konečně mám palubák

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Uživatelský avatar
Chudej student
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4438
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Chudej student »

Berni kua...budiky z passata maj uplne jinej tvar..co se taky novejch a starej..pokud sou do 260 jak ty stary tak ty novy tak je uplne jedno kde je jaka rachlost..ty budiky si to prechroustaj sami..Zacvaknes je do tech stekru a oni uz si s tim poradej..Pak jen staci kod budiku,ten by mel bejt k tem co koupujes a prehodis to..Canbus mas,a komfortu co umi s maxacem taky ne?Co Ti vsechno ukazuje maxidot?A uz nelaboruj :)
http://www.escape6.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
zajda
Řidič
Řidič
Příspěvky: 129
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Střední Morava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zajda »

berni: no sehnat stejný budíky jako mám já bude těžký, no a když je seženeš tak počitej tak min. 5000,- na ebay stojí např. 9000,-. Pokud máš navigaci tak si určitě sežen s maxidotem ale jestli ne tak je to zbytečný stačí palubák aj přes půlku.Já jsem taky scháněl obyčejný ale kapl jsem na perfekni kauf tak jsem je vzal. 8)

Uživatelský avatar
vwberni
Pilot
Pilot
Příspěvky: 700
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha 4 Modrany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vwberni »

Chudej student píše:Berni kua...budiky z passata maj uplne jinej tvar..co se taky novejch a starej..pokud sou do 260 jak ty stary tak ty novy tak je uplne jedno kde je jaka rachlost..ty budiky si to prechroustaj sami..Zacvaknes je do tech stekru a oni uz si s tim poradej..Pak jen staci kod budiku,ten by mel bejt k tem co koupujes a prehodis to..Canbus mas,a komfortu co umi s maxacem taky ne?Co Ti vsechno ukazuje maxidot?A uz nelaboruj :)
maxidot mi ukazuje navi , teplotu otevrenej kufr, stanici radio, ostrikovace apod. no cece ja to dost dlouho schanim a ten clovek z vraku mi rikal abych si na tohle dal pozor ze si to dal a ukazovalo se mu to jinak ze nakonec pouzil jen to plexi s chromem tak to mam i ted ja ale ty budiky se mi fakt straaaaasne libi bral bych je hned ale nevim jak tohle resit. jestli je to ok tak supr ale kde sehnat tyhle budiky s maxidot je to snad od r 2003 a tech golfu z maxidot je tak 5,5

Uživatelský avatar
vwberni
Pilot
Pilot
Příspěvky: 700
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha 4 Modrany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vwberni »

Chudej student píše:Berni kua...budiky z passata maj uplne jinej tvar..co se taky novejch a starej..pokud sou do 260 jak ty stary tak ty novy tak je uplne jedno kde je jaka rachlost..ty budiky si to prechroustaj sami..Zacvaknes je do tech stekru a oni uz si s tim poradej..Pak jen staci kod budiku,ten by mel bejt k tem co koupujes a prehodis to..Canbus mas,a komfortu co umi s maxacem taky ne?Co Ti vsechno ukazuje maxidot?A uz nelaboruj :)
b5 je ma stejny ne ? jde o to ze ten maxidot meli spis

Uživatelský avatar
Chudej student
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4438
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Chudej student »

vwberni píše:
Chudej student píše:Berni kua...budiky z passata maj uplne jinej tvar..co se taky novejch a starej..pokud sou do 260 jak ty stary tak ty novy tak je uplne jedno kde je jaka rachlost..ty budiky si to prechroustaj sami..Zacvaknes je do tech stekru a oni uz si s tim poradej..Pak jen staci kod budiku,ten by mel bejt k tem co koupujes a prehodis to..Canbus mas,a komfortu co umi s maxacem taky ne?Co Ti vsechno ukazuje maxidot?A uz nelaboruj :)
b5 je ma stejny ne ? jde o to ze ten maxidot meli spis
Ne,nema....
http://www.escape6.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
bol.
Řidič
Řidič
Příspěvky: 68
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: SČ-Děčín

Příspěvek od bol. »

Chudej student píše:
vwberni píše: b5 je ma stejny ne ? jde o to ze ten maxidot meli spis
Ne,nema....
problém bych nehledal ani tak ve tvaru,to plexi se dá vzájemně prohodit,ale ta el.uvnitř je jiná,i když je tam nacvakneš bude ti to ukazovat blbosti....

Uživatelský avatar
vwberni
Pilot
Pilot
Příspěvky: 700
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha 4 Modrany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vwberni »

bol. píše:
Chudej student píše: Ne,nema....
problém bych nehledal ani tak ve tvaru,to plexi se dá vzájemně prohodit,ale ta el.uvnitř je jiná,i když je tam nacvakneš bude ti to ukazovat blbosti....
no presne ale tak jestli to ma a jde mu to tak ja mam stejny auto !!

Uživatelský avatar
MadJackob
Pilot
Pilot
Příspěvky: 717
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Orlowá
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MadJackob »

Pánové ted jedná blbá otázka---chtěl bych palubák do GIV ale mám r v 98 GTi newíte kolik by to tak vyšlo a kde???

četl jsem to tu ale jsem absolut. laik tak dík za vše mám 2 kousky co by to chtěli ;)

Uživatelský avatar
cosby
Profík
Profík
Příspěvky: 1098
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od cosby »

Jak jsem psal,základní deska by měla být shodná s octávii,tak předělat podsvit a mělo by to fachat.
jen pro info-maxidot na Octávii
Přílohy
max O2.JPG
max O2.JPG (74.19 KiB) Zobrazeno 1103 x

Uživatelský avatar
cosby
Profík
Profík
Příspěvky: 1098
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od cosby »

další-zde navi
Přílohy
max O3.JPG
max O3.JPG (75.44 KiB) Zobrazeno 1102 x

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“