repraky v dverach - VYRIESENE

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Příspěvek od Tomm »

dllukac píše:Takze som to uspesne zvladol, aj ked madlo som trosku nacal, ale klipsne prezili bez ujmy vsetky.... akorat som nic nevyriesil, lebo drncanie ide z reproduktora, muselo sa v nom nieco pokaslat, je tam origo tak budem muset odvrtat nity a pozriet to z druhej strany, no k tomu som sa este nedostal :cry:
A nebo sundat celej ten plech a nemusis nic odvrtavat :wink:
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
dllukac
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 314
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Martin. SK

Příspěvek od dllukac »

sakra, tak to som si nevsimol ... uz by som to vrtal, ale to sa mi nechcelo a nemal som na to cas, tak som to zavrel, ze to mrkne cez weekend, ale teraz si mi dal "brouka do hlavy" :roll:

Uživatelský avatar
dllukac
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 314
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Martin. SK

Příspěvek od dllukac »

Takze je to definitivne skapaty reprak ... aj ked som ho vybral tak hrkoce vo vnutri, membrana je sice OK ... budem muset kupit novy ... pasuju tam 165mm?

Uživatelský avatar
13RANO
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 384
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Příspěvek od 13RANO »

pasuju :wink:

Uživatelský avatar
dllukac
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 314
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Martin. SK

Příspěvek od dllukac »

takze HOTOVO. Podarilo sa mi rozobrat obe predne dvere, vymenit repraky a znova to dat dokopi. Nic som pri tom nezlomil a ani mi nic nezostalo :D ... len jeden dobry a jeden zly origo reprak ... ak by mal niekto zaujem nech sa ozve

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“