Zahada s pedalem plynu u TDI - prosim o radu

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Zahada s pedalem plynu u TDI - prosim o radu

Příspěvek od Tomm »

Zdravim, chtel jsem si koupit sportovni pedaly (ty co tu nabizi VLK) ale zjistil jsem zahadnou vec - mam v pedalu plynu nejaky dva sroubky a vubec netusim jakou maji funkci. Prohlizel jsem to ze vsech stran - jak se dalo, ale proste jsem na nic neprisel. Ta "desticka" vypada na origo a je v jednom kusu s tim plastem na kterym je uchycena. Zadnou mezeru nebo prasklinu jsem nenasel. FAKT NECHAPU!

Jo a neni na ni zadna guma - je to jen desticka z plastu. Ma tym byt? Pokud ano, muzete mi nekdo napsat cislo "gumy" co prijde nasadit na tu plastovou podlozku? (v ETCE jsou nesmysly, uz jsem ji dle ETKY jednou objednal a prislo mi neco jinyho)

A hlavne - mate nekdo vysvetleni na co jsou ty 2 sroubky????

Diky
Přílohy
Obraz006.jpg
Obraz006.jpg (37.26 KiB) Zobrazeno 738 x
Obraz009.jpg
Obraz009.jpg (43.11 KiB) Zobrazeno 738 x
Obraz011.jpg
Obraz011.jpg (39.98 KiB) Zobrazeno 738 x
Obraz012.jpg
Obraz012.jpg (78.19 KiB) Zobrazeno 738 x
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
Oakley
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1526
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Oakley »

Nějaká blbost, ne? Někdo před tebou tak horlivě šlapal na plyn až ho ulomil.
A4 Avant 3.0 TDI Sline

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Příspěvek od Tomm »

Oakley píše:Nějaká blbost, ne? Někdo před tebou tak horlivě šlapal na plyn až ho ulomil.
No prave, jenze kdyby byl ulomenej, tak to by ta plastova desticka nebyla v jednom kusu s tim "klackem" na kterym drzi ne? Vubec to nechapu jakej to tam ma smysl...
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
Oakley
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1526
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Oakley »

Tomm píše:
Oakley píše:Nějaká blbost, ne? Někdo před tebou tak horlivě šlapal na plyn až ho ulomil.
No prave, jenze kdyby byl ulomenej, tak to by ta plastova desticka nebyla v jednom kusu s tim "klackem" na kterym drzi ne? Vubec to nechapu jakej to tam ma smysl...
A není jen šikovně prasklej a aby se neulomil úplně, tak ho radši sešroubovali?
A4 Avant 3.0 TDI Sline

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Příspěvek od Tomm »

Oakley píše:
Tomm píše: No prave, jenze kdyby byl ulomenej, tak to by ta plastova desticka nebyla v jednom kusu s tim "klackem" na kterym drzi ne? Vubec to nechapu jakej to tam ma smysl...
A není jen šikovně prasklej a aby se neulomil úplně, tak ho radši sešroubovali?
Prohlizel jsem to a nezda se...
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Příspěvek od Tomm »

Tak mozna reseni - nekdo tam mel ASI neorigo kovovy pedaly (krytky) a mel je prisroubovany. Nic jinyho me nenapada... :-(

Ale otazka zustava - ma tam origo byt ta gumova krytka???
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
rombo
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1947
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od rombo »

ja zadnou gumovou krytku na plynovym pedalu nemam takze bych rekl zhe ne.. ty srouby tam origo urco nejsou :wink:

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Příspěvek od Tomm »

rombo píše:ja zadnou gumovou krytku na plynovym pedalu nemam takze bych rekl zhe ne.. ty srouby tam origo urco nejsou :wink:
Jj, o tech sroubech vim, dik. Ale proc maji tu krytku tedy v ETCE? (dokonce vic variant - ctyri)
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
Nalim
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1653
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OstraVWa

Příspěvek od Nalim »

Jestli tam třeba nebyl kdysi nějaký jiný sport pedál co byl přišroubovaný.
Někomu se nelíbíl a dal ho dolů.nechal si akorát ty šroubky?

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Příspěvek od Tomm »

Nalim píše:Jestli tam třeba nebyl kdysi nějaký jiný sport pedál co byl přišroubovaný.
Někomu se nelíbíl a dal ho dolů.nechal si akorát ty šroubky?
Jj, nejspis to tak bude. Divny je ze na ostatnich pedalech zadny sroubky ani dirky nejsou. No zkusim to vysroubovat, tak se to snad nerozpadne :wink:

Mate nekdo v GIV na pedalu plynu gumovou krytku ???
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Příspěvek od Tomm »

Takze vyreseno: 90% aut (Golf, Octavia, Toledo) tam tu gumu nemaji...

i kdyz je v ETCE :wink:
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“