konečně mám palubák

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Uživatelský avatar
VlaK
Závodník
Závodník
Příspěvky: 539
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Zlín, Brno

Příspěvek od VlaK »

Jenze vy urco nemate maxidot, fesisaci :) Takze muzete drzet co chcete a ukaze se vam prdlajs :lol: :lol: :lol:
Born to grow.

Uživatelský avatar
Chudej student
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4438
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Chudej student »

VlaK píše:Jenze vy urco nemate maxidot, fesisaci :) Takze muzete drzet co chcete a ukaze se vam prdlajs :lol: :lol: :lol:
Ale mame...fesaku :nail:
http://www.escape6.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
VlaK
Závodník
Závodník
Příspěvky: 539
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Zlín, Brno

Příspěvek od VlaK »

Chudej student píše:
VlaK píše:Jenze vy urco nemate maxidot, fesisaci :) Takze muzete drzet co chcete a ukaze se vam prdlajs :lol: :lol: :lol:
Ale mame...fesaku :nail:
O tobe taky nikdo nemluvi, mluvi se tu o tech G4, wosaku :)
Born to grow.

Uživatelský avatar
nogis
Závodník
Závodník
Příspěvky: 579
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od nogis »

Maxidot mám, ale prdlajs se mi ukázalo. Budíky jsem kupoval před půl rokem úplně nové, ale auto je r.v.2000. Takže problém bude asi tam. Nové budíky ve starém autě toho asi moc nenadělají. Nešlo by někde něco přepojit, aby to fungovalo?

Uživatelský avatar
Chudej student
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4438
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Chudej student »

nogis píše:Maxidot mám, ale prdlajs se mi ukázalo. Budíky jsem kupoval před půl rokem úplně nové, ale auto je r.v.2000. Takže problém bude asi tam. Nové budíky ve starém autě toho asi moc nenadělají. Nešlo by někde něco přepojit, aby to fungovalo?
Vymenit komfortku?Jednotku?Tohle bude vedet Milan...ja jen tipuju...
http://www.escape6.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
zajda
Řidič
Řidič
Příspěvky: 129
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Střední Morava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zajda »

no kdybych chtel měnít ja komfortku atd. aby mě to ukazovalo otevřený dveře,pípalo když mám rozlý světla atd. tak by mě to stálo cca 10 000,- :(

Uživatelský avatar
nogis
Závodník
Závodník
Příspěvky: 579
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od nogis »

A to je cena nové u VW, ne? Nebo je to i zásah do elektroinstalace? Rozsvícený světla mi to hlásí, pokles teploty pod 5 stupňů, ale otevřené dveře ani tu Hlavní nabídku ne.

Uživatelský avatar
Pipiak
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 21
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Trnava

Příspěvek od Pipiak »

mne to hlasi svetla, otvorene dvere, pokles teploty pod 5 stupnov a tu ponuku som este neskusal, optimizmus ma presiel po vyjadreni VLaKa,
takze naisto uvidim po obede

Uživatelský avatar
zajda
Řidič
Řidič
Příspěvky: 129
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Střední Morava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zajda »

nogis píše:A to je cena nové u VW, ne? Nebo je to i zásah do elektroinstalace? Rozsvícený světla mi to hlásí, pokles teploty pod 5 stupňů, ale otevřené dveře ani tu Hlavní nabídku ne.
cena za new to určitě není říkal mě to Milan_TS když jsem se ho ptal kolik by to stálo to překopat.

permonik
Řidič
Řidič
Příspěvky: 167
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od permonik »

jo, to mi rikal taky - a takyrikal neco ve smyslu ze to je vrazda

KADEL
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1571
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Teplice v Čechách
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KADEL »

HELE chtěl bych takové budíky mam ale 98 šlo by s tím něco udělat? nebo dají se někde sehnat jen ty kroužky????? nic jinýho neptřebuju

Uživatelský avatar
vwberni
Pilot
Pilot
Příspěvky: 700
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha 4 Modrany
Kontaktovat uživatele:

