signalizace EMISE opět svítí !

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Uživatelský avatar
Ondrej
Pilot
Pilot
Příspěvky: 700
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ondrej »

To je normální že to přestane svítit, to vypadá na tu lambdu. Jinak to že je auto komplet přelakovaný nevěstí nic dobrého, ale moc nerozumím tomu když je to auto ještě v záruce v Porsche tak asi bude koupený od VWimportu (jak jsem z toho co píšeš pochopil) tak by historie auta měla být jasná.

Uživatelský avatar
Mr. Death
Profík
Profík
Příspěvky: 1135
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno

Příspěvek od Mr. Death »

PavelN píše:Lidi, je to divný, dnes jsem se šteloval na reklamaci opravy v Porche skrz svítícím emisím a ouha! Auto se asi leklo a přestalo to svítit! Kažkopádně to musím dát překontrolovat u prodejce kde jsem to koupil a pěkně v rámci záruky zadara!
A aby toho nebylo málo, tak jsem si nechal přeměřit lak auta a to je ještě větší rana! Auto je komplet přelakovaný a některý místa mají hodně vysokou vrstvu! Co s tím? Nemáte někdo tušení? Je možný to vrátit?
No bylo auto bouraný = skrytá závada. Pokud to nebylo uvedeno ve smlouvě, auto lze vrátit.

Uživatelský avatar
PavelN
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od PavelN »

Já to auto koupil od autorizovanýho prodejce VW v rámci garance Auo - plus. Tvrdí mě, že auto bouraný nebylo, ale připouští, že mohlo být poškrábaný a dělal se lak a je fakt, že ten lak je dělanej někde u profíka, protože se to bez měření poznat nedá. Záruku na nebozraný auto, ale oni dávají, takže bych si musel udělal určitě nějakej znaleckej posudek, protože když je auto lakovaný neznamená, že je bouraný.
Jo a za dara mě to sjeli VAGem aby odstarnili svítící emise a zjistili nepatrnou závadu, ovšem v případě opakovaného rozsvícení mě bylo řečeno, že to může být buď špatná kabeláž (cca 1500), nebo sonda (cca 6500), ale do značkovýho už nejedu, nechám to vyměnit někde jinde za levno, už jsem do toho nacpal dost.
Nemáte někdo typ na dobrýho odborníka v Brně za slušnej peníz?
Díky

Uživatelský avatar
VlaK
Závodník
Závodník
Příspěvky: 539
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Zlín, Brno

Příspěvek od VlaK »

Jako sorry, ale uz jsem ti Oakleyho jednou doporucoval a nebavi me to mlet furt dokola 8)
Born to grow.

Uživatelský avatar
Ondrej
Pilot
Pilot
Příspěvky: 700
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ondrej »

Tady kluci se ti nabízej, tak toho využij. Aspoň zistíte co tomu je, koupíš díl a vyměníte to, jezdit do aut. serv nemá cenu, ti tam udělaj stejnou díagnostiku jako tady kluci a vyplácneš 1400,- , nebo kolik ten wag u nich stojí. Nebo si alespoň řekni o výpis s diagnostiky ať tě netahaj ve VW za fusekli :D

Uživatelský avatar
PavelN
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od PavelN »

Je to hotový, mám to po diagnostice zadara u autorizovanýho servisu, byla tam zatím bezvýznamná chyba, udělali výmaz. V případě opakování by se měla zkontrolovat kabeláž popřípadě vyměnit sondu, což je prý záležitost 6500,- ale do autorizovanýho už nejedu, nechám to udělat jinde za polovinu.

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“