prosba o radu - teče olej (golf IV variant 85kw 2000)

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
tommm
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 24.02.2006 21:02

prosba o radu - teče olej (golf IV variant 85kw 2000)

Příspěvek od tommm »

ahoj, prosim o radu. přes noc mám vždycky v garáži malou kapku oleje a někdy to v autě při jízdě přes větrák smrdí od spálenýho oleje.byl jsem v servisu a řekli mi, že uniká olej do sání od turba a že s tím můžu jezdit dál a jenom budu prý dolejvat víc oleje nebo si mám připravit 20 litrů na repas turba. Dík za nějakou radu

Uživatelský avatar
Deivid
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1804
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Deivid »

repas tolik nestojí,tady na klubu je jeden člověk co se tím zabývá,akorát by mě zajímalo co za vola ti řeklo,že s tím můžeš jezdit dál a jen dolívat víc oleje??????? :idea:

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Příspěvek od Tomm »

Chtelo by to poradne zkontrolovat odkud to tece, v servisu jsou to noumove - me rekli ze mi taky tece olej z vany, ve skutecnosti tekl od gufera klikovky...

To, ze turbo pousti trosku oleje je normalni, divny je ale ze by ti to proteklo na podlahu garaze, kdyz system sani je uzavrenej? To se mi nezda, proto bych patral po uniku lip nez oni.
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
cosby
Profík
Profík
Příspěvky: 1098
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od cosby »

pokud to poteče z kliky nebo z vačky,nebude to smrdět,nedostane se to na váfuk.umyj to a mrkni,odkut to jde

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“