JEN TDI: Jak dlouho tocite motor nez naskoci?

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Jak dlouho tocite motor nez naskoci (STUDENY)?

naskoci ihned, max. 1s
19
45%
do 2s
19
45%
do 3s
2
5%
do 4s
0
Žádná hlasování
do 5s
0
Žádná hlasování
do 9s
0
Žádná hlasování
10s ci dele
2
5%
 
Celkem hlasů: 42

Uživatelský avatar
bohush
Řidič
Řidič
Příspěvky: 145
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Třinec

Příspěvek od bohush »

Takže jsem vyměnil ty 2 těsnění pod termoventilem a nepomohlo to, bublinky tam jsou pořád, jako krok č. 2 zkusím ten dvouvývodový filtr, stejně se chystám ho měnit a nafta je teď ohřátá víc než dostatečně :wink:

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Příspěvek od Tomm »

bohush píše:Takže jsem vyměnil ty 2 těsnění pod termoventilem a nepomohlo to, bublinky tam jsou pořád, jako krok č. 2 zkusím ten dvouvývodový filtr, stejně se chystám ho měnit a nafta je teď ohřátá víc než dostatečně :wink:
Jeste muzes zkusit zakapnout vsechny hadicky (4) u filtru - tam kde jsou napojeny kapni neco co dobre prilne (ja pouzil olej). A taky kolem toho ventilu (do skvirky okolo).

Uživatelský avatar
bohush
Řidič
Řidič
Příspěvky: 145
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Třinec

Příspěvek od bohush »

Prokapal jsem to olejem a nezdá se že by to tam někde netěsnilo, ještě otázečka, ten dvouvývodový pal. filtr je z čeho? Z koncernových aut asi ne, ty budou mít ten ventilek všechny, ne?

Uživatelský avatar
bohush
Řidič
Řidič
Příspěvky: 145
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Třinec

Příspěvek od bohush »

Krok č. 2 - vyměněn palivový filtr, dal jsem ten dvouvývoďák a bublinky zmizely, tak zatím budu jezdit bez předehřevu a čerpadlo bude tahat naftu až z nádrže a uvidíme jestli se to osvědčí.

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Příspěvek od Tomm »

bohush píše:Krok č. 2 - vyměněn palivový filtr, dal jsem ten dvouvývoďák a bublinky zmizely, tak zatím budu jezdit bez předehřevu a čerpadlo bude tahat naftu až z nádrže a uvidíme jestli se to osvědčí.
Ok, jsem rad ze to pomohlo. Muzes napsat z ceho je ten filtr? Prip. cenu a kde se da nejlip sehnat? Diky.

Uživatelský avatar
bohush
Řidič
Řidič
Příspěvky: 145
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Třinec

Příspěvek od bohush »

Abych pravdu řek, nevím jestli mám jásat, ta trocha vzduchu nemá podle mě žádný vlliv vůbec na nic, ale jo ať se nerouhám, asi to bude lepší :wink: . Filtr jsem koupil v Autokelly, je to nějaká náhrada Filtron či jak a místo té díry na ventilek je tam matka s těsněním. Normálně jsem chtěl filtr na G IV, aby měl dva vývody a ten kluk tomu celkem rozuměl, hned ho položil na pult, cena 260 Kč se slevou 20% (když jsem vytáh klubovou kartu, dal mi 20%, že prý 10% nemá nastveno v počítači) :)

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“