz jen zabouchnes dvere pri stahnutym okynku a pak je klid tak je to v poho pac se to okno trocha pohne :wink:


jinak praskla stahovacka bud dela kraval kdyz se stahuje/vytahuje okno a nebo nejde vubec :lol:
jj defakto jen kdyz je stahnuty a zavres ale je to teda fakt hrooooznej zvuk jak nejakyho staryho kramu typu fiat regata nebo tak me napada:)

Uživatelský avatar
vwberni
Pilot
Pilot
Příspěvky: 700
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha 4 Modrany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vwberni »

PeLa píše:Když Ti prasknou ty silonové úchyty, tak Ti zajede okno do dveří. Ta opravná sada je už hliníková a ta by prasknout neměla.
tu jsem si prave koupil a dal na tu stranu kde byla praskla ale jen prava cast na levym okne okno jeste jezdilo ale hejbalo se . ted to dela jen ten zvuk na ty meneny strane i na druhy. nevim jestli je to teda normalni taky vam to dela ???? myslim ze to to auto nedelalo . :( treba je to uz volny jak se to parkrat rozdelavalo nebo nevim :oops:

Uživatelský avatar
rombo
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1947
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od rombo »

vwberni píše:
rombo píše:ten divnej zvuk to dela kdy?? kdyz to stahujes nebo vytahujes?? pokud myslis zhe to dela treba bordel kdyz jen zabouchnes dvere pri stahnutym okynku a pak je klid tak je to v poho pac se to okno trocha pohne :wink:


jinak praskla stahovacka bud dela kraval kdyz se stahuje/vytahuje okno a nebo nejde vubec :lol:
jj defakto jen kdyz je stahnuty a zavres ale je to teda fakt hrooooznej zvuk jak nejakyho staryho kramu typu fiat regata nebo tak me napada:)
no me to okno taky pri spustenym udela takovej divnej zvuk jako by se bouchlo o kov a zase se vratilo ale nic strasnyho (takovej dutej zvuk, nevim jak to popsat).. ale ted nevim jestli to delaj obe strany :D .. Pritom mam meneny obe predni stahovacky.. leva kvuli tomu zhe praskly ty umelohmotny packy co drzej okno a neslo uz stahnout a obcas spadlo do dveri :lol: a prava byla uz nekym menena za tu s kovovejma ale praskl tam takovej plast co napina pruzinku u motorku na to stahovani a delalo to fakt mocnej kraval kdyz sem to stahoval.. jako by to o neco drelo ale nastesti sem si nechal zbytky te leve a pouzil ten plastik na tu pravou takze sem to nemusel uz kupovat :wink: .. no ono kdyz sem se tak na to dival tak kazda ta stahovacka se mi zdala jinak napnuta, myslim tim ty lanka :roll: .. asi pokazde jinej vyrobce

Uživatelský avatar
rombo
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1947
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od rombo »

vwberni píše:
PeLa píše:Když Ti prasknou ty silonové úchyty, tak Ti zajede okno do dveří. Ta opravná sada je už hliníková a ta by prasknout neměla.
tu jsem si prave koupil a dal na tu stranu kde byla praskla ale jen prava cast na levym okne okno jeste jezdilo ale hejbalo se . ted to dela jen ten zvuk na ty meneny strane i na druhy. nevim jestli je to teda normalni taky vam to dela ???? myslim ze to to auto nedelalo . :( treba je to uz volny jak se to parkrat rozdelavalo nebo nevim :oops:
chapu to dobre zhe si vymenil jenom jednu tu prasklou uchytku co drzi sklo za tu kovovou?? ja menil radsi obe.. sice se mi zda zhe po vymene to okno jezdi o neco pomaleji ale mozna je to jen pocit :wink:

Uživatelský avatar
PeLa
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2095
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jižní Čechy - kousek od Metropole
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PeLa »

