Páčka tempomatu

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Uživatelský avatar
srotty
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4766
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OLOMOUC

Páčka tempomatu

Příspěvek od srotty »

ZDRAVÍM
CHCI SE ZEPTAT JESTLI PASUJE PÁČKA OVLÁDÁNÍ TEMPOMATU ZE SUPERBU DO G4? NĚKDE SE TADY PSALO,ŽE JO,ALE NEJSEM SI JISTEJ.A JESLI BY NĚKDO MĚL NA NI ČÍSLO Z ETKY S CENOU. DÍKY

Uživatelský avatar
cosby
Profík
Profík
Příspěvky: 1098
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od cosby »

jo

Uživatelský avatar
dakty
Pilot
Pilot
Příspěvky: 851
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dakty »

to cosby: jak moc složité je dodělat tempomat do GIV 98 rok výroby (mechanickej plyn)???
Škoda Yeti 1.2 TSI Ambition... poježděníčko na půl roku :)

Uživatelský avatar
Markul
Řidič
Řidič
Příspěvky: 115
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Markul »

dakty píše:to cosby: jak moc složité je dodělat tempomat do GIV 98 rok výroby (mechanickej plyn)???
Tak to už se tady řešilo, prej to nejde, nebo teda jde, ale musí se všechno (klapka atd...) předělat na el. plyn.

Ale taky by me zajimalo, jestli by to prece jen neslo i jinak nebo levneji nez to cele prestavovat....
Jedině benzín mi chutná :-)
VW - z lásky ke značce!

Uživatelský avatar
cosby
Profík
Profík
Příspěvky: 1098
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od cosby »

Jak píše Marcul

Uživatelský avatar
Markul
Řidič
Řidič
Příspěvky: 115
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Markul »

cosby píše:Jak píše Marcul
Markul :tooth:
Jedině benzín mi chutná :-)
VW - z lásky ke značce!

Uživatelský avatar
srotty
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4766
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OLOMOUC

Příspěvek od srotty »

A číslo z ETKY nikdo nemá?

Uživatelský avatar
dakty
Pilot
Pilot
Příspěvky: 851
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dakty »

Markul píše:
dakty píše:to cosby: jak moc složité je dodělat tempomat do GIV 98 rok výroby (mechanickej plyn)???
Tak to už se tady řešilo, prej to nejde, nebo teda jde, ale musí se všechno (klapka atd...) předělat na el. plyn.

Ale taky by me zajimalo, jestli by to prece jen neslo i jinak nebo levneji nez to cele prestavovat....
díky moc
Škoda Yeti 1.2 TSI Ambition... poježděníčko na půl roku :)

Uživatelský avatar
MartinV12
Řidič
Řidič
Příspěvky: 127
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Příspěvek od MartinV12 »

Jen takový malý dotaz do pléna : má vůbec smysl tempomat pokud není automatická převodovka?

Uživatelský avatar
vwberni
Pilot
Pilot
Příspěvky: 700
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha 4 Modrany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vwberni »

MartinV12 píše:Jen takový malý dotaz do pléna : má vůbec smysl tempomat pokud není automatická převodovka?
jasne ze mas pokud jedes dlouhou cestu tak si rad cvaknes a trochu se protahnes .

Uživatelský avatar
MartinV12
Řidič
Řidič
Příspěvky: 127
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Příspěvek od MartinV12 »

vwberni píše:
MartinV12 píše:Jen takový malý dotaz do pléna : má vůbec smysl tempomat pokud není automatická převodovka?
jasne ze mas pokud jedes dlouhou cestu tak si rad cvaknes a trochu se protahnes .
Rád si cvaknu a trochu se protáhnu :D když na to přijde,ale ptám se proto,že jsem měl tempomat vždy jen s automatem...tohle si nějak neumím představit. :?:

Uživatelský avatar
vwberni
Pilot
Pilot
Příspěvky: 700
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha 4 Modrany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vwberni »

MartinV12 píše:
vwberni píše: jasne ze mas pokud jedes dlouhou cestu tak si rad cvaknes a trochu se protahnes .
Rád si cvaknu a trochu se protáhnu :D když na to přijde,ale ptám se proto,že jsem měl tempomat vždy jen s automatem...tohle si nějak neumím představit. :?:
mas pravdu ale tak kdyz jedes dalnice mas zarazenou 5,6 tak si zkratka cvaknes a trochu si pohovis nebo ted s tou debilni vyhlaskou kdyz se nechces hlidat cvak 50 cvak 70 cvak 90 :) ...

Uživatelský avatar
Filip
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2864
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Fiji
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Filip »

MartinV12 píše:
vwberni píše: jasne ze mas pokud jedes dlouhou cestu tak si rad cvaknes a trochu se protahnes .
Rád si cvaknu a trochu se protáhnu :D když na to přijde,ale ptám se proto,že jsem měl tempomat vždy jen s automatem...tohle si nějak neumím představit. :?:
já to mám a když jedeš okruh po městě a není moc doprava a víš,že jsou po cestě radary,tak 50 cvak a nazdar...pak dálnice 160 cvak pohoda...jen je blbý,že to nefunguje pod 40 km/h

Uživatelský avatar
MartinV12
Řidič
Řidič
Příspěvky: 127
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Příspěvek od MartinV12 »

Mám dojem,že s automatem to taky nefunguje od rozjezdu .Ae co by mě ještě zajímalo : co se stane,když pojedu do kopce a bude potřeba podřadit a já nepodřadím.To se to vypne,když to neudrží nastavenou rychlost? :D

Uživatelský avatar
Filip
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2864
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Fiji
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Filip »

MartinV12 píše:Mám dojem,že s automatem to taky nefunguje od rozjezdu .Ae co by mě ještě zajímalo : co se stane,když pojedu do kopce a bude potřeba podřadit a já nepodřadím.To se to vypne,když to neudrží nastavenou rychlost? :D
jo

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“