Re: konečně mám palubák

Příspěvek od vwberni »

zajda píše:Tak jsem si udělal radost novýma budíkyma s maxidotem.Tímto chci poděkovat Milanovi_TS za perfekně odvedou práci :!: 8)
ty mas 1,6 benzin a mas tam tyhle budiky a ukazuje se ti presne rychlost ? mel jsem taky koupeny tyhle budiky ale bylo mi receno ze mi nepujde sestelovat rychlost protoze ja mam uprostred 130 a ty 100 ????? jde to teda . mel jsi to puvodne tx jako ja a ted to mas predelany ? mam 3/ 2001 1,6 16 v
Přílohy
2s sss.jpg
2s sss.jpg (45.61 KiB) Zobrazeno 1349 x

Uživatelský avatar
zajda
Řidič
Řidič
Příspěvky: 129
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Střední Morava
Kontaktovat uživatele:

Re: konečně mám palubák

Příspěvek od zajda »

vwberni píše:
zajda píše:Tak jsem si udělal radost novýma budíkyma s maxidotem.Tímto chci poděkovat Milanovi_TS za perfekně odvedou práci :!: 8)
ty mas 1,6 benzin a mas tam tyhle budiky a ukazuje se ti presne rychlost ? mel jsem taky koupeny tyhle budiky ale bylo mi receno ze mi nepujde sestelovat rychlost protoze ja mam uprostred 130 a ty 100 ????? jde to teda . mel jsi to puvodne tx jako ja a ted to mas predelany ? mam 3/ 2001 1,6 16 v
hele měl jsem ty samý budíky jako ty 130 uprostřed, no teď mám 100 uprostřed a žadnej problém ukazuje to jak má. Myslím že s tím ani Milan nic nedělat ale to by jsi se musel zeptat jeho já tomu zase tak nerozumím. :D

Uživatelský avatar
vwberni
Pilot
Pilot
Příspěvky: 700
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha 4 Modrany
Kontaktovat uživatele:

Re: konečně mám palubák

Příspěvek od vwberni »

zajda píše:
vwberni píše: ty mas 1,6 benzin a mas tam tyhle budiky a ukazuje se ti presne rychlost ? mel jsem taky koupeny tyhle budiky ale bylo mi receno ze mi nepujde sestelovat rychlost protoze ja mam uprostred 130 a ty 100 ????? jde to teda . mel jsi to puvodne tx jako ja a ted to mas predelany ? mam 3/ 2001 1,6 16 v
hele měl jsem ty samý budíky jako ty 130 uprostřed, no teď mám 100 uprostřed a žadnej problém ukazuje to jak má. Myslím že s tím ani Milan nic nedělat ale to by jsi se musel zeptat jeho já tomu zase tak nerozumím. :D
fakt ????? to teda nevim a jsi si jistej ??? preci jen to auto vysle aby ukazoval na prostred kde je 130 a nejedniou je tam kilo ale to samozrejme auo nepozna prej je to cidlo na prevodovce jestli to jde tak ty budiky bych fakt dost chtel ale maxidot a mas je z golfa ? nebo jdou i z passata napr ?

Uživatelský avatar
vwberni
Pilot
Pilot
Příspěvky: 700
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha 4 Modrany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vwberni »

Milan_TS píše:
nogis píše:Asi mám blbej dotaz, ale jak na maxidotu zobrazím tu hlavním nabídku? Nevěděl jsem, že tam něco takového vůbec je. Nebo je to jen u nějaké verze?
Jde to pouze u Budíků 3tí generace. 2001 nahoru. Podržet kolébku přepínače palubáku v horní poloze.
ahoj milane prosimte dotaz mam teda asi se zajdou stejnej motor typ je teda azd 3/2001 1.6 16 v 77 kw . mam uprostred (viz obrazek vyse) 130 tyhle budiky maji 100 to jde jen prehodit nepromeruje to ? 8O jestli ne tak bych to chtel udelat ale ty budiky se nedaji skoro séhnat :( umel by jsi diky

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“