To okno je uhycené jen v těch hliníkových úchytech a když sjede do dveří, tak je téměř volné, jen v nějakých vodících lištách. Když zavřeš dveře, tak se pohne a klepně o něco. Dělá mi to taky a to ho nemám rozdělávané.
El Rom de Cuba

http://pelack.mybrute.com" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Oakley
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1526
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Oakley »

stažený okno dělá bordel při zavírání
A4 Avant 3.0 TDI Sline

Uživatelský avatar
Toxyz
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4623
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Toxyz »

no myslím že mě to dělá uplně to samý co vwbernimu, ale jen spolujezdcovo okno :!: , když je stažený (uplně nebo jen trochu) a zavřou se dveře tak to prostě hrozně zadrnčí (takovej plechovej zvuk), a když za to okno vemu tak je jakoby volny (hejbe se tak +/- 1cm) .....to asi nebude normálka, protože řidičovo okno tam sedí jak přibitý a ani nehlesne :roll:
GI Cabrio 1,8 16v - White Edition + daily TDI "slepice"

Uživatelský avatar
Toxyz
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4623
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Toxyz »

Toxyz píše:no myslím že mě to dělá uplně to samý co vwbernimu, ale jen spolujezdcovo okno :!: , když je stažený (uplně nebo jen trochu) a zavřou se dveře tak to prostě hrozně zadrnčí (takovej plechovej zvuk), a když za to okno vemu tak je jakoby volny (hejbe se tak +/- 1cm) .....to asi nebude normálka, protože řidičovo okno tam sedí jak přibitý a ani nehlesne :roll:
tak už sem to vyřešil...rozdělal a zjistil že je z toho plastovýho držáku pět kousků...se divim že to vubec fungovalo, ted už je to zase OK, oprava za chvilku hotova, akorát než sem to zas všechno dostal zpět mi chvilku trvalo :oops:
jinak diky starochovi za navod :wink:
GI Cabrio 1,8 16v - White Edition + daily TDI "slepice"

Uživatelský avatar
Dr.Diesel
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1497
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prágl
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dr.Diesel »

Nehledej na tom zavady, taky sem mel ty tendence. Okno jezdi, tak to neres :wink:
KÄRCHER: Prodej, servis, půjčovna: http://www.allwin.eu/
KÄRCHER E-SHOP: http://karcher.allwin.eu/

Obrázek

Uživatelský avatar
kou
Řidič
Řidič
Příspěvky: 111
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prerovak v Praze
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kou »

Taky s tim mam problem u spolujezdce. Kdyz stahnu okno na pul zerdi, tak jde bez problemu zpatky nahoru. Kdyz ho pustim niz, tak se ozve neprijemny zvuk jako u lamani skla a predek pada. Kdyz ho rukou srovnam, nahoru jde zase v pohode. Pri zavirani dveri se stahnutym oknem taky neprijemna rana. Co s tim, je to na vymenu stahovacky ?

Uživatelský avatar
Oakley
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1526
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Oakley »

kou píše:Taky s tim mam problem u spolujezdce. Kdyz stahnu okno na pul zerdi, tak jde bez problemu zpatky nahoru. Kdyz ho pustim niz, tak se ozve neprijemny zvuk jako u lamani skla a predek pada.
Pravděpodobně se ti o něco zachytává sklo, zkus trochu povytáhnout kabely. S jedním klubákem jsem to už řešil, okno mu od půlky nechtělo moc jet a kolikrát se aj vrátilo dolů-měl moc zastrčený kabely a okno do nich naráželo.
A4 Avant 3.0 TDI Sline

Uživatelský avatar
kou
Řidič
Řidič
Příspěvky: 111
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prerovak v Praze
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kou »

Presne tak, nekdy se po zavreni vraci dolu, myslis popotahnout kabely co vedou ze dveri do auta ? Dik ;)

Kdyz nad tim tak premyslim, mam pocit, ze mi ani nefunguje kontakt pro dovirani dveri, kdyz otevru dalkou a vlezu ke spolujezdci, tak se za chvili se auto zase zamkne, jako bych vubec neotevrel .... to by mohlo souviset s tema kabelama, ne ?
Ale pocitac otevreny dvere nehlasi .... normalne to umi ;)

